Kapec virie4i ir tadi sudi???

Aizsāka olga4ka 

Kapec virie4i ir tadi sudi???
13.12.2006 23:23
Tas istais stulbums,esmu jauna laimiga sieva un mate(man 21),tacu dazreiz virs uzvedas ka iists idiots!Piemeram $odien-man $odien ir loti nozimiga diena es aizstaveju savu diplomdarbu un viss labi,atnacu majas nopirku visu ko lai atzimetu,visi zvanija apsveica,bet virs-it ka nekas nav noticis,labi to es vel iztureju,bet pec tam vispar nezkapec sadusmojas-un visu vakaru nosedeja kompi,un kad jau vajadzeja iet gulet-man patik pirms guletie$anas bis$ki TV paskatities,panema un noslepa TV pulti ar vardiem"Man tacu rit uz darbu,vajag izguleties",bet agrak vareja lidz 2.00 nakti kompi nosedet un viss labi,bet te...-un velak visa ta del sastridejamies-es vinu tagad ienistu!
No vienas puses gribetu vinu nemt un pamest,bet no otras es ta4u vinu loti milu,mums ir berns un nevienmer vin$ uzvedas ka idin$!ko darit?ka vinam paskaidrot ka ta vin4 var zaudet gimeni-mani un meitinu?virie$i ta4u tadi viss ok,bet pec tam kad jau pazaude grib visu atgriezt atpakal,ta4u var but pa velu!
Pharon
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 13:12
Cik gadu ir tavam vîram ? Izklausâs dîvaini. Nejau visi ir zâbaki un nejau vinmçr tieði vîrieði ir vainîgi, nevinmçr cilvçki viens otru saprot. Vnk es pat nezinu þçl protams ka tâ.
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 13:17
Es uzskatu ka drîzâk problçma ir tevî paðâ - ja tu spçj par tâdiem, piedod man, pçdçjiem sûda sîkumiem (paskaties no malas - tieðâm sîkumi) apvainoties, tad es tavâ vietâ drusku nomierinâtos un nopirktu piarmetru tçju. Protams, nesaku ka tavs vîrs rîkojas absolûti pareizi, taèu ðajâ gadîjumâ izskatâs ka tu vnk dçï sîkumiem uzrîkoji scçnu...
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 13:20
Es uzskatu ka drîzâk problçma ir tevî paðâ - ja tu spçj par tâdiem, piedod man, pçdçjiem sûda sîkumiem (paskaties no malas - tieðâm sîkumi) apvainoties, tad es tavâ vietâ drusku nomierinâtos un nopirktu piarmetru tçju. Protams, nesaku ka tavs vîrs rîkojas absolûti pareizi, taèu ðajâ gadîjumâ izskatâs ka tu vnk dçï sîkumiem uzrîkoji scçnu...

P.S. kâda velna pçc divi identiski topiki?
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 14:20
Olgaèkas vîra monologs manâ skatîjumâ:

"Ðodien jutos kâ îsts idiots, sieva aizstâvçja diplpmdarbu, bet es to biju aizmirsis. Blin, un vçl viòa galdu kruto uzklâjusi! Nu un ko lai es tagad - izliekos, ka nekas nav bijis, ko nu vairs sveikðu, kad visi fakti uz sejas! Pats uz sevi sadusmojos, bet sieva vçl râda drûmu vaigu, ko nu vairs uz pasûtîjumu sveikðu. Sâku skatîties TV, ko citu. Stulbi jau tas bija ar to pulti, atzîstu, bet sanâca dusmas - noteikti viòai TV jâskatâs, kad man rît tik agri uz darbu. Ai, visa diena kaut kâda melna."

Olkgèka, ko cepies par niekiem!!!
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 14:34
Tu pârâk labi par viòiem domâ, es varçtu ðo monologu arî savâdâk uzrakstît...
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 14:41
Droði vien, ka var savâdâk nez cik veidos. Man tie tieðâm liekas nieki. Bet man, protams, sen nav 21..
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 14:46
Man tâpat,
bet, ja nevçrîba ir 21 gados, tad 21x2 gados bûs 2x lielâka, vnk - tâda "natûra"
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 14:57
ðoreiz es gribçtu ogai piekrist!!!
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 15:04
Es to neuzskatu par nevçrîbu. Varbût neesmu tik pârjûtîga. Man ir bijuðas lîdzîgas situâcijas, bet man kaut kâ tas nesatrauc, jo pati îpaði nesaspringstu uz gadadienâm, dzd utt.

Olgaèka, ko liec savu tçmu abâs sadaïâs? Tie, kas lasa dr., lasa abas.
a man 28
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 15:39
mani arî tas nesatrauc. Diemþçl, opdzîve nevar sasâvçt no romantikas un tikai. 'Pienâk arî ikdienas, un nekas tur briesmîga nav - man ir 28, ja kas. mans vîrs ar daþreiz uzvedas lîdzîgi, bet man tas neliekas briesm;igi, jo ir DAUDZ svarîgâkas îpaðîbas, kuras es vçrtçju!
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 15:46
noteikti-potenci
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 16:32
varbût viòð neapzinâjâs, ka tas tev tik daudz nozîmç?
varbût jutâs atstumts?

kâ jûs ðíîrâties no rîta?
par ko runâjât?
vai pârrunâjât tavu tâs dienas lielo notikumu?
Izvâc TV no guïamistabas.
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 18:07
jus visi it ka pareizi domajat,tacu laikam es pati parak piekasos tiem niekiem,bet nekas viss ir labi un mana milestiba pret viru nemainas!paldies visiem jus esat labakie!
laila
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 18:16
Vîram skauþ, ka arî sieva kaut ko sasniedz. Pârlieku jau pârspîlçta nevçrîba pret tomçr svarîgu notikumu cilvçka dzîvç..
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 18:37
Piekrîtu lailai, skauþ. Vîram droði vien nav lîdzvçrtîga vai "krutâka" diploma?
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 19:30
Protams, visiem gribas pârsteigumus, Atnâk sieviòa mâjâs, vîrs ar puíem un klâtu galdu. Bet, ja viòð nav iemâcîts? Ja viòa mâjâs tâ nedarîja? Grûti bija iepriekðçjâ vakarâ, kaut kâ neviïus pateikt, ka rîtdiena daudz nozîmç? Un ja iet runa par augstskolas diplomu, tad tîri pragmatiski par skolu vairs nav jâmaksâ? Kâpçc cilvçkam nepateikt priekðâ, kas no viòa tiek gaidîts, ja jau esat tik daþâdi? Tikai â, lai viòð nesaprot, ka viòam saka priekðâ. Nevis sçdçt un domât: bûs vai nebûs un ja nav, tad ar visu savu skatu un uzvedîbu parâdît ka labi vairs nav? Te nu ir jâizsver, kas ir svarîgâks, saòemt mîlestîbas un sapratnes apliecinâjumus ik uz soïa, vai veicinât to paðu sapratni un mîlestîbu.
Re: Kapec virie4i ir tadi sudi???
14.12.2006 21:25
Plant, malacis!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: