Nu ludzu, veterani, palidziet ar Krimsona istabaam

Aizsāka Juu 

esmu taja Veridana vai kaa vinju sauc.. !
1. Ka var atkost skeleta kodu (es no dienasgramatas to izlobit nevareju)
2. Kura no bildem ir jaliek rami un kas pec tam ar to jadara, uz plaukta man tas ramis nestaav..
3. Lasiijos, ka esot vel jaaizdedzina kaut kadi kocinji..kuri tie buutu..?

Liekas, ka sajukshu praataa, paliidziet, gribu nobeigt speeli, lai redzeetu atrisinaajumu un viss..
kaa kocinju aizdegt, es sapratu, ari meitenes foto raamii ieliku un uz plaukta novietoju..man saka, ka vel kas truukst..
man uz plaukta ir cd ar vaaku, foto, kocinji, auksts alus, kam vel jabut?

Pats galvenais - esat tik labi-

Noela, Puce un visi, kas zina,

kaa var atvert to mironja kjeedi, nu luudzu pasakiet, vai ta jums zeel??
Re: Nu ludzu, veterani, palidziet ar Krimsona istabaam
17.08.2006 18:36
ja pareizi atceros, tad lasi dienasgramatu un tas skaitlis bija tas meitenes dzimsanas diena, kaut kas 0309, kaut kaa taa
Re: Nu ludzu, veterani, palidziet ar Krimsona istabaam
17.08.2006 18:46
vel bija jabut uz galda tam traucinjam ar ko uzsitot skan. un galvenais savaac tos mazos papirishus. kad uzklikskinasi uz segas tad izkritis kaut kas, bet bus pareizi jasaliek, bet es jau vairs neatceros. uz bildi nekoncentrejies, tas pofig, bet diskam jabut un kubu saliec
Traucinjsh , kas skan, ir, ari kastite dveselei ir salocita, tikai to nekur neesmu uzlikusi

kada ir kartiba, vispirms atsledz skeletu, un tad vinju modina, vai otradi..?

P.S. Paldies Ezit, ka atsaucies :)
Re: Nu ludzu, veterani, palidziet ar Krimsona istabaam
18.08.2006 11:02
vispirms jaatsleedz, tad tikai jamodina, nu priciaa tad tev viss ir, tikai dabuu to sleedzeni valjaa, meegini tur kombinee tos sakitlus ar dzimsanas dienu, vai 3. marts vai 9, netceros. un peec tam tev buus jaatdzesee aliòð, jaieliek ledusskapii lai atdziest, tad jaadedzina kociòi un tad laikam viss notiks
Paldies, viss sanaaca, vieniigais, kad meeginaaju veelreiz no saakuma, gribeejaas taa atri visu iziet, jo tagad viss ir zinaams - atkritumu spanis vairs nav pabiidaams, un to, kas ir apakshaa nevar dabuut, 100 reizes klikshkjinu un visu ko - nepaceljas vinjsh vairs :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 13?
Ziņa: