Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu

Aizsāka Edza 

Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
06.02.2007 19:51
...slinkajam vecim nebûs aiz muguras apdolbîta un un aizstâvçtkâra maðinçrija..:)...maitas putni, kurus sauc par þurnâlistiem, ar neveselîgu interesi nesekos katram ðíaudienam, ko apspiestais izdarîs..:)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
06.02.2007 20:14
tev skauþ ka tev tâdas aizmugures nav?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
06.02.2007 20:42
...nomierinies, cukurdupsît saldo...
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
06.02.2007 20:53
ljenjins teiktu, ka tas ir tikai laika jautaajums, kad heteroseksuaalaas baltaas masas organizeesies un trieks nokauteejoshu sitienu tam perversajam puukjim ar zilajaam, melnajaam, dzeltenajaam, rozaa, utt galvaam. un arii shie nozheelojamie tolerantie liidzskreejeeji netiks taupiiti :D
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
06.02.2007 21:26
Tie, kas noliedz to, ka homoseksuâlisma ideoloìija tiek AR VARU UZTIEPTA ir vai nu muïíi, vai liekuïi.
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
07.02.2007 14:23
Kâ tu izjûti ðo uzspieðanu? Ja ilgi klausies radio, tad sâk vilkt uz savu dzimumu?:)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
07.02.2007 15:08
...eziit, tiek gan, pie tam ne pa jokam...pie kuras iedzîvotâju grupas sevi pieskaiti???...pie muïíiem tak nç???...:)...
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
07.02.2007 16:48
muïíi tâpçc, ka "propaganda" tâ uzraxtîja?
ha.
Vai Noela zina, ka homoseksuâlisms nav iedzimts?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
08.02.2007 17:30
Vai Dakteris X to var pierâdît ka nav? Vai var pierâdît ka ir? Lîdz ðim neviens ne vienu, ne otru variantu nav pierâdîjis.
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
08.02.2007 17:33
...kâda Tev sâpe, saldumiò...:)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
08.02.2007 18:04
Man nekas nesâp.
tie, kas taa satraucas par homoseksuaalismu pashi baidaas, ka tik nekljuust par gejiem...smiekliigi. tik ljoti ieniist gejus un iekshaa taada baile, ja nu es kljuustu par geju!!!!samaitaas mani tie geji, ak es nabadzinjsh. MAN IR JAAAIZSTAAVAAS!! ES TACHU ESMU TIK TIKUMISKS. Tik nenoturiigs, ja nu man iepatiikaas viirieshi!!!!!?geji tachu ir perversaakie radiijumi ajajajaaajjjj...beerni apdraudeeti uttt.

Kas jums nav nekas cits par ko domaat un uztraukties? homoseksuaalisms nav tas trakaakais,kas uz pasaules notiek!

Piseliigie teevinj un mauciigaas beibes, kas savaa starpaa jaajaas uz nebeedu, dabuu visaadus hiv aids un citus suudus ir veel pretiigaak par homoseksuaalistiem. kuri varbuut pat ir veel tikumiigaaki par dazhu labu heteroseksuaali.

bet no otras puses, tie homoseksuaalji tieshaam vareetu mazaak kladzinaat, bet klusiiteem dariit savu gjeeli, tad diezvai buutu tik liela pretestiiba. :D
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 20:48
ta i... aprej jo bail un/vai nav apmierinati ar kko savas dzivites :P
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 20:52
man nav iebildumu pret zilajiem, bet vinu nekaunîba ir pretîga, darbâ dþeks mîl visiem ziòot par savu kaku stâvokli, kad jâiet uz podu, kad vçl gaidîs, kad aizrâdam, ka to mçs negribam dzirdçt, viòs paziòo , ka dzer tur kâdas tâs modernâs ripas izejas normalizçðanai. Es viòa dçï cenðos uz wc darbâ neiet, tie viòa dþeki arî visi bâli, slimîgi bâli, vai arî pârlieku pârliecinâti pleiboji,ka domçtu mçs kâda varçtu tâdu iekârot, vemt gribâs un ja man bûtu laiks es arî ietu ar kaut kâdiem tur plakâtiem stâvçt un vispâr kaut kur parakstîtos pret viòiem, plin, roku , viniem priekða neturu, lai dara ko grib, bet neuzbâzâs man , ko var man skalot smadzenes un vaidçt, kretîni visi zilie un zilâs, âmen!
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 21:16
...skatos, ka te pediòu aizstâvji biezâ slânî...nez, ko tik labu viòi sadarîjuði...jeb otrâdi - jâaizstâv, tâpçc ka tâ ir progresîvi, un tas piedien gudram cilvçkam...âksti...
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 21:37
kad apmetos gay friendly hoteli, neviens mani nesakoda un trakumsergu nepielaida :P jauki, pieklajigi ljautini - ka personals, ta citi viesi. tik daudz rupjibu, ka te no 1 cinika, nav gadijies dzirdet(lasit) no visiem jelkad sastaptajiem gejiem kopa. nebaidies, ciniki, neviens ar varem nedupsees ;-)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 21:47
...kâ ieòirdzu...daþas ainiòas iz dzîves...sieviete, kura ir tik izsmalcinâta, ka dibenu slauka ar pincetç satvertu tualetes papîru, mierîgu sirdi aizved uz patversmi savu sunîti - redz, ðis esot grauzis viòas kurpes un viòa neesot domâjusi, ka ðis èurâs mâjâs lîdz 9 mçneðiem...ïoti pieklâjîga jumprava...smalka...tikai cilvçcîbas pamaz...dakteru humoriòð...nu ïoti pieklâjîgs, izsmalcinâts, bez sâlîtâka vârda...bet ja padomâ lîdz jociòa bûtîbai...bet viss pieklâjîgi...
...liekulîba nav labâkâ îpaðîba, bumbulîði..:)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 21:56
jautaajums ir ko vinji Tev tik sliktu nodariijushi... dupsim nevainiibu laupiija? jeb atkal vispaarinaasi liidz pedofiiliem?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 22:07
Shodiem Dienas pirmaa lappuse, kaarteejais pedinju manifests... kas shoreiz vainiigs? ak, skolotaaji... kuri uzdriiksteejaas izteikties pret zilo propogandu...
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 22:09
ciniki, tad jau sanak, ka ar s****m janometa vai\un jalikvide ari visas izlepusasjumpravas un visi mediki?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 23:18
...labâk mana tâ saucamâ rupjîba, nevis liekulîba, kura sit augstu vilni...
...sûdu vietâ ieliki zvaigznîtes...:)..bet padomâji???...uzrakstît bail???....jeb audzinâðana traucç???...
...smieklîgi...
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 23:27
atkal sit kjepaa?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 23:28
nu, nu... un tapec mani ari likvidet vajadzetu? tipisks cinikis - *es pamanija, bet jautajumus, ari ,,, uzdotos, ne :P
shiis runas ir tukshu salmu kulshana, priekshkam juus te njerkstat?
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 23:43
...dirsçjas...ko padarîsi...:)
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
09.02.2007 23:49
...ko man pamanît, restît pirmo???...galîgu bezsakari???...un priekð kam???...jocîgâs manas...kur es esmu paudis par ðauðanu???...ko muldies kâ pa íeðu, acu gaiðum manu...:)
gh girlfriend
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
10.02.2007 00:12
ak mans uudensviirinsh :)

gh tu tachu esi :D
Re: Likums par homoseksuaalistu neaizskaramiibu
10.02.2007 01:09
shaushanu?! atbraucaam...
Noteikti zinu, ka neesmu Jusu :P
Neviena lesbiete nav mani gadu vajajusi - atskiriba no vechiem prastajiem spej saprast vardu "ne" ar 1x.
Ne ar sadam rupjibam, ne "milvardiniem" neviens "netradicionali orientetais" mani nav apmetajis, bet no "tradicionali orientetiem" neesat pirmais...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 20?
Ziņa: