Sheit un tagad

Aizsāka gh 

Re: Sheit un tagad
27.03.2007 18:17
...jumpravas uzkâruðâs...:)
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 21:08
Par to ustanovku skaidra lieta,gh , sadzçries smirdîgus aliòus, iespçjams sapîpçjies lçtas cigaretes, tad vçl uzkodis zivi un sieva, loìiski, tâdu íçmu no guïamistabas izdzen. Tad nu gh metas internetâ meklçt þçlotâjas un glâbçjas.
Nu bet galîgi garâm. Bûtu uzrakstîjis, ka sastiepts pleca muskulis, ka pârsauïotas krûtis - padomâ cik tev þçlotâju un glâbçju bûtu. Varçji aicinât ievçrtçt jauno boss aromâtu vai kalvina ðortiòus, kâ pieguï dibena muskuïiem, da izdomai nav robeþu.
madcynic, tâds , iespaids, jo Tu rupjâks, jo Tev labâk.
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 21:19
vienalga- viòð ir mîïð, vairâk man nav spçka izdvest, es tikko no sporta kluba...:)
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 21:22
...kâ bçrns...:)
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 22:05
sexy motherfucker :(
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 22:50
gh, nu kâ tad tâ- cipari arvien sarûk?! ... un pie tam strauji... tad jau pastâv iespçja no rîta pçc tâda kârtîga "ðeit un tagad" atklât, ka tev tikai knapi 16 vien ir un nonâkt aiz reþìota loga....;(((
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:20
ja ir tie 16, tad aiz # nenonâksi, bet, ja mazak par 16 nu tad var dikti ðvaki sanâkt...

nç nu, ja tieðâm vçl skolnieks, tad tâs muïíîbas var piedot....
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:25
meitenes, davai shon mazu lesbi shovu...
foruma vechiem par prieku. #1 tu gan ar savu zilo pirkstu ej prom no ekraana
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:31
a vot speciâli neieðu - forums, redz, publisks :P un tâdu âpðu kaitinâðana ir bûtiski izklaidçjoðâka par izìçrbðanu (burtiskâ nozîmç) :)))

visus/-as kaut ar nelielâm homo tieksmçm, tak daþus tematus atpakaï vçl vajadzçja no zemes virsas novâkt, a tagad ceri, ka kâda(s) atzîsies :D
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:38
Es atkal visu jau nokavēju..:(((( minetu virtuālo,o laba doma...pat tas zobs tādam netraucē..:))
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:39
man arii patiik kaitinaat foruma aapsenes :D
Re: Sheit un tagad
27.03.2007 23:40
Ak gh!Tu arī sheit...:) Domāju jau ,ka esmu pamesta..:)) Un vispār,eju gulēt...
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 08:27
oi, gh, kaa Tu maini tos noteikumus speeles gaitaa.. kaa tu bi domaajis to lesbi sovu - piemeeram, Fi1 saak jaareeties ar Fi2? jebsu vijolite naak foruma centraa ar virtuaalo minetu un Fi3 pieceert vinai kanti? vai virtuaalo dublu vannu?

un tiec skaidriibaa, ko Tev iisti vajag - piena seeni vai aapseni! :))
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 11:50
OOO!!!
kad gh iemâcîsies prâta kontrolei pakïaut savus locekïus, viòð taèu bûs îsts Dþemss Bonds(D.Kreigs)- blonds,zilacains, milzîgs u.t.t :)
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 12:14
...pompinjak, saldumiò, jumprava nav lamu vârds...:)
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 12:21
un kad pompinjak iemâcîsies atðíirt lamu vârdus no parastajiem, ar laiku varçs tapt par ðarmantu "Bonda meiteni" :)
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 12:35
...un kad atklâs, ka bez bosa (kas principâ ir sûdîga firma) un kleinajâm biksîtçm (kas arî principâ ir ðirpotrebs) ir arî daudz labâki brendi, tad varbût...:)
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 13:08
hugo bosam par labu vareetu liecinaat fakts, ka jamie izdizaineejushi melnaas, stiliigaas un shobriid jau klasikas statusu ieguvushaa SS formas :D

pakjidaajot pnompenjaku, kaads ir dzeeris to grand reserva?! kaa noprotu tas ir kaut kaads saldais viins ar paaugstinaatu alko saturu? redzams, ka kaa iebaroshanas liidzeklis iedarbojas labi...
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 13:22
...gh, es visu laiku domaju, ka ðî jumprava ir kkâdâ sakarâ ar spranciju, bet Tu atklâji jaunas ðíautnes...vai tik nebûs slepenâ savienîbâ ar Polu Potu...
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 14:25
jâ, nu jâatzîst, ka lesbi ðovs...ir pilnîgi un galîgi garâm...visu iekârienu nosita...;)
Re: Sheit un tagad
28.03.2007 20:28
gh
ieklausies vârdos - GRAND RESERVA.
Nu kâ skan? Nu ne jau kâ saldais vîns. Ja vîns, tad tâds, kas grâdus sakrâjis ilgi gaidot savu izdzçrâju. Pompinjakas message ðajâ sakarâ bija pavisam cita.
Re: Sheit un tagad
29.03.2007 23:03
ir lietas , ko mçs darâm ar iedvesmu, piemçram, vîns - tâ ir saules tveices un pilnmçnes enerìija, tâ ir rîta rasa un rudens vçjð , tâ ir zemes un debess saplûðanas mistçrija; pirmo malku es izbaudu kâ pirmo seksu ar sveðinieku un ja akceptçju, tad ïaujos vînam kâ iekârojamam vîrietim;
ðovakar man ir tikai reserva un tikai tâpçc, ka mans vîrietis mçdz bût skops, bet ja vçlos bût taisnîga, tad ðoreiz ir laba reserva, un fonâ man ir mîïâ normas ârija no turandotas, vçl man patîk , ko un kâ dzied m-e butterfly un vçl es gribçðu siltu vîrieða miesu, ar zîdainâm spalviòâm, sulîgu piebrieduðu locekli ,cietiem muskuïiem , maigâm rokâm un vçl maigâkâm lûpâm
un es cerçðu, ka viòð atkal sançms manus matus, atgâzîs galvu un teiks, ka manâs acîs var nogrimt kâ visdziïâkajâ jûrâ, es vienmçr gaidu , ka viòð to saka, un vienmçr viïos, ja viòð to nepasaka
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 00:01
...ðitâ dirsçja!!!??...
...labs vîns - degvîns, augïi - skâbs guríis zacei, saòems aiz matiem un pateiks - i vsjo þe ja tebja, suka, ïubïu...un pa muti...
...reserva...nja...agdams (tautâ saukts par þodzeni)...777 portvîns...:)
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 08:08
mad, mad.. beidzot bi viens mesidzs par teemu, a Tu.. nu, kaa lai meitenes atraisaas? kaa Roundups nogaaji paar vaarus asnus dziit saakusu zaaliiti.. :)
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 08:44
tas pompinjaks ir lielisks!!!Es taè teicu, ka bûs Bonda meitene!!! :)
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 09:01
madcynics:

degvînam un skâbajam guríim nav ne vainas :)
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 09:05
pucei
par to uzkodu var diskutçt, bet îstâ brîdî nekas nevar bût labâks par ðnabi.
piemçram - pçc nejauðas pavasara peldes ar visâm drçbçm Amatâ..
Re: Sheit un tagad
30.03.2007 13:34
...par zaci varu pastâstît daudz...tomçr nekas nelîdzinâs Bulgakova aprakstîtajam...suòa sirdî...un vçlams lasît krieviski...
Re: Sheit un tagad
31.03.2007 23:05
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> tas pompinjaks ir lielisks!!!Es taè teicu, ka bûs
> Bonda meitene!!! :)

nu tas gan ir ïauni.... pçdçjâ Bonda filmâ neviena no viòa "meitençm" lîdz filmas beigâm neizdzîvoja...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 11:00
#1
katrâ gadîjumâ- tâdi zemteksti nebija domâti.
bet vispâr, ja man bûtu izvçle- es noteikti mainîtu garu, mietpilsonisku dzîvi,kas beidzas ar vecuma marasmu pret spilgtu, vçsturç paliekoðu, bet îsu.
Tas gan dots izredzçtajiem...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: