dzîvokïu îre

Aizsāka puce 

dzîvokïu îre
04.11.2006 23:48
padalieties pieredzç, kâ var sameklçt nedârgu dzîvoklîti (gribu palîdzçt radiniekam)?

tas izrâdîjâs tik ðausmîgi problemâtiski :-o visâdi kreisie kantori ievieto netâ viltus sludinâjumus, mâkleri sola zilus brînumus, bet nekas reâli nenotiek :(
Re: dzîvokïu îre
04.11.2006 23:50
Man zinaamie normaalus variantus tikai caur draugiem/pazinjaam dabuujushi. Ar tiem kantoriem pilniigs zero efekts- maksaa shiem naudu un shie dod taadu dziivoklju adreses, kurus neviens i nedomaa iziireet...
Re: dzîvokïu îre
04.11.2006 23:53
nu it kâ ir pâris zolîdâki kantori, ar kuriem var slçgt lîgumu, bet maksâ tikai kad dzîvoklis atrasts, bet es kâ pastîjos tâs cenas! o boþe... zem sotoka laikam tikai ar tualeti kâpòu telpâ un malkas apkuri :(
Re: dzîvokïu îre
04.11.2006 23:55
Laikam gan taa buus. Jo man te peedeejaas zinjas bija, ka normaali dziivoklji Riigaa jau virs Ls200 ejot (plus maksaajumi, protams)
Re: dzîvokïu îre
04.11.2006 23:57
kâpçc tad vispâr kâds îrç? par virs 200/mçn, ðíiet, jau var òemt hipotekâro kredîtu un pamazâm kïût par îpaðnieku...
Re: dzîvokïu îre
05.11.2006 00:01
Dazhaadu iemeslu peec- bail njemt krediitu, nav naudas pirmai iemaksai...
Re: dzîvokïu îre
05.11.2006 10:05
hmm jâ. izîrçt arî ir ïoti grûti normâliem cilvçkiem, arî ja cena pat ïoti pieòemama.
bet anyway - es kolosâlu îrnieku atradu caur interneta sludinâjumiem. kautkâds ss.lv laikam bija - varbût ir vçrts tâdâs vietâs pameklçt?
Re: dzîvokïu îre
05.11.2006 13:37
Noela:

jâ, paldies, skatos tur katru dienu :)
sniegaviirs
Re: dzîvokïu îre
13.11.2006 14:30
Es arii tik caur ss.lv atradu:)) Var apjautâties arî paziòâm un draugiem. Ar tiem kantoriem nav vçrts. Vienîgais normâlais it kâ esot Rîgas kore (www.rigaskore.lv)> Man pazinjas caur turieni atrada. Bet vinjiem jâmaksâ 1 mçn. îres maksa.
Re: dzîvokïu îre
13.11.2006 15:35
ir skiet ari www.reklamma.lv un www.dzivokli.lv vai www.dzivoklis.lv(neatceros kurs no varianatiem bija istais)
Re: dzîvokïu îre
13.11.2006 23:49
sniegavîrs:

paldies!



bellissima:

www.reklama.lv 90% fiktîvi mâklerfirmu sludinâjumi, íipa 3-ist centrâ ar eiroremontu par 80 laðiem ;)
Re: dzîvokïu îre
25.06.2007 18:06
Jâ tâ ir tiesa nenormâli grûti dabût dzîvokli!!! Es esmu no kuldigas un nevaru nekâdigi atrast dzîvokli ir bijuði tâdi varianti ka dzîvokïa ipaðnieks apsola ka varçs nâkoða diena slçgt lîgumu lai pazvanot vinjâm tad rit un tad sarun;aðot kur un kad! protams es pec tam pazvanu un pasaka ka tomçr neizîrç! biju jau nopriecâjusies bet visas cerîbas viena mirklî sabruka!! :(

varbût ja jûs kautko zinat pa dzîvokïiem ka izîrç Kuldîgâ tad ziòojiet lûdzu man!!!! Bûðu ïoti pateicîga!!!
e-pasts ingaivarsveisbergi@inbox.lv
Re: dzîvokïu îre
26.06.2007 10:41
www.kvartirka.lv
starpnieciiba 50Ls
maksaa peec tam kad paraxtiiji iires liigumu. Es taa atradu Riigaa un daudzi mani pazinjas. Es atradu 2dienu laikaa. citi meklee nedeelju citi meenesi, bet eniivei atrod. Tagadeejo dziivokli Ogree atradu vnk... www.ss.lv :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Zane123
Re: dzîvokïu îre
18.07.2007 13:49
Arî man ðobrîd ïoti aktuâla tçma meklçt dzîvoklîti, esmu jau sagremojusi to ka cenas turpina ïoti strauji augt visa veida dzîvokïiem.
Bet stâsts ir par to kâ to izdarît, neuzticos vairs kantoriem kas piedâvâ savus pakalpojumus par 30Ls,tad sameklçðot...Vienreiz jau tâdi iegâza, pietiek.
Kvartirka arî jau par saviem pakalpojumiem òem 50%-100% no îres maksas, arî labas atsauksmes esmu dzirdçjusi par rigas kori(bet arî dârgi)-100% no îres maksas+ viòi ir lieli slinkotâji, ja tu gribçsi lçtu variantu sameklçt, info no viòiem nesaòemsi. Tâ ka vien jâpaïaujas uz saviem spçkiem un jâturpina meklçt un cerçt...
Kristians
Re: dzîvokïu îre
23.07.2007 17:43
Ir veel taads www.postit.lv kur ir sludinaajumi
Re: dzîvokïu îre
24.07.2007 09:04
to Puce
Ja tas ir vçl aktuâli uzraksti uz meilu!
Re: dzîvokïu îre
25.07.2007 22:27
paldies liels, bet problçma jau ir atrisinâjusies (vismaz pagaidâm) :)
Re: dzîvokïu îre
23.08.2007 13:50
Ja es arî meklçju dzîvokli.Nezinu ko darît itkâ païâvos uz vienu firmu ,nezin kâ bûs.Ja laikus neatradîðu varu pazaudçt darbu.vnk nezinu kur gresties, ko darît!!!!
Re: dzîvokïu îre
23.08.2007 16:35
btw, par 200 latiem meenesii ar hipo krediitu buus
1) ljoti slikti nosaciijumi
2) 40 gadi
3) buus putnubuuriitis nevis dziivoklis :(

+ tieshaam - cik dorshi shobriid ir njemt krediitu, ja nevari atljauties iekraat pirmajai iemaksai...
Re: dzîvokïu îre
23.08.2007 17:04
par kredîtu runâjot...nevaru iebraukt, kâda starpîba, piem, 30 vai 40 gadi...tâpat tas ir viss mûþs...un paveroties apkârt, lielâkâ daïa jauno dzîvokïu tâpat vairâk vai mazâk ir putnubûrîði...
Re: dzîvokïu îre
23.08.2007 17:09
nu labâk uz 40 gadiem kreditçts putnubûrîtis kâ nekas...

inflâcijas laiks ir îstais, kad òemt kredîtus, nevis krât. jo tikko iekrâsi, tâ iekrâtâ vçrtîba atkal bûs sarukusi...
Vçlos îrçt Mebelçtu 1 istabas dzivokli Cçsis,vai Priekuïos,var bût ar malkas apkusri,par saprâtigu cenu
NEmâkleris
Re: dzîvokïu îre
16.10.2007 18:31
Mçìiniet paskatîties te http://zemjumta.lv/lat/ - dzîvokïu sludinâjumi tikai no privâtpersonâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: