Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu

Aizsāka Mateus 

TAd nemuldi tik daudz. Pasaules pieredzçtais. Tev nedalec ko es saku ? KATRAM IR SAVÂDÂK. Gribi zinât kur es kko rauju? Ej nu palasies informatîvo materiâlu. Un es nesaku , ka es zinu labâk, es saku ka Tu mçìini tçlot visu zinoðo, bet redz es tâ palasîju ður tur un visur tie râdîtâji svârstâs, zini kapçc ? Tapçc ka cilvçki ir daþâdi :D
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 21:06
Luuk shii fraaze izsaka to, ka ir izveeleets nepareizais celjsh "Es uz sevi spogulii skatoties domaaju to pashu ko domaaju, kad sveeru 67kg :D" Tu pateeree afigenna daudz laika un energjijas pilniigaa bezjeegaa...
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 21:58
Shocker - jaa ok atziistu: Tu i kruc!

,,,: preteejaa gadijumaa progress apstaatos. Un kas ir iipatneeji, paziistu personiigi vairaakus LV chempionus un visi kaa viens uzskata, ka vinjiem vel kachaaties un kachaaties, jo tur pamaz shiten pa maz utt :D Es pats tagad piem ciinos ar to, ka man irkri iz 1cm pa mazu apkaartmeeraa. Katram savi tarakaani :)
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 22:04
Jautaajums ir vai tas ir progress...
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 22:15
nu bet cilvçks vismaz nav slinks!
tas jau ir progress, globâlâ mçrogâ skatoties :)
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 22:23
sievietes...
kad vecis chilautaa seezh trenuuzenees ar bairiiti pie teljika un kasa pautus - slikti... kad kaut ko saak dariit, veel sliktaak :D
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 22:24
vsjo horosho v meru...
zçs, kas notiks rît, jo man vçl jâieskrien arî darbâ!
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 22:48
,,,
nu bet iedomaajies viirieti kursh nedzer un ja dzer tad 2-3x gadaa, nesmeekjee, bet ja smeekjee tad labi ja kaadu ciigu pa tusinjam, sporto, naktiis gulj maajaas, pats gatavo eest, jo sieviete nomirtu tik daudz taisot :D Arii sex ir daudz un vel vairaak un vel treneets kjermenis. Slikti?

Nee nu ok, gaumes ir dazhaadas un jau sen pamaniiju, ka ne jau deelj muskuljiem sievietes izveelas viirieti. Meitenes jaa, bet ne sievietes.

,,, es par progresu sporta jomaa domaaju :)
ne tur ierakstîju!
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
17.12.2006 23:10
Galvenais, ka Tev pasham buutu labi...
Ikri visiem ir tarakâni -_-
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
18.12.2006 11:37
Vispaar jau par tiem tarakaaniem tas ir taads krievu teiciens. Kazhdomu svoi tarakani, jeb ENG Everybody has his own skeletons in his wearderobe. Neatceros kaa bija latvieshu interpretaacija.
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
18.12.2006 14:33
Nu, latvieðiem tak ar katram savs skelets skapî, ne tarakâni!
Varbût - katram sava uts?
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
18.12.2006 14:35
"Katram sava uts, kas liedzas, tam divas!" Latv.t.sakâmvârds
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
18.12.2006 23:12
O - shitas ir labs!!!
Paldies Oga :)
Mateuss, daudz ēdot man vairāk par muskuļiem aug tauki. Kad vidus sasniedz 70 cm, krītu depresijā. Kamēr dzenu nost vidu, muskuļi galīgi neaug. Labi, ja izdodas saglābt esošos. Nu, ko, lai dara?! Kilo biezpiena.... mamma-mia !!! (kaut varētu to atļauties, neaptaukojoties).
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
19.12.2006 20:38
"Kilo biezpiena.... mamma-mia !!! (kaut varçtu to atïauties, neaptaukojoties)."
Valmieras vaapiena jaunais biezpiens. 0.5% tauku, bet 18% olbaltumvielu. Garsho peec suuda, bet ja Tu no shitaa aptaukojies... bljin... tad Tu arii no uudens aptaukosies!

Vajag maaceet eest, tad neaptaukosies!
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
19.12.2006 20:48
pçc sûda gan negarðo!
garðo ïoti labi!!! îpaði kopâ ar kâdu âbola un banâna gabaliòu!!!
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
19.12.2006 21:07
dace: a Tu paeed vinju 5 bundzhas dienaa, un tad runaa :D
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
19.12.2006 21:51
tâ jau jebkas var garðot pçc sûda.
oksâna par biezpienu
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 15:21
Ko nozîmç vajag mâcçt çst? Ar otru galu, vai jâçd? Man, 1.65 cm garai sievietei, 1800 kcal dienâ ir pats, pats maksimums, lai neveidotos tauciòi.
1 kg biezpiena vismaz 1200 jau bûs. Tad sanâk vçl sauja rîsu, kumoss gaïas un viss – vairâk nekas.
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 15:48
Ghmmmm... iesaku apskatiities augstaak - uz vienu kjermenja kilogramu cik g olbaltumvielu? :) Manaa skatijumaa 165cm = 45-50kg ja 50kg, tad tas ir nu normaalaa gadijumaa ap 100g olbaltumvielu, kas noziimee tikai 500g biezpiena dienaa ;) Kalorijaas tas ir ~200kcal :) TAatad.. vai tieshaam par daudz? ;)

Reekjinot kalorijas un zinot, ka masu negribi uznjemt tad pie shiem pashiem ~50kg 1500kcal Tev ir jau pilniigi pietiekami. Lai neveidotos taucinji driizaak jaaseko, lai nebuutu par daudz piesaatinaato taukskaabju uzturaa (es censos taas vispaar neuznjemt cik nu iespeejams) un ogljhidraati uz shaadu svaru nu... 100-200g dienaa, kas noziimee ~1pacinja riisu max 2. Protams to visu var paarreekjinaas dazhaados produktos, bet taa teoreetiski, lai uznjemtu vajadziigo - 500g valmieras jaunaa vaajpiena biezpiena, 2 pacinjas riisu un Tu esi apeedusi visu dienas normu :) Nu vieniigi kalorijaas nesaskries tur pietiekami. Attieciigi kaut kaadus daarzenjus var piemest piem 2. riisu pacinjas vietaa ;)
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 17:19
kas notiekas kad lielais sports beidzas (gjimene, trauma utt)?
vai ieguutaa masa pazuud, jebshu paarveershas taukos? vai ir kaadi nelabveeliigi blakusefekti (sirds probleemas, aknas, utt) paartraucot ierasto rezhiimu?
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 19:22
Taukos NEKAS nepaarveershas. Muskulji nevar taa vienkaarshi njemt un paarveersties taukos. Mana saprashana: sportojot pierodam eest DAUDZ, bet kad samazinam slodzes nesekojam liidzi uznjemamo kaloriju samazinaashanai un tad nu rodas probleemas ar aptaukoshanos.

Nelabveeliigi blakus efekti: ja lieto daudz peroraalos steroiidus akna uzreiz dos zinju. Man peec 3 meeneshiem lietojot 200mg nandrolona dekanoaatu un dienaa 20mg metandienona, no metandienona + nepaardomaatas paartikas (aknai ljoti nepatiik piem trekni eedieni) ALAT ASAT Bilirubiins paaugstinaajaas tiktaal, ka aarsts teica:"taadi raadiitaaji vareetu buut ja Tu nedeelju buutu dziivojies pa kalniem un diendienaa dzeeris viinu." Attieciigi par kaitiigumu var padiskuteet - nedeelja uz viina, vai 3 meeneshi uz kjiimijas un raaditaaji vienaadi.

Ilgterminjaa iespeejamas probleemas ar niereem, jo audzeejot galju tiek uznjemts LJOTI daudz olbaltumvielu. Diemzheel nieres par to paldies nesaka. Sirds... ja iet runa par smagatleetiku, atkal jau jaasaka, ka diemzheel var oedziivoties sirds kambaru sieninju sabiezeshanaa (lai gudraakie palabo kaa to sauc). No taa atkal dazhaadas aritmijas un lielaaks risks uz infarktu (?). Bet ja to pastaaviigi kontrolee tad ir ok.

Ar aknu arii ir taa, ka ja kjiimikjo ar praatu (ir preparaati kas aknu nechakaree), vai arii labaak nekjiimikjo vispaar un seko liidzi dieetai tas viss buus ok. Es piem needu treknus eedienus, vistas fileju arii sausu gatavoju, cuukgalju needu, alko nedzeru un ja dzeru tad LJOTI LJOTI reti utm. Juutos labi. Lai gan atziishos, vienu reizi (tur augstaak apraxtiju iemeslu) 10 dienas tuseju pie sisteemas - ringera shkjiidums, sterofundins, 10% glikoze, lai patiiriitos.
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 19:29
Ja 165cm sievietei svars ir 45 kg, tad viòai trûkst 7 kg, jeb 15% svara
Ja 165cm sievietei svars ir 50 kg, tad viòai trûkst 3 kg, jeb 5% svara
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 19:36
Plants... man peec ÍMI tagad ir 3kg par daudz, bet parastaa stâvoklî man ir no 9-11kg par daudz :) Lai gan man tauku ir ljoti maz.
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 20:02
"Manaa skatijumaa 165cm = 45-50kg"

:D baigais tev tas skatîjums!
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 20:07
dace: mana sieviete ir ~165cm un sver ap 47kg. Loogjiski, ka es vados peec taa, kas man vispabaak pasham patiik.
Re: Tiem, kurus interesee palielinât íermeòa masu
20.12.2006 20:22
Mateus, piekrîti, ka Tavi parametri nevar bût par ilustrâciju tâ masas indeksa nederîgumam. Tavi musîði tak ar kaut ko sver? Standartgadîjumos tâdu nav un tad tâds svars varçtu arî liecinât par lieku svaru. Tiem, kas neizkopj savu íermeni tâ kâ Tu, tas arî ir liekais svars. Tik pat ekstrçms gadîjums ir arî Tava sieviòa. Cik noprotu, viòa ir ïoti smalka. Tâdu nav vairâkums. Tu spçj iedomâties 50 gadîgu kundzi ar tâdu svaru kâ viòai? Pie tâ, ka iekrît vaigi, kaut kur kaut kas saplok, kaut kur svarîgi atkarâjas? Tâdai dâmai arî 65 bûtu norma. Viss ir ïoti relatîvs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: