Sheit un tagad

Aizsāka gh 

Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:02
Nu jâ pompinjak. Un no klasikas Tev drosi vien Mocarts patîk. Vai Ðopçns, jeb Oginska Polonçze.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:02
...zappa???...rokeris sâkumâ, performance man vidû, ìeniâls komponists un mâkslinieks visos periodos...jâjamzirdziòð - programmâtiskâ muzîciòa...
...nja...skoèu dzertu...:)...burbonu nç?...
...grand reserva...johaidî...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:04
skolotâji ;( par zappu neko pateikt nevar, bet ko es saku tas nepatîk, bet savs viedoklis nav,un vispâr plant, man nav nekâdi robi , ja kas, tiec tik galâ ar saviem robiem un vispâr, man ir ïoti skumji un vientulîgi ðovakar, bûtu kaut ko cilvçcîgi labu uzrakstîjis, nç - tikai tie smagie zemteksti, es saku plant, tu esi ar baigo smago zemtekstu
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:05
...plant, Tu ðeit sastopies ar cilvçku, kurð svçti tur savâ sirdî pârliecîbu, ka Mocartu ir noindçjis Saljçri...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:05
Ûja, ûja, pati uzprasies, a varçjâm par dzîvi parunât.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:07
...ieíemmçs grand reserva agdamu, un dzîve roþaina...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:07
plant, tu bezkauòa, kâ tu iedroðinies ironiski izteikties par mocartu vai ðopçnu ? godavârds, tu mani ar to tikai nokaitinâji, labi, ka tu neaiztiki bahu, es mîlu bahu, es viòam arî dzemdçtu 12 bçrnus, lai tikai bûtu pie viòa,
mocarta, turku marð mani paceï debesu augstumos un tur es noìîbstu kaifâ, atpûðos un tad nolaiþos uz zemes un tad labprât paklausos arî èaikovski, starp citu
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:09
...pompinjak, kâ izzviedzos...Mocarts, starp citu, bija no atkarîgajiem jâkïiem...tâtad, ne tavu aprindu ïauþs...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:10
madcynic,rupjais cilvçk , tad kas ir zappa - rokkeris vai multimaklsinieks un ðie jçdzieni izslçdz viens otru ? vins bija rîgâ vai nç ? tu vari kâ cilvçks atbildçt konkrçtus jautâjumus - konkrçti
?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:13
loìiski, ka ne manu aprindu, pasaki , ko pats esi iedzçris, ka iedomâjies, ka ka'ds sevi var salîdzinât ar mocartu ? vari paskaidrot kâda starpi'ba cik un kâ dr...zâs mocarts ? radi tâdu mûziku kâ viòð un tev arî neviena nekad neliegsies, paðas pakaïskries, ak tu skauìi tâds !!!!
double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:15
:D smejos no sirds!!
pompinjak - paskaties googlee, kad fr. zappa ir miris. jautâjumi vairs neradîsies.
mika... nu, pat es, estçte, teikðu, ka mûzika viòam ir sûds, bet balss materiâls Kolosâls. Un izskats...
Piedod par ziòkârîbu, cik Tu esi veca? Es domâju - nedaudz virs vai zem 20. Pareizi?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:16
...multi...neizslçdz...nebija...Maskavâ gan bija...Krimson gan bija Rîgâ...
...Èaikovskis pedâlçjâs uz nebçdu...Ðopçns - mazliet atkarîgais..:)..mîkstmiesis...romantiskâs mîlas mokas...turku marðs...sarakstîts agrâ jaunîbâ...Bahs - laikam vienîgais normâlais birìelis...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:16
Mocarts salonu virtuozs un nekas vairâk. Nav tur nekâ kas celtu vai nolaistu. Haidns un Bahs arî vairâk tehnikas nekâ jûtu. Mâcekïu spîdzinâmie gabali. Mûzikas skolas tehnisko eksâmenu biedi.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:17
...mocartam bija labs PR...Saljeri noteikti labâks...:)
double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:18
Mocarts nevarçja radît citu muziku, jo tajos laikos citu mûziku nemaz nevarçja radît. Bungas, elektronika utt.
Padomâ, cik viegli tagad ir saglabât ierakstus, tad tas bija sareþìîtâk. Ja drîkstu paust savas domas, un es drîkstu, tad teikðu, ka Mocarts bija veiksminieks. Viòa darbi ir saglabâjuðies, pieòemsim, ka labvçïu dçï. Es necenðos noniecinât Mocartu, bet der jau paineteresçties par cçloòsakarîbâm.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:19
..pievienojoties Plantam...labi temperçtais klavesîns, ko ta visi pianisti mçìina izspçlçt ar jûtâm, tieðâm ir tieði tas pats, kas Èerni etîdes...
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:24
...pompinjak, notrauc asras, nçzdodziòâ izðòauc degunu...viss bûs labi...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:28
kâdi pârgudrinieki, viss jums sûds, paði tik gurdie dr lv foruma ìeniji , nu goda vârds

double - lasi uzmanîgi - mocarts ir ìçnijs, kâ radoða personîba veiksminieks, kâ privâta - ne visai, bet viòð ir ì e n i â l s , nu nav neviens uzrakstîjis neko harmoniskâku, iedvesmojoðâku, kosmiskâku
mika , protams, ir mirkïa vâjîba, absolûti cits plauktiòð, bet tâds man viòð patîk un tâdu es viòu gribu un man ðogad bûs 30
double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:33
Atceros kâ reiz man augstskolâ mâkslas vçstures pasniedzçja, savas lietas fanâte, bârâs, teikdama, ka agrâk visi bija ìeniji, bet lîdz mðdienâm ir saglabâjuðies POPULÂRÂKIE!!! Tostarp DaViòèi!
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:34
...pnompinjak, gaiðumiò, cik tâ perioda komponistus esi dzirdçjusi???...vari uzskaitît???...nç...ìçnijs...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:43
labi, bet ne jau citplançtieði klausâs joprojâm to paðu mocartu un nevis saljçri , nu labi, neesmu studçjusi ne mûzikas, ne mâkslas vçsturi, bet nu atkal - double, paskaidro man, kâpçc luvrâ mona liza ir aiz simts loþu necaurlaidîgiem stikliem un maksâ cik tur tos miljonus ? vai tieðâm tas ir tikai un vienîgi veiksmîgs pr ?
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:47
...viss...pârzviedzos...

...masu kultûra laba lieta...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 20:56
Mocarts - brînumbçrns, kas pârsteidza savu publiku. Nekad viòu neuzskatîju par sûdu. ïoti labs pirkstu treniòs. Arî ðodien, ir jâbût labai tehnikai, lai viòu nospçlçtu.
Pagâjuðajâ vasarâ Kuldîgâ bija garîgâs mûzikas koncerts baznîcâ. Programmiòâ droði atpazinu mazâko daïu autoru. Noklausoties secinâju, ka tie, kurus pazîst tikai speciâlisti un fanâti nemaz nav sliktâki par vispârpazîstamiem. Vispâr pârsteidzoðs koncerts bija.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 21:33
zinu tos tipiòus, pabijuði nila janga, vai rodþera votersa koncertos un uzreiz sajûtâs kâ baigâs ekzkluzîvâs kultûras zinâtâji, da p-g, man arî 50 cent un ko patîk savâ reizç un grîga vienîgais klavierkoncerts man arî patîk un ïoti pie tam lôti un indieðu râgas labprât paklausos, pie tam dzîvajâ , un nelly furtado ir forða , man patîk
double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 21:35
Tam ir daudz iemeslu, kaut vai tâds, ka Mona Liza bija monarhu un imperatoru iecînîta glezna. Piem., Napaleons to turçja savâ guïamistabâ. Glezna guva ievçrîbu, jo to ievçroja populâri ïaudis. Labi, var teikt, ka Davinci izmantoja îpaðu krâsas uzklâðanas tehniku. Kâ mçs zinam, ka citi gleznotâji arî neizmantoja savas tehnikas? Davinci bija pie "avota". Viòa gleznas pirka izglîtoti un pârtikuði ïaudis, kuri glabâja savus pirkumus labi.
Protams, DaVinci bija talantîgs un ìeniâls, bet vinð nebija vienîgais.
Tad, Monu Lizu nozaga, jo zaglim likâs, ka tai vieta ir Itâlijâ, ne Francijâ. Kad to atguva, gleznu vajadzçja uzpasçt.
Pasaki man, ar ko Karavadþio ir sliktâks par Leonardo? Vai Rafaels (ja minam pokultûru).
Nu, viòs bija tâds pats, kâ ðobrîd, Latvijâ - Miervaldis Polis, bet, piem. Putrâms ir ìeniâlâks (viòa gleznas maksâ Ls 30!!!). Irbîte savas gleznas pârdeva par sviestmaizi, un policisti viòu ar varu veda mazgât. Ja nebûtu labu cilvçku, tad viòa gleznas pazustu. Vai Tev vajag vçl piemçrus?
Aptuveni citçjot, kâdu man dârgu rakstnieku: Kamçr kâds noasiòo, kaut kur, pilsçtas blokmâjâs mirst îsts dzejnieks.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 21:48
...ne nila janga ( kurð manuprât ir sûds), ne votersa koncertos neesmu bijis...voterss mazliet labâks...pieprot izvilinât no ìitâras labas skaòas...varçtu teikt, ka ðtruments dzied...paklausos arî pusdolâru, mîkstas kâjas paliek no Grîga Pçra Ginta...patîk tas pat Hulio, kurð Iglesiass...Toms Vaits ar savu pieostas krogu muzâriòu...ratos diskmaðînâ stâv Bolero...
...bet tomçr VSPO noteikti atðíiras no VO...:)
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 23:02
nu zini madcynic, ja tu man zappu liec kâ paraugu bet to paðu jangu noliec, tad tomçr bûs prâtîgi uz taviem spriedumiem nepalauties, snobs paliek snobs , neârstçjama lieta
double, es arî lasîju jauno ilsutrçtâs zinâtnes numuru
padomâ par to, ka varbût ar to viens ir sliktâks par otru, ka viena darbus pirka karaïi un otra nç ,
par dzejniekiem, piekrîtu teicienam , ka talants ir ne tikai kaut ko uzrakstît, bet prast to arî novadît lîdz publikai,
ar ko Tev Putrâms ir ìeniâlâks ? Man arî Putrâma darbi ïoti patîk, bet pateikt, kurð labâks neòemos. Tikai Polis ir arî sev labs menedþeris, bet par Putrâmu mçs zinâm, kas cilvçkam par likstu. Tikai tâ argumenta dçï viòu uzskatît par ìeniâlâku ? Nepârliecinoði, double.
Re: Sheit un tagad
01.04.2007 23:51
...pompinjak, saldumiò, zappu Dieva vietâ nelieku...kgan viòð tâds bija...:)...pirmajâ adresç bija vçl kâda cita komanda., neuzmanîgâ mana slinkotâja...teicu, ka man pie dûðiòas iet ðâdu frekvenèu un skaòurindu muzâriòð...mani spriedumi ir mani, tâ ka pareizi darîsi, ka nepaïausies...:)

...bumbulît manu miegaino...
Re: Sheit un tagad
02.04.2007 09:54
uhh, kaa nu novicinaaja visi savus gara kraaninus! un tas viss 1. apriilii.. :)

ar puupoliem ar kaads peeraas, vai tik par augstajaam maakslaam vien, par maakslaam vien.. :)
Re: Sheit un tagad
02.04.2007 21:04
madcynic, tu jau neesi ïauns, bet man tas liekas nepareizi, ka tu sveðu cilvçku, t.i. mani sauc par bumbuli un saldumiòu , esmu bez liekâ svara un skarba un neiecietîga un âtra un îstenîbâ ïoti rupja, teorçtiski tev to vajadzçja paðam saprast un nekaitinât mani ar tâdu familiarit;ati !!!!
siltu vakariòu, ja kas !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: