Nekârtîgs vîrs

Aizsāka sieva 

sieva
Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 10:36
Mans vîrs ir nu tâds paslinks... nezinu gan vai visi vîrieði ir tâdi? Bet gan jau kâdai arî ir bijusi ðî problçma. Kaut kas izlîst - nesaslauka, netîrie trauki - pa visu virtuvi(es jau nemaz neprasu, lai mazgâ, vçlçtos, lai tie vismaz tiktu salikti izlietnç), tukðâs limonâþu pudeles, kuras tiek iesviestas mizkastç tikai tad, ka tâs ir sakrâjuðâs ap 10 gab, netîrâs zeíes, kuras mçtâjas pa grîdu... Mizkastes izneðana ir it kâ viòa pienâkums, bet tas tiek darîts retâk nekâ es vçlçtos, nu tad, ja sâk jau smirdçt. Es esmu mçìinâjusi teikt laipni, palûgt, lûdzu, iznes mizkasti, esmu taisîjusi skandâlu no sçrijas "kas man viss vienai jâdara", esmu mçìinâjusi visu atstât kâ ir - "labi, tad dzîvojam kâ cûkas".... nu ko vçl varçtu izmçìinât? Vai kâds man varçtu dot kâdu padomu? Jo es nevçlos dzîvot cûkkûtî, bet visu aiz viòa vâkt arî nevçlos...
feliciana
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 10:42
ðíiries
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 10:50
Man ir pretçji - vîrs pârâk perfekts. Visu noliek vietâ.Pat diski stâv noteiktâ kârtîbâ, ko es nekad neatceros un mçdzu sajaukt. Tad kârto pa jaunam, rûkdams, kurð te ârdîjies. Es pat nejaucos viòa drçbju kârtîbâ skapî. Mani kaitina viòa pedantiskums. Kâ arî tas, ka viòð nelieto vispâr alkoholu.
Es toties uz to nesaspringstu - mani netraucç maziòð bardaciòð, putekïi, arî pilna misene nç. Man gan miseni iznes bçrni.
Ko Tu vîram tik niecîgu pienâkumu kâ misene uzticçjusi:)Bet varbût viòð Tevi labi nodroðina, taisa remontu u.c. vîrieðu darbus.
Samierinies, nekas nemainîsies! Gan jau viòð arî kaut ko dara, ne jau tikai cûkojas.
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 11:26
Kaadeelj gan lai visi viirieshu buutu taadi, ja ne visas sievietes ir apseestas ar kaartiibu? Man no ieprieksh mineetaa nekas dziivee netrauceetu. Mainamies? ;-)
#1
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 19:47
Arî mani neviens no abiem iepriekð aprakstîtajiem netraucçtu. Pedantu droði vien traucçtu es. Tâ ka, ja kâdai apnicis, dzeniet tik prom :P
bandole
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 20:04
Nu tad turpinu iesâkto-mançjais nemazgâ ne traukus,ne grîdas,ne mâju neko,tikai savu maðînu.Manis dçï vienreiz gadâ viòð ir ar mieru iztîrît vannasistabu par godu mani dzimenei.Mana tikko iztîrîtâ izlietne tai paðâ dienâ jau ir noklâjusies ar melnâm ðïakatâm,mazgâjot rokas viòð pat nepapûlas to izlietni arî noskalot.Viòa darba drçbes mçtâjas gan gaitenî gan istabâ,sieriòi un apenes turpat.Pa tikko izmazgâtu grîdu viòð var ieèâpot istabâ un uz maniem bïâvieniem,ka tikko mâju sakârtoju viòð atbild-oi,es nepamanîju!Protams,ka nepamanîja,viòð nekad neko napamana!!!Esmu teikusi,ka tad tâdâ gadîjumâ dzîvosim kâ cûkas,bet es to nespçju un viss,nevaru dzîvot tâdâ dzîvoklî,kurð pârklâts ar sûdiem,un no ciemiòiem paliek kauns.Tâkâ samierinâjusies esmu,es samierinos ar visu un pieòemu viòu tâdu kâds viòð ir,jo mîlu viòu,un visu to mâjas padarîðanu uzskatu par savu pienâkumu.Protams ðad tad viòð uztaisa arî vakariòas un tas jau ir mîïi....
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 20:26
...kâ jau teicu - uz tolerantajiem jâja, jâj un jâs...ko laidara - lumpenisms sit augstu vilni :))
#1
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:37
Kâpçc tîrît paðam, ja gâdîgâ sieviòa jau visu iztîrîjusi? Èîkst un brçc, ka ðis nenovçrtç, aber viòam varbût tas viss nafig vajadzîgs, ciemiòus ieskaitot? Ja Tev tik ïoti vajag absolûti sterilu mitekli, tad pati arî tîri.
Godîgi sakot, vairumam LV sievieðu piemîtoðâ ðrubmânija ir kaitinoða. Nu nenomirsi no 2 putekïiem vai nomestiem pâris sieriòiem! Nu nav katru dienu 2h jâpavada kko tîrot un vçl 1h lamâjot veci, kurð netîra!
sorry for different point of view :-(
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:38
2h dienâ jâpavada tîrot????
2h nedçïâ vçl bûtu +/- ok, bet dienâ??
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:42
Mani arî kaitina ðrubomânija:)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:44
Es ar nekaartiigs. Pat kompleksot saaku bet tagad lasu un redzu ka viss kaartiibaa...
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:45
labi, es atzîstos. 2h nedçïâ arî ir par daudz.
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:46
Tagad lieliisimies kursh nekaartiigaaks? ;-)
Vareetu ievietot savas istabas foto ;-)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:46
Nuja, visi uz ârpusi varen kârtîgi, bet patiesîbâ jau cilvçks ir slinks no dabas...neapspiedîsim dabisko stâvokli:-)))
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:47
Man ir kârtîgie kakti un nekârtîgie:) Pçc izvçles varu atrast:)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:48
Shoreiz uzsvars tiks likts uz nekaartiigajiem. Man arii ir kaartiigaa viesu pienjemamaa istaba. Nevar jau cilveekiem piebiedeet sirdstrieku.
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:48
,,, es nedomâju ka Tavçjâ istaba pârspçtu mançjo :D
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:52
Bûtu baisi labi ielikt bildes...kâdâ depresîvâkâ dienâ paðsajûtas uzlaboðanai, ko?:)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:54
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:54
man kauns :D
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:55
kauns man nav jau sen, bet jeegu gan neredzu. ja nu tik prikolam.
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:56
jûs vienkârði manu istabu neesat redzçjuðas :P

jûs te tâ cînaties par netîrâkâ mitekïa godu, ka man nâk prâtâ tâ vecâ anekdote par psihiatrisko slimnîcu, kur divi pacienti savâ starpâ strîdas, kurð tad îsti ir dieva sûtnis, lîdz pienâk psihiatrs un pasaka, ka nevienu viòð nav sûtîjis...
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:58
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 21:58
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:00
emmm, man viens cilvçks reiz teica ka clean desk is the sign of the cluttered mind :)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:00
Ja es kaut ko nenolieku savâ vietâ, tad es to neatradîðu it nekad. Gribi negribi pie kaut kâdas sistçmas jâpieturâs
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:03
man ïoti kauns to tagad teikt, bet man gan patîk sakârtota, tîra vide
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:03
es vienmçr zinu, kurâ kaudzç kas stâv ;)
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:03
Man mâjâs visi saka: tagad, kad esi visu sakârtojusi, neko vairs nevar atrast:-)))
Re: Nekârtîgs vîrs
24.09.2006 22:03
Visvienkârðâkâ "sistçma" ir atcerçties, kur, kad un kâpçc vajadzîgâ lieta pçdçjo reizi lietota - tur tâ arî bûs :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 19?
Ziņa: