Beidzot prom

Aizsāka flegma 

Beidzot prom
27.12.2006 17:25
Beidzot! beidzot atstâju ðo stulbo zemi un ceru, ka uz neatgrieðanos! Visai ìimenei ir darbs, mâcîbas utt. Dodos uz Briseli strâdât, dzîvot un nekad ðeit neatgriezties! Manas lûgðanas ir uzklausîtas. Ardievu, Latvija, ceru, ka tevi vairs neredzçðu nekad, nekad, nekad!!!!
Ardievu arî forumam un tâ iemîtniekiem!
Re: Beidzot prom
27.12.2006 17:26
Zheel ka tu dodies uz zemi kur nav internets...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 17:34
laimiigu tacinju, nepied**s macinju!!!
Re: Beidzot prom
27.12.2006 17:44
...paldies Dievam, viena sâròa mazâk...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 17:44
Laimîgi.
Un nebaidies, viss ieiesies savâs sliedçs un bûs labi.
Tas stulbuma jçdziens gan tâds relatîvs. Pçc maniem novçrojumiem Briselç stulbeòu kudî vairâk.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 17:49
...cepti gaiïi pa gaisu lido, droèe gabanas panckiòas pakaï met, un visi gudri...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 18:15
Lai veicas!

Kaut gan nez, kâ ies, ja izdevâs Briselç atrast vietu bez i-neta :))

flegmu var saprast... ieraugot baru latvieðu pulcçjamies uz iekâpðanu lidmaðînâ, gribas lûgt patvçrumu pat pilsçtâ, kura ne tuvu nebûtu #1, izvçloties nâkamo dzîvesvietu...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 18:52
d



Edited 5 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:40 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 19:12
Hmm? Mani patieshaam neuztrauktu tas kaada te katastrofa notiktu kad es aizbrauktu. Un savaa zinjaa piekriitu flegma`i. Ja buus iespeeja, raushu peedu no shejienes atpakalj neskatoties... Derees arii Brisele...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 19:20
priecâjos par tiem, kas spçj aizbraukt no valsts, kas nemîl savu tautu
es arî to darîtu, bet nejûtos tik brîva
Nezinaamais spoks
Re: Beidzot prom
27.12.2006 19:39
Lasies plukata aatraak :)
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:03
flegma...fuuuj tev...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:11
Es gan par katru, kursh sanjemaas uz sho soli... Man zinaamie aizbrauceeji ar sho soli viennoziijiigi ir tikai ieguvushi ;-)
Veiksmi!
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:15
jo ilgâk dzîvoju ðajâ zemç, jo vairâk man tâ iepatîkas, jo vairâk man iepatîkâs ..jo vairâk man sâk riebties tâ debîlâ latvieðu tauta, kas ðo zemi apdzîvo, varbût baltkrievi, kas te ar laiku ievâksies bûs sakarîgâki par aizgâjçjiem..
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:20
jo vairâk es dzîvoju, jo labâk pârliecinos, ka ne tikai latvieði ir debîli...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:28
flegma - veiksmi!
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:36
Kas mçs lai tiesâtu. Ir cilvçki, kas var to izdarît un ir, kas nevar.
No otras puses, man ðíiet nepieòemami savu apòemðanos pastiprinât un bailes apklusinât saucot savu Dzimteni un tâs cilvçkus par stulbu. Mçs nezinam, kas mûs gaida pçc 10 gadiem, nezinam arî to, kas bûs pçc gada. Mçs nezinam, kas vinnçs.
Raimond, ja mûs nosauc par stulbiem, kas var aizliegt atbildçt ar sâròiem?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.12.2006 10:24 by plants.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:48
flegma, lai veicas! Es domaaju, ka aizbrauc tas, kas ir gatavs taadam solim. Apsaukaaties nav jeegas nedz uz vienu, nedz otru pusi. Visa pasaule celjo un meklee vietu, kur var nopelniit labaak un civilizeetaak dziivot. Man zinaamie aizbraukushie buutu palikushi, ja sheit vareetu nopelniit tikpat, cik tur, un baudiit to pashu dziives liimeni.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 20:55
plant,
kad Jûs pçdçjo reizi bijât izbraucis uz kâdu "vecâs eiropas" valsti? Patîkami bija atgriezties?

Pret mani (vismaz tûrista vai viesa statusâ) tur ir izturçjuðies kudîîî labâk kâ te. Attieksme kâ pret cilvçku. Pieòemu, ka latvieði vçsturiski samaitâti - labâk gnîda, bet dzîva... tik ðuasmîgi svarîgi, ko citi domâ... Garð stâsts. Tûlît nomçtâsiet akmeòiem, ja pa spalvai neglaudîðu :(
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:34
#1
Atgriezos kâ uz mâjâm. Kadas nu ir tâs mâjas tâdas ir. Manas sajûtas nevar sabojât ne jocîgais robeþsargs, ne muitnieks ar "iekâri" acîs. Par muitniekiem un robeþsargiem rakstu tâpçc, ka kâdreiz ar tiem bija visvairâk piedzîvojumu. Tagad tâ nav un paldies dievam. No Latvijas izbraucu kâdreiz vienreiz, kâdreiz divas reizes gadâ.
Ja Tu domâ, ka es sçþu filca èîbâs purva malâ un to vien zinu, ka lielu savu pagastu, tad tâ nav. Dzîve gara bûts ïoti daudz kur. Lielâkâ radu daïa jau 20 gadus dzîvo vis kaut kur. Es varu salîdzinât.
Man ðíiet, ka Tev vairâk paðnovçrtçjuma problçma nekâ kaut kas cits. Ciemos vienmçr ar mums ucinâs, bet, kad ir jâstrâdâ un jâdzîvo, sâkas pavisam cita lieta.
Ja ir gudra galva, apòçmîba un nedaudz veiksmes, tad izsisties var arî te. Ja jâstrâdâ par trauku mazgâtâju, sçòu lasîtâju, tad var arî braukt. Fairy visur vienâds. Ja cilvçka sapòu griesti ir vidçja lîmeòa èinavnieks, tad var braukt, ja cilvçks grib sasniegt daudz vairâk, tad jâpaliek te. Tevi var ievçlçt tikai Latvijas saeimâ.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:45
plant,
sorry, nu ir te saèakarçta vçrtîbu sistçma, pat ïoti... ja cilv. ar maìistra grâdu specialitâtç (it kâ pieprasîtâ pçc deputâtu runâm) maxâ tikpat cik pârdevçjai îsos svârciòos ar "izvilktu" vidçjo izglîtîbu :( un mazâk kâ palîgstrâdniekam pie bûves :(
Un saeimas cûku barâ sçdçt negrasos. cûkas jau arî citus pie savas siles nelaidîs :( ar zobiem, nagiem un miljoniem turçsies :( daudz varçtu teikt par tâs tautas "gudrîbu", kas ievçlçja oranþos :P
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:48
oranþie ir tautas partija vai?
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:49
Noela,
jâ. to satelîti ar' pie cûkâm piederas :)



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2006 21:50 by #1.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:52
a man jamie tîri labi patîkas - vismaz manâ nozarîtç (kur lielais vairâkums ar zin. grâdiem) mums tagad ir tîri labi dzîvot. Un bûðot vçl labâk - tâ kâ mçs nesûdzamies.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:54
...nja...vispirms - kas ta tos cûkas vçlçja???...ja jau cûkas, tad no cûku vidus...tas tâ, ievaam...vçrtîbu sistçma...nja..jau te paudu - gaudotâji tâlâk par íçíi vai forumu savas gudrâs domas nav spçjîgi aiznest...vislielâkie savas zemes un lîdzcilvçku apdirsçjiir tie, kuri savulaik brçca - krievi sabraukuði, vaòkas...un pirmie teðâs prom no ðejienes - nu gluþi kâ nîstamie krievi..da ko tur runât...vari trauku mazgâtâjas un krâvçja bçrnam dot kaut vai divas augstâkâs, kâ lumpenis bija, tâ paliks...laimîgu braukðanu, krieveïi..:)
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:57
#1
Tâ ir. Tikai to nenosaka kâda griba, bet gan ekonomiskâ situâcija. Padomâ, kâpçc tam palîgstrâdniekam tâ maksâ? Tâpçc, ka viòu trûkst. Daudzi jau aizbraukuði. Kâpçc maìistriem nemaksâ, tâpçc, ka nebûs apmierinâts viens, viòa vietâ par smiekla naudiòâm strâdas cits. Diemþçl. Attieksme pret speciâlistiem ar izglîtîbu ir padomijas mantojums. Ja ðî mâþoðanâs turpinâsies ilgi, tad bûs problçmas. Tas DD, kurð sapratîs, kas draud, bûs spiests paaugstinât algas. Ir specialitates, kur tas jau notiek. Dzîve nestâv uz vietas.
Par saeimu. Mums tikai ðíiet, ka viòi ir brîvi savâ izvçlç. Patiesîbâ, kâ liek, tâ balso, neatkarigi no partijas piederîbas.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 21:59
madcynics,
nu râdi priekðzîmi gaudotâjiem un atklâj, cik tad labam, patriotiskam, uzòçmîgam un èaklam ciòiíim te maksâ par gudri un kârtîgi paveiktu mçneða darbu :)



Edited 2 time(s). Last edit at 27.12.2006 22:10 by #1.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 22:00
Man zinaamie aizbraukushie nav ne tuvu taadi lumpenji kaa cinikjis... Bet kaut kaa jau ir tie savi matelji jaauzspodrina... ES, ES, ES... citi lumpenji...
Re: Beidzot prom
27.12.2006 22:20
plants Wrote:
-------------------------------------------------------
> #1
> Kâpçc maìistriem nemaksâ,
> tâpçc, ka nebûs apmierinâts viens, viòa vietâ par
> smiekla naudiòâm strâdas cits. Diemþçl. Attieksme
> pret speciâlistiem ar izglîtîbu ir padomijas
> mantojums. Ja ðî mâþoðanâs turpinâsies ilgi, tad
> bûs problçmas.

Mani skolas un studiju labâkie biedri = draudzenes jau ir prom britu doktorantûrâs :( Nav vairs mana vecuma gudru cilvçku, ar ko parunâties :( Vçl labus râdîtâjus uztur vecâkie kolçìi un kolçìes, bet pensija pçc <10g. :P
Personîgi nevienu eksporta sçòu lasîtâju vai trauku mazgâtâju nepazîstu.
DD jau pieliek, cik sanâk, bet inflâcija arî nav mazâ. Parâdîjusies vçl viena fîèa - tos zin.grâdus padarît vieglâk saòemamus - lai skaits nesaruktu :(

Tâ kâ ðeit palîgstrâdnieki vairâk par maìistriem vajadzîgi, tad nav ko aplikt maìistrus, kam labâk patîk valstis, kur specs tiek cienîts - gan attieksmes, gan naudas ziòâ.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.12.2006 22:30 by #1.
Re: Beidzot prom
27.12.2006 22:21
paarcelshanos uz citu valsti un veel LV nodirshanu uz atvadaam, vareetu saliidzinaat ar beernu, kas paraadiitu saviem vecaakiem fakjuu pirkstu un paarceltos pie kaada svesha turiiga onkulja vai tantes, lai mazgaatu vinja griidas(atsevishkjos gadiijumos varbuut pat laiziitu to griidu, vismaz taa onkulja/tantes aciim) savus briivos briizhus tas pavadiitu domaadams,kur lai baazh to naudu. ak nu jaa nopirktu sen kaarotos dzezhus, ko ieprieksh nevareeja atljauties, peec tam pirktu visaadus suudus par kuriem nekad nav sapnjojis...kaa dziivee vieniigais dzenulis var buut nauda?..
man liekas nozheelojami visi tie .... kas tagad krutie anglji un i nedomaa atgriezties, ja tik stulbi, tad nevajag arii mums te taadus...

galiigi garaam uzraxtiiju, bet pamatdomu gudraakie sapratiis:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: