Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?

Aizsāka att 

Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 17:56
A kâ pçc planta un ciniía definîcijâm sauc cilvçku, kas par daþâm lietâm (neatkarîgi no savas spçjas tâs mainît) iespringst, bet par citâm nç, vnk kkas tîri intuitîvi ðíiet svarîgs, bet kas cits nç, kaut gan tas cits var bût ïoti svarîgs vairumam?
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 18:01
...puspofigists un nedaciniíis..:)
feliciana
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 19:37
vîrieði, a MAITAS kâdam patîk?
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 19:42
Jaabuut gudrai maitai...
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 20:42
att - tev tachu patiesiibaa tas nemaz nav vajadziigs,vai ne?
kam tu maanies? ;D
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 22:00
NÇ , TIE TOMÇR IR TIE SLIMIE MURGI, JA 20 GADOS TÂDAS DOMAS PRÂTÂ
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
22.12.2006 22:03
Kâ lai pârvar bût tieksmi ik pa laikam bût neuzticîgai?
Kâ iemâcîties baudît tikai sava vîrieða sabiedrîbu?
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
25.12.2006 03:02
No offence, visu pavedienu pat neizlasîju, bet sakâms man ir tikai viens - autore laikam pârâk ilgi bez cepurîtes staigâjusi un smadzenes atsaldçjusi. Kauns un riebums par tâdâm sievietçm...
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
25.12.2006 21:25
ArtX

Tev ir tiesîbas domât, kâ vçlies...

Paldies par padomiem, bet laikam man nekas tâpat nesanâks. Nevaru es izmainît savu bûtîbu un arî negribu.
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
26.12.2006 19:52
...moralizçtâjs ArtX...man jau patîk ðitâdi íermeòi...paðiem gribas izrauties no ierastâs rutînas un nopisties kaut vai bçniòos uz baloþu piedirstas grîdas, bet bailes un neuzòçmîba þòaudz sirdi lipîgiem pirkstiem...neapbiþojies, ArtIkstiò...tâda nu tâ sûrâ realitâte ir...
att.
Tas cilvçks nemainîsies, bet pamest nevajag, ja negribas. Ir tâds vîrieðu tipâþs: Jûsmiòi. Viòi vâks sev draudzenes apkârt, lai "apdziedâtu", stâstîtu, ka mîl un skûpsta un pieder un vçl viss kaut ko. Kad tu vairs to nespçsi izturçt - aiziesi neatskatoties, pagaidâm nemoki sevi. Bet, nu, tâ ir lieta, kuru viens pieòem, cits nevar un mokas kâ târps uz âía, kâ bekons uz pannas utt utjpr

Tâ Tu kïusi par "maitu", bet patiesîbâ vienkârði izaugsi, gûsi pieredzi utt.
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
29.12.2006 09:38
DS
Es nepiekrîtu, ka mans vîrietis bûtu no "jûsmiòu" tipa vîrieðiem... Viòð ir... ai, nu jûs par viòu paði ziniet :)
Bet mani patieðâm bieþi kaitina un sadusmo tas, ka ðajâ forumâ un arî citos forumos pirmais ieteikums, ko dod pârçjie, ja ir kâdas problçmas attiecîbâs, ir - pamet, sameklç citu, nomaini utt.!!!
Re: Pamaaciet, kaa kljuut par maitu?
29.12.2006 09:59
...ðâdus padomu visaktîvak dod tie, kas neko nav spçjîgi paði savâ dzîvç mainît..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: