vîra e-sarakste :((((((

Aizsāka :(( 

:((
vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 10:14
man divas vestules atmeta atpakaï,kâdi tev plâni uz nakoðo nedeïu,------smejos (kad uz pirti aicinasi).ðinis brivdienas biju aizòemts,uz izstâdi vienu bija jaizbrauc,un no darza raþa bija jâparved tur laiks arî viss izgâja,,,,,,pasaki godigi pçdejo reizi kad es strâdâju pie vâveres un tu iebïâvies nç ,vai tas tev bija orgasms vai baidijies sasniekt,man tas tîri interesanti ir -kâ tad bija , jo klitors bija tîri liels uzsûkts un visa vâvere pati atvçrusies un râda iekðçjâs lûpiòas pavçrtas tâ ka ja bûtu bijis lukturîtis varçtu pat ieskatîties makstî,...........vispâr interesanti kâda iskatâs maksts no iekðpuses,man baigi patika tavi dibena muskuïi kad viòi centâs saspiest pirkstu,vai nebija tev sâpîgi kad es iespraudu pirkstu dibenâ
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 12:35
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 12:36
Izvirtulis ir tavs vîrs, ðíiries.
:((
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 12:44
ne jau man viòð to raksta, acîm redzot ir atradis sev citu :( Bet mums ir divi pusaugu bçrni :(
Moljers
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 12:59
Kâpçc jâlasa sveðas vçstules ?
Kapçc jârada sev problçmas ?
Dzîve garlaicîga ?
Tas ir sods par ziòkarîbu :)
:((
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 13:18
Kâpçc jânostâjas izlaideòa pusç?:(
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 14:25
Tev dzive bus jadzivo - paies paris gadi un berni aizies sava dzivee, ko tad tu darisi??? bernus ka iemesu laulibas saglabasanai nav parezi. turklat tev ir vnk shoks. ir sabrucis prieksstats par viru un skiet zeme bruk zem kajam, Jautajums ir vienigi par jusu abpuusejam attiecibam un ne par ko citu.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 14:34
Neviens nenostâjas "izlaideòa" pusç. Kâdas mums var bût tâs puses. Bet, ja Tu nezini, ko darît ar savu jaunatklâjumu, tad nevajadzçja nemaz meklçt. Ja cilvçks sâk oíðíerçt otra teritorijâ, viòam jârçíinâs, ka iespçjamas sâpîgi atradumi. Ja Tavs mçríis nebija atrast kompromatus, tad esi atradusi sev sodu.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 14:46
ðâdu vçstuli normâls vîrietis nespçj uzrakstît manâ uztverç. Jeb tâ viòa sieviete ir tâdâ lîmenî. Vispâr, neticas, ka tâ reâli var rakstît.
Vai ar tevi viòð arî ðâdi runâ?
Moljers
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 16:29
Jâdomâ ir pirms darbîbas, nevis pçc.
Pirms lasam vçstuli, jau ir jâzin , ko darît, ja atrod pieradîjumus vîra krâpðanai.
Ja neesam gatavi tam, tad labâk nelasît.
Ja neesam gatavi saskârties ar dg. vçzis, tad analîzes uz viòu labâk nemaz nenodot.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 19:23
Hmm? Nu kaads tur izvirtulis. Pilniigi normaals vecis. Es visu to pashu daru.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 19:51
:((
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 21:03
Viòð nezin, ka esmu uzzinâjusi viòa e-maila paroli. Ðodien ielûkojos vçl un ðeku reku atkal vçstule :(
Visa dzîve man ir izcûkota!!!! To nevar piedot!


"nakoðreiz man tomçr gribas savu draudziòu mçìinât iespraust tavâ dibenâ,kaut arî viòð pretojas labi un saspringst kad mçìinu ieiet viòâ,

zini mani baigi uzbudina kad tu uz randiòu nâc jau labi mitra drîzâk pludojoða, tu pa ceïam jau uzbudinies vai uz vietas kïûsti mitra,mani arî uzskrûvç ka tu pati paplçt kâjas un râdi savu sulojoðo vâveri un prasi lai viòu palaiza,es velreiz un velreiz gribu skatît kâ tu sevi noved lîdz orgasmam ar vibrâtoru."
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 21:04
ku!
Uzrakstîts vçstulç izklausâs diezgan perversi. Nevaru iedomâties,ka tâdu varçt saòemt. Pçc kopâ pavadîtas nakts saòemot tâdu vçstuli, bûtu ðokâ.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 21:49
Hmm? Jaasaka ka es tik sherpi arii neesmu nekad rakstijis veestulee bet domas, darbiibas un chuksti ausii ir bijushi.
feliciana
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 21:52
pççç. nu kâ var lîst sveðâs vçstulçs. vai tad vecâki nemâcija, ka tas nav labi - lasît sveðas vçstules, rakâties pa sveðâm somâm.
un kâpçc tas viss ir jâraksta ðeit? ko tu gribi? padomu, kâ pret vîru tâlâk izturçties?
Annavannâkâpçc
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 21:57
Ir, ir jâizloþòâ vîra sarakste. Tad jâsadod ðim pa ausi un pçc salabðanas jâpariet jaunâ seksa kvalitâtç:))))Normâliem pâriem tas tikai uz labu:)))Turies!
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 22:39
Domâju, ka viss ir izdomâjums.
Re: vîra e-sarakste :((((((
08.10.2006 22:49
Man ðíiet, ka daudz kas te tâds ir.
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 00:14
Nu pofigs, galvenais ka var par to pateerzeet :)
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 10:42
Provokâcija!
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 11:12
Hmmm, kâpçc uzreiz provokâcija? Man gan liekas tîri ticama tâdu vçstuïu esamîba. Ir cilvçki, kurus uzbudina tieði tâds rupjð un perverss rakstîbas stils. Turklât, kad vçstules tika rakstîtas, nebija jau domâts, ka tâs izliks forumâ vispârçjai apskatei un novçrtçðanai.
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 11:12
Nuja, ku!, tev taisnîba:)
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 11:15
Savukaart es piekriitu att jo ir cilvji kam tieshi taads stils ljoti patiik.
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 11:21
Stils ir viena lieta. Piedûriens ievietot forumâ - cita. Izskatâs, ka, cilv. ieraudzîja atsaucîbu un vçl piemeta ugunî pagales, pievienojot otru it kâ vîra vçstuli. Tipa boots (moderni runâjot:)), bet dzîvs.
Piedauzîgai rakstîbai, strpc., nav ne vainas, ja ir îstâ noskaòa un tçrzçtâjs.
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 13:01
viira e-saraxtes posteetaaja vareetu sho situaaciju izmantot racionaali -- atveert neraatnu maajaslapu un tur shiis veestules ievietot, veel kaadas piedzejot klaat, a pilsonjiem par lasiishanu likt noreekjinaaties ar krediitkarti, tad veel kaadu bildiiti vareetu pielikt, kaadu videoklipu, un bizness ietu valjaa... shaada darboshanaas ir neracionaala.
Re: vîra e-sarakste :((((((
09.10.2006 14:34
nu princi-a nee kau tadas vestules nav - viss ar ko mil nodarboties lielaka dalai sabiedribas -starpiba ir tikai tada ka tas ir ieterpts suligos epitetos. nesaprotu autores motivaciju ievietot seit tas vestules - nav vnk iedodt vira epasta paroli- ja reiz ir velme lai visi zin - kas gribes pashi ielidis palasit...
Ja nu tas tomernav provokacija tad cilveks ir mazohists. Jautajums autorei - kas sap vairak - tas k pashai nav sadu izklaizu , vira rupiba vai kas cits???
Re: vîra e-sarakste :((((((
12.05.2011 00:37
ES tavā vietā viņam tās iemestu acīs un gaidītu paskaidrojumu.

VAi ar sākt izturēties kā viņš...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 23?
Ziņa: