I GOT

Aizsāka pompinjak 

I GOT
16.04.2007 22:03
Kurâ brîdî sâkas bezcerîba ? Es visu esmu izdarîjusi, viss spîd un laistâs, man nav neviena nepareizâ matiòa, gandrîz nevienas grumbiòas, cepetis ir vçl silts, esmu jau 2 x noreibusi un atlabusi, bet viòð vçl nenâK MÂJÂS. Man arvien bieþâk liekas, ka lçnâm sajukðu. S...ds viòð ir, protyams, bet kâpçc es nespçju viòu padzît. It kâ tikko viss bija ideâli, ka mâjâs, tâ vecâ dziesma - darbs darbs. Nafig man to vajag. Nafig tâ sevi mocît, es reibstu. lai nebûtu jâraud, It kâ ir man tas miljons, un it kâ nav :((((((((((
Re: I GOT
16.04.2007 22:07
Vai vareetu drusku siikaak par to miljonu... man shkjiet ka es saaku tevi iemiileet... :)
Re: I GOT
16.04.2007 22:08
Re: I GOT
16.04.2007 22:13
...pompinjak, grûtdienît, atdod visu trûkumcietçjiem - viss nostâsies vietâ..:)
Re: I GOT
16.04.2007 22:15
ku, es toties jau sen tevi mîlu, jo man ðausmîgi skumji un vientuïi ira, bet es saku, fuck off, es tâ vairs negribu, es vienkârði nevaru, cerma,s ka mani saproti, nu jâ , saproti, tu esi pietiekami gudrs:)
Re: I GOT
16.04.2007 22:17
madcynic, bïim, neliec man vilties, kurð trûkumcietçjs grib manas skumjas !!!!
kurð grib manas ilgas pçc sapòu piepildîjuma !!! manas sâpes !@!! Tu salçjumkarali vispâr zini kâ ir kad sâp sirsniòa ?
Re: I GOT
16.04.2007 22:24
pompinjak

Mjaa...... smaga atklaasme......
Re: I GOT
16.04.2007 22:40
...sapòu piepildîjums kâ vienkârði nopisties vai kâ???...nu labi, sveèu gaismâ...bet vienalga nopisties???...
Re: I GOT
16.04.2007 22:44
pa miljonu? sievietes tieðâm neder?
Re: I GOT
16.04.2007 22:47
...ei, ei, nelien priekðâ...te jau ku! iestellçjies kâ pirmâ roka, pçc tam es...Tu bûsi treðâ, restît..:)
Re: I GOT
16.04.2007 22:47
man ir milzîgs puðíis baltâs hiacintes no tantes dârza un mans sapnis bûtu , ka mçs mîlçtos - pa balkonu nâktu pavasara nakts smarþas, hiacintes smarþu vilnis, vîns, sperma; pasaki godîgi - vai piepildîjums, - laimes sajûta - i got it, tev kâdreiz ir par daudz bijis ? ; bet viòð atnâks , kad es jau gulçðu un no rîta ieðu uz darbu, kad viòð vçl gulçs, bet ja padomâ - kam kâda daïa, man ar to jâtiek hgalâ paðai - saldus sapòiðus un kâ ar þurkâm , tu arî neuzrakstiji
Re: I GOT
16.04.2007 22:59
madcynics

Mmm...? Es nonjemu savu kandidatuuru... :)
Re: I GOT
16.04.2007 23:04
Alergjija pret hiacinteem?
Re: I GOT
16.04.2007 23:42
...klau, pompinjak. Tev visa laime reducçjâs uz - kâ mçs mîlçtos...:)...kur paliek ar saturu piesâtinâtâs, mazliet pieklusinâtâs sarunas par Mçrnieku laikiem, Ellas neatkârtojamo dziesmu iztirzâðana tîri no emocionâlâ viedokïa, Mikas lotosveidîgo pçdu apjûsmoðana - Hare Mika, Hare Mika...smarþo hiacintes un mizkastes, kuras Hoetika, zaraza, nav izvedusi...Tu aizej gulçt..kaimiòu kaisles brçcieni neïauj aizmigt...un te atnâk viòð...piekodies un saskrâpçtu muguru...tâ gadâs..:)
...saldu dusu, pompinjak...:)
...ku!...kur nu es tâ lîdîðu...Tev priekðroka...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2007 23:44 by madcynics.
Re: I GOT
17.04.2007 09:03
pompinjak Wrote:
-------------------------------------------------------
> ..bet viòð atnâks , kad es jau gulçðu un no
> rîta ieðu uz darbu, kad viòð vçl gulçs..

luuk, manupraat, atsleegas vaardi.. cilveeka ir par maz.. gan, lai miileetos, gan meernieku laikiem.. :)

bet peec Raina - "zaarks jau nevar palikt tuksaa".. sirsniigs ieteikums: centies, lai tuksums neaizpildaas nekontroleeti.. sobriid izskataas, ka taa notiek
Re: I GOT
17.04.2007 13:57
Es buutu laimiiga, ja mans viirs vairaak straadaatu, nevis gar aciim katru vakaru zibinaatos.
Re: I GOT
17.04.2007 16:06
Te nu pierâdâs, cik cilvçku, tik arî vçlmju...
kreimene un pompinjak, varbût samainieties ar saviem vîrieðiem? :)
Re: I GOT
17.04.2007 19:12
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...klau, pompinjak. Tev visa laime reducçjâs uz -
> kâ mçs mîlçtos...:)...kur paliek ar saturu
> piesâtinâtâs, mazliet pieklusinâtâs sarunas par
> Mçrnieku laikiem, Ellas neatkârtojamo dziesmu
> iztirzâðana tîri no emocionâlâ viedokïa, Mikas
> lotosveidîgo pçdu apjûsmoðana - Hare Mika, Hare
> Mika...smarþo hiacintes un mizkastes, kuras
> Hoetika, zaraza, nav izvedusi...Tu aizej
> gulçt..kaimiòu kaisles brçcieni neïauj
> aizmigt...un te atnâk viòð...piekodies un
> saskrâpçtu muguru...tâ gadâs..:)
> ...saldu dusu, pompinjak...:)


Tu jau gluþi kâ Èaks laid :D



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2007 19:13 by strawberry.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: