Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!

Aizsāka shoks 

shoks
Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 11:36
Man ir 20 gadi..
Pçc friziera apmeklçjuma vîkendâ, man radâs ðâdas tâdas pârdomas un pârcilâju ðâdas tâdas atmiòas. Jautâjums – kas notiek ar lv sievietçm. Vçl konkrçtâk ar tâm, kam pâri 30.
Pârdomu iemesls – friziere, sieviete pad sorok, tâ nevâji protams netîðâm un bez îpaða nodoma maigi noglâstîja manus plecus (nogludinâja to apmetni), maigi ar smaidu ieskatîjâs acîs, vairâkas reizes noglâstîja kaklu. Nu karoè, òe durak, poòal. (1.situâcija)
Kâdçï ðâdas pârdomas? A tâdçï, ka vçl pâris reizes ir bijuðas situâcijas, kad sievietes ap, pçc 30 man ir izrâdîjuðas nepârprotamas maiguma – mâjienu izpausmes. Piem., vecâka kolçìe, divu bçrnu mâte, kas pçc svinîbâm darbâ palûdz ðo to aiznest lîdz viòas mâjâm netâlu no darba. mâjâs bçrnu nav un atkal seko konkrçti pat nekaunîgi mâjieni par iespçjamo ðî vakara turpinâjumu. (2.situâcija)
Vçl gribat? Ceïojam ar paziòâm pa lv, sçþam minivenâ cilvçki 8. Es un ìimenes paziòa (sieviete ap 35) ar meitu paðâ aizmugurç. Dzeram kokteilîðus, smejamies. Pçc kâda laika jautrîba jau sit augstu vilni, un es sajûtu ðîs sievietes roku khm... nejauði proms, starp savâm kâjâm. Mums klçpî bija somas + pa vidu visâdi prièendâïi, tâ kâ meita neredzçja, ko mâte dara. Bet vispâr, sieviete, blakus sçþ viòas meita un viòa 18 gadîgâm pusim... (3.situâcija).

Zinâm par vîrieðu kâri uz jaunâkâm meitençm, sievieðu nosodîjumu ðâdâm vçlmçm, utt.
Tad jautâjums jums sievietes, kâ tad paðâm?! Kur mâtes instinkti, kur jaunieðu dzimumneaizskaramîba? Cik nav dzirdçts par attiecîbâm, pusim 18-20, sievietei 30-35 un paðai bçrni! Bezpridels! Mâtes varones,ko teiksiet par to? Tas ir normâli ? Jeb vienkârði tâ vajag, ka esat gatavas likties gultâ ar bçrnu ?? (nedomâju, ka mûsdienu 18gadnieku var saukt par vîrieti).
zâlîte
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 11:44
Tu ko nezinâji, normâla sieviete ir tikai lîdz 30 gadu vecumam, pçc tam sâkas mauka.
madcynics uzjautrinoties
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 11:58
...ja mâjâ âzis, kurð pirþ, sieriòus mçtâ kur pagadâs, puníojâs piedurknç, staigâ plato vçderu izgâzis ( skat tematu iepriekð ) puspiemîztâs pïûtenes zem vçdera nolaidis...gribas tak kaut ko skaistu...kaut vai acîm...ja ne mutei :))
KO lai dara,ja puikiòð tâds glîts un svaigs:)
Iedomâjos kâda bija Tava sejas izteiksme situâcijâ nr.3.Nu vai nav uzbudinoði;)
Klau,bet ,varbût,pamçìini? Iedomâjies-nobriedusi,pieredzçjusi,griboða sieviete ... varbût,jauni apvârðòi parâdâs:)
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 13:04
sievietes pçc 35 sasniedz savas vislabâkâs kvalitâtes un 99.99% gadîjumu pumpaini íçmi, kam ap 20 gadiem pat bârda vçl kârtîgi neaug, viòas galîgi neinteresç.
shoreiz_anoniimi
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 13:09
Tuvu esmu bijis tam lai izkompostreetu gan maati gan meitu. Un ne jau maate atteica ;)
Bet paskatoties iepaziishanaas sludinaajumus netaa, daudz kas top skaidrs. 30-40 gadnieces jau kaadu laiku tur skaitliski dominee ;)
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 13:51
Tas gan þçl,jo iepazîðanâs sludinâjumi man ðíiet mazliet noþçlojami.
Acîmredzot sievietes pçc 35 kïûst lielâkas kârumnieces:) Tikai þçl,ka viòas klûp virsû pat tâdiem,kas kompastrç.Diez vai kompastrçjoties var gût baudu-taèu kas to lai zina-katram savs:) ,varbût,tâ ir kâda seviðía izvirtîba:)
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 16:00
Normâlu brîvu vîrieðu deficîts. Jebkurâ vecumâ.
Nesaprotu, kâpçc sieviete >30 un dþekiòð ap 20 ir "bezpriìels", bet vîrietis ap 60 un meitene <20 ir OK...
Ko nozîmç-vîrietis kompostrç?
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 17:26
hihi a es saakumaa lasot domaaju, ka autors ir meitene ... :D
tad man ar drusku bija shoks :DD

bet ja jau puisis - nu tad laikam izskatiigs un viirishkjiigs.
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 17:30
Laikam jau puisis ne visai peec beerna izskataas ja jau mammas kriit virsuu...
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 17:31
Tam puisim râdâs:)
to mellene
Nu ja rokas sajuðanu starp kâjâm sauc par râdîðanos....
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 18:55
18 gadîji òuòòaki?? nu sorî, tur ritîgai sahârai jâbût, lai uz tâdiem sâktu skatîties. Labi, nav man vçl 35, laikam neesmu sasniegusi tos apvârðòus vçl, bet puikiòi lîdz 25 man liekas kâ puikiòi, nekas vairâk.....

a par to rokas sajuðanu - a moð netîðâm? zin kâ, kad pieòem vçlamo par esoðo?
un kompostrçtâji? he - tie jau tikai to arî mâk - kompostrçt. Parasti viòi sev liekas kâ sexa giganti, a îstenîbâ èix vien tur ira...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.09.2006 19:11 by Noela.
zâlîte
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:07
Man arî kas lîdzîgs, nu nesaista puikas lîdz 25
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:22
ja pavisam godîgi- man arî patîk jaunâki- vîrs ir jaunâks par mani un es nudien nesaprotu tâs pavisam jauniòâs meièas, kas ielaiþas 40-50 gadîgiem.
BET par jaunu vîrieti var runât, sâkot no vismaz no 25- piekrîtu Noelai un zâlîtei.
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:30
man arî vîrs jaunâks par mani.
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:45
no-lîdz cik gadiem tad var runât par "jaunu sievieti"?!?!
zâlîte
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:48
No 18 lîdz 30, pçc tam viòas paliek vecas un m++++s :(
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 19:57
starp citu, puiða aprakstîtajâs situâcijâs 2 no 3 bija klât alkohols. Nezinu kâ citâm, bet man reibumâ sâk patikt viss pretçjais dzimums pçc kârtas, tâpçc dzeru reti un tikai ar labi pazîstamiem cilvçkiem, uz kuriem varçtu païauties arî citâs situâcijâs.

savukârt, ja friziere nesavâktu to paltraku kâ nâkas, puikiòam aiz krâgas bûtu nogrieztie mati. patîkami? Ja friziere neko neteiktu, neko nepajautâtu (ieskatîðanâs acîs - laba attieksme pret klientu) un tûlît íertos pie grieðanas, es padomâtu, ka miesniece, un bçgtu :P
Ar sievieti pçc 35 nekas îpaði nenotiek! Bet tev,puisît, ir mazvçrtîbas kompleksi, tipa 'mani visi grib',ja turpinâsi tâlâk visu tâ uztvert bûs jâiet pie psihoterapeita!
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 20:31
zâlîte Wrote:
-------------------------------------------------------
> No 18 lîdz 30, pçc tam viòas paliek vecas un
> m++++s :(

Tâs, kuras tâdas bijuðas lîdz 35- neapðaubâmi
zâlîte
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 20:42
No cik sâkas vecums?
kâ kuram, viens jûtas vecs jau 20 gados, cits moþs un jauns 70 gados, vecuma sajûta ir atkarîga no veselîbas, no psiholoìiskâ tipa, âtrâk 'noveco''melanholiíi un flegmâtiíi, jo viòiem viss it kâ ne tâ kâ gribçtos, 'jaunâki'-sangvîniíi,jo viòi ir optimisti.
HSok, kâpçc tu vienmçr iekûlies tâdâs situâcijâs,varbût tu provocç tâs sievietes?
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 21:36
Mani arî interesç tie stereotipi: ko tad sabiedrîba uzskata par jaunu un ko par vecu? Abiem dzimumiem. Par jauniem tâ kâ jau noskaidrojâm.
Par ko sauc to, kura vecums ir starp "jaunu"un "vecu", ja stereotipi vispâr ðâdu iespçju pieïauj?
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 23:08
..man ar nepatk puikiòi..:))
...visinteresantâkais, ka par pçctrîsdesmitgadnieèu maucîbu spriedelç poenciâlâs maukas...:))..jeb nedaaugas...vells, rakstu un tieðâm jûtos kâ Endzelîns...lai vçl kâds ukris teiktu, ka latvieðu mçle nabadzîga...pie kâ palikâm ??..â, vecums...maukâm...patîkami skan ðis vârds...tâ apaïi...nç, nevaru saavâkties brangi paçdis...teikðu vienu - sieviete tikai sâkas no 30...nerunâju par sugu - bâbas, bet sievietes...sabiedrîba???...aunu bars, kur ikviens skatâs, ko otrs pateiks...kliðejas, ðtampi...da vienalga kâ to nosauc...îsta sieviete ir vienmçr sieviete...un vecums???...laikam pakârtots...

...izlasîju un noòirdzos par sevi...
..aksakals atradies...
Aseksuaaaa
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
25.09.2006 23:45
Madcynics - nu shis Tavs koments man patikaas! :)))

Autoram - vai nav mazliet saasinaata uztvere? Ka visas taa nu vien kaaro, kaa ielaist roku jaunulim bikshpriekshaa...
Kaa sieviete peec 35 varu paveestiit, ka nekas jaunaaks par 35 mani neinteresee kaa suga. Ko iesaakt ar tiem beerninjiem? Ar praatu saprotu, ka viens otrs ap 25 ir tapis tiiri sajeedziigaa praataa, bet tik un taa - mazinji, lai paaugas un meklee sev atbilstosha vecuma [jaunuma] buutni.
dansiga
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
26.09.2006 11:49
Es nevaru saprast, kas ar tiem jaunajiem puikaam notiek .... eju pa ielu - skataas aciis, ja gadas braukt trolejbusaa - spiezhas klaat, peec pasaakumiem piedaavaajas pavadiit maajaas, zvanas lai izluugtos randinju .......
Shoks, kaa lai sho nosauc?m?
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
26.09.2006 12:30
hiperseksuâli jamie :)
bet no kvalitâtes viedokïa - nekas labâks par "sunul, dunul i poðol" jamiem nesanâk.
plants no cita PC
Re: Kas notiek ar sievietçm pçc 35?!
26.09.2006 12:35
Lai baudîtu vînu, vajag attîstîtas garðas kârpiòas, pieredzi, apstâkïus. Lai novçrtçtu sievieti/ vîrieti vajag to paðu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: