.....

Aizsāka dzeks 

dzeks
.....
12.12.2006 22:53
kas ir ar meitençm, I mean, kâpçc viòâm tik ïoti gribâs izradît savas pakaïas un krûtis, it kâ vairs neko citu viòâs nevar cienît, var bût tâ arî ir :(
Re: .....
12.12.2006 23:37
varbuut tas tas ko tu tikai redzi/gribi redzeet.... :)
Re: .....
13.12.2006 08:55
varbût ka tâm konkrçtajâm arî nav ko citu râdît?
Re: .....
13.12.2006 09:06
Tâpçc, ka pakaïas un krûtis vislabâk iedarbojas uz vîrieðu smadzençm... :)
Re: .....
13.12.2006 09:13
...un tâ ir vieglâk manipulçt ar viòiem :)
diplomu jau nerâdîsi!
Re: .....
13.12.2006 10:54
aga, un jo vairak staigaa ar pliku vederu, jo lielaka ,riepa, aug, jo organisms aizsargajas pret atdzishanu;)
ArtX
Re: .....
13.12.2006 17:46
Autoram - iesaku turpmâk izvçlçties kârtîgâku tçmas nosaukumu, lai nav jâzîlç ko esi ar to domâjis.

Par tçmu runâjot - patiesîbâ pilnîbâ piekrîtu autoram - tâ ir mûsdienu jaunatnes degradâcijas pazîme - ja agrâk (krievu laikos) meitençs vçrtçja kârtîgumu, strâdîgumu, gudrîbu, uzticîbu, tad tagad tikai visi laizâs pçc viòu pakaïâm un pupiem.. :/ Neko nepadarîs - pasaule iet uz galu, un mçs tai lîdzi..

Starp citu - ïoti iesaku visiem kas vçlâs padalîties domâs par ðo viedokli, apmeklçt manis veidoto populâro un diskusijâm bagâto tçmu iekð BOOT.lv foruma - http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=57682&hl=
Double saka
Re: .....
13.12.2006 18:08
un, ko man darît, ja dibens "atðauts"? Es ar to nezîmçjos, bet tâdu nu dieviòð devis, ar tâdu dzîvoju. ja uzvelku ðaurus svârku - izskatâs,ka pitons trusi norijis. Ko darît, ka veèi laiþ stulbu siekalu? Pretîgi.
vienai draudzenei, savukârt, krûtis Lielas (ar lielo L). Takð tie duraki veèi, gadâs vçl draugus sauc skatîties, kad viòa garâm iet. Viòai TÂDS BESIS pçc tam...
Re: .....
13.12.2006 22:16
Artix, es iegaaju tajaa forumaa, cepure nost tev (un man arii:), jo es domaaju gandriiz identiski tev :)))

es piemeeram sevi savos 20 un citus, kam ap 20 uzskatu veel pie sapraatiigaas sabiedriibas daljas, kas vareetu buut liidziigos uzskatos ar vecaako paaudzi, kaa nekaa esmu padziivojusi arii zem krievu disciplinas, un sho to no taa atceros, bet tie 15 gadnieki un veel siikaaki nu ir galiigi degradeejushies fuj, riebj vinji.
es uzskatu, ka 12,13 gados vçl ir jârotaïâjâs ar mantiòâm, vismaz es liidz 13 gadiem to vçl darîju, ap 14 gadiem saku vairâk domât par puiðiem, par sexu i nedomâju i ne prâtâ nâca, ka es tuvâkos gados to darîðu, vispâr uzskatu, ka tâ ir nodarbe, kas domâta pilngadîgajiem nevis bçrniem, nevajag aizmirst tâs nodarbes funkcionâlo nozîmi, kamdçï tâds sex vispâr izgudrots. bçrniem nav jâsexo jo tas ir ðausmîgi, ja bçrniem pidzimst bçrni. es galiigi nenozheeloju, ka esmu izbaudiijusi normaalu beerniibu. prieksh kam tik aatri kljuut pieaugushiem, beerniiba ir tik iisa un skaista.
Re: .....
14.12.2006 00:17
...kârtçjo reizi pârliecinos, ka vispârçjas debilizâcijas tendences tiek attiecinâta tikai uz jaunajiem...un te rodas jautâjums - kas tad tie par pieauguðajiem, kuri pieïauj ðo te visu bliezt gaisâ...jeb paði sîkie ir jau piedzimuði kâ kretîneïi???...ja jau tçvi un mâtes mâk tikai pateikt - vo, kad mçs augâm - tad ko't gribiet???..moralizçtâji...
Re: .....
14.12.2006 12:43
protams, ka pieaugushie pie taa ir vainiigi, es jau to ieprieksh te centos paust...

vienu dienu naacaas pavadiit krietnu laicinju beernu darzaa (kaut kas bija jaagaida, un tad kaveeju laiku pie paziistamaas beernu daarza audzinaataajaas),un man vienkaarshi bija taads SHOKS, ka jau beernudaarzaa beerni ir totaali izlaisti, nekaada discipliina, brauc virsuu audzinaataajai un runaa taadiem vaardiem, man mute bija valjaa no shoka.
es it kaa nejuutos veca :D...bet nu manaa laikaa ne tuvu taa nebija.
Re: .....
14.12.2006 13:50
...(viedi pirkstu pacçlis) VOT, VOT...:)
m?
Re: .....
14.12.2006 14:14
Ha! Jau tad, kad es vel gaju vidusskolas pedejas klases, sikie (apmeram 4., 6. klase) vesa miera vareja atlauties braukt virsu gan mums, gan skolotajiem... Sikie vispar tagad tadi pardrosi, bez bremzem lieto necenzetus vardus vecaku cilveku klatbutne, utt...
Re: .....
14.12.2006 14:25
Ei, 20, Tu toè izklausies pçc veèiòas! Ja vçl es tâ runâtu!

Es arî domâju sâkt izrâdît savus augðminçtâs íermeòa daïas, kuras autors sakâs cienît:D Jo jaun';ibâ sakarâ ar krievu jûgu to nevarçju:))
Re: .....
14.12.2006 14:28
...kur un kad???...ieejas biïete???...
Re: .....
14.12.2006 14:31
a mani vakar viens 3 gadîgs bçrnudârznieks bez redzama iemesla izmçdîja un mâmiòa neuzskatîja par vajadzîgu reaìçt.Nu pilnîgi garastâvokli sabojâja :( es jau tveru bçrneïus visai nopietni
Re: .....
14.12.2006 14:31
madc.
Tev par brîvu un ar abonementu:)
Re: .....
14.12.2006 14:35
flegma
madcynics ir transvestîts
Re: .....
14.12.2006 14:40
Ko muldi!!! Oga!!
Ka tik labs cilvçks odnako.
Re: .....
14.12.2006 14:43
:D
palasi textus- nu nevar saprast , vai vîriec vai sieviec!
Re: .....
14.12.2006 14:56
flegma, buutu labaak priecaajusies, ka ir arii taadi cilveeki kaa es, nevis visi tik samaitaati, ka pat neciena savus vecaakus un kakaa jebkuram uz galvas.

un man nav nekaadas vajadziibas izraadiit kaut kaadas kjermenja daljas, jo neesmu ieintereseeta, lai kaads vecs vecis siekalotos skatiidamies uz mani,

taapat arii necienu taadus puishus(starp citu peedeejaa laikaa tendence,vinju kljuus aizvien vairaak(taa kaa ne tikai meitenes)iipahi labi tas ir uzskataams draugiem.lv), kas izstieptu roku fochee savu narcisiigo gjiimi un kailo kaulaino kjermenja augshdalju, uztaisiidami smiekliigi sexiigu sejas grimmasi.:D(nevis ko dabiigu)
koríçt...:/
Re: .....
14.12.2006 16:51
...pa caurumu sienâ, vai klâtienç???..

...kas i, ka par varas makti gribâs noskaidrot - atkarâjas no manis kas vai nç...
Re: .....
14.12.2006 16:57
"atkarâðanâs" norâda frakcijas piederîbu-tâtad svarîgi ;D
Re: .....
14.12.2006 23:18
...reizçm atkarâjas, reizçm kâ grâpja rokturis...
grieta
Re: .....
14.12.2006 23:47
ne jau cienju vinjas meklee.
viirieshu _uzmaniibu_, driizaak.ko taadeejaadi var daudz,daudz vieglaak ieguut.
redz, tu pat forumaa,dzek, par to domaa.
Re: .....
14.12.2006 23:59
Ai, nu, nemeklç taèu vienmçr. Ir lietas uz kurâm vîrieði paði skatâs. Dooh! Sanâk, ja sievietei ir lielas krûtis, tad viòa uzreiz izrâdâs, kaut kâda stereotipiska domâðana.
Vîrieði - neko nevar saprast.
Re: .....
15.12.2006 09:50
...ir pazîstamas pâris jumpravas - gatavie paþarnieku zirgi...tik daudz nevar izdzert, lai saskatîtu daili viòu tçlâ...visinteresantâkais ir tas, ka viòâm liekas, ka visi dþeki uz viòâm vien blenþ un par varas makti grib izdrâzt...kontaktçjot ar ðîm te aitâm, no katras viòu kustîbas, intonâcijas un textiem spieþas laukâ - izdrâz mani...sajûta, ka te spriedelç tâda paða piegriezuma bietes - ak, kâ uz mums blenþ...nu ja uzvelk apspîlçtu t-krekliòu ar varen lielu dekoltç uz kapostgalvas lieluma tesmeòiem, ka viss gâþas ârâ, ko't brînîties...un ja vçl bez krûðtura, kad viss lielums sakrît padusçs, viïnojas un sûpojas un teju vîles sprâgs puðu???!!!...
...to, ko jumpravas brîþam savelk mugurâ, manî izraisa smînu...interesanti pavçrot kazas maukas tçrpâ ar karalienes (vismaz viòâm tâ liekas) manierçm...

...uz viòâm blenþ...
...nevajag glaimot sev...



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2006 09:58 by madcynics.
Re: .....
15.12.2006 10:04
madcynics
ðitâdas arî pie mums redzçtas, bet joprojâm mani mulsina Tava nostâja...:)
Veèi tik krasi pret to nevçrðas- parasti pablenþ, nosmîkòâ un varbût sevî pat notîksminâs

Vai tad Tev nepatîkami pablenzt uz "apspîlçtiem tesmeòiem" ???
Re: .....
15.12.2006 10:21
Es nesaprotu - tâtad ðajâ forumâ visi staigâ kâ miskastnieki un sievietes ir maukas - bezgaumîgas.
Arî uz normâlâm sievietçm skatâs. Tas,ka ciniíis neskatâs, nenonozîme, ka citi to nedara.
BTW - lielâm krûtîm vajag krûðturi. Vienmçr, un paduðu krûtis atkrît.
Re: .....
15.12.2006 10:34
man izklausâs, ka ar macynica muti runâ vecâ kaluma dâma ar nenoliedzamâm literâtes dotîbâm...:D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: