iesakiet, luudzu!!!

Aizsāka kreimene 

iesakiet, luudzu!!!
31.05.2007 06:09
Man ginekologe teica, ka veiks olniicas cistas operaaciju. Jaamaksaa esot ls 100 slimn. kasee - par aarsta izveeli. Taa kaa vina ir vieniigaa, kas muusu pilseetaa operee ar laparoskopu, tad diivains formuleejums. Gimenes aarste briiniijaas, jo shiis operaacijas esot par briivu, jaamaksa tikai gultas vieta. Man ir polise, kas apmaksaa gan slimniicu, gan operaacijas, bet nu aarsta izveeli gan nesegs.
Ko dariit - varbuut mrkleet Riigaa? Iesakiet, kur un ko, luudzu!
Re: iesakiet, luudzu!!!
31.05.2007 06:19
nu, vari neizveeleeties vinju un tad operees kaads cits konvencionaalaa celjaa- paargrieziis punci un iznjems cistu...
Re: iesakiet, luudzu!!!
31.05.2007 06:51
Es zinu, ka Linezerâ operç ar nosûtîjumu ne no Rîgas. Laikam iepriekð tikai jâpiezvana. Njus, bet vispâr ârstiem tur ir pierasts maksât par operâciju. Varbût vienîgi iztiksi ar Ls 50.
Re: iesakiet, luudzu!!!
01.06.2007 20:33
Nee nu kaapeec man buutu jaamaksaa par operaaciju, nesaprotu. Kaada tad jeega poliseem. Tieshi taada tachu, ka nav jaamaksaa.

Veel es nesparotu jeegu maksaat peec operaacijas. Taa jau ir notikusi un chau. Veel ja pirms, tad mosh kaada jeega.
Re: iesakiet, luudzu!!!
01.06.2007 23:12
skaidroju veelreiz. vari nemaksaat. un slimniicaa Tev pieshkjirs kaadu aarstu. ar lielu varbuutiibu ne taveejo. un uzshkjeerdiis tev punci kaa mazam laaciitim. par polises naudu. bet ja gribi laparoskopiski un to veic tikai viena daktere, tad tu vari izveeleeties sho pasaakumu- aarsteejoshaa aarsta izveeli. un tad nu vinja to cistu iznjems laparaskopiski. bet polise to nemaksaas. un oficiaalie maksaajumi visi tiek veikti izrakstoties, nevis pirms tam. pirms tam dod kjepaa.
n f A
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 00:10
Stradiòos taèu arî visâdas laparoskopijas veic. Ja ir polise, tad oficiâli nav jâmaksâ. Kaut gan pie patreizçjâs augstâkâs vadîbas es nebrînîtos ne par ko.
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 09:20
Kaapec lai polise neapmaksaatu plaanveida cistas operaaciju???Man liekas, ka punci sen jau neskeerz nekur!

Es nesatrauktos par to, bet zinu, ka liidz shim (veel martaa)lapor. operaacijas shii pati aarste veica bez maksas, bet kkas mainiijaas, sapratu, ka vina vairs nestraadaa nodalaa, laikam tad nu taapeec jaamaksaa kaa par aarsta izveeli.

Paldies par padomiem, jaameklee Riigaa. Cik zinu, shajos laikos neeksistee pieraksta princips.

Mans uzskats ir, ka man nav jaamaksaa par to, par ko nav jaamaksaa. Kaut ls 100 man ir kaut tuuliit samaksaajama nauda.

Ja buutu maksas operaacija bez jebkaadiem variantiem, nekunksteetu un maksaatu.
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 09:47
A, un veel, Riigaa varbuut ir rindas?

Man sheit varot vaikt uzreiz, kad esmu gatava.
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 11:19
kreimene, Tu kaut kur putrojies... saki, ka shii ir vieniigaa aarste, kas taisa laparaskopijas, pie tam nodaljaa nestraadaa... ko tad nodalja vispaar neoperee? operee, tikai ushkjeerzhot punchus...
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 11:36
Man arî ðíiet garâm, ka jâmaksâ par "ârsta izvçli". Tad bûtu vnk ierakstîjuði cenrâdî, ka laparoskopiskâ ir dârgâka kâ parastâ (+100 vai +200 whatever), lai to polise apmaksâtu. Citâdi kâda jçga no apdroðinâðanas, ja tik un tâ par visu jâmaksâ vçlreiz?!

Tas varçtu bût motîvs izvçlçties citu slimnîcu ar skarîgâku cenrâdi!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2007 11:37 by #1.
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 11:41
jaamaksaa, ja izveelies kaut ko, ko valsts nenodroshina. cistu var izgriezt arii konvencionaalaa veidaa (paargriezhot punci)
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 12:13
debate jau par to, kâ to nosauc, nevis, ka negrib maksât. Vnk dârgâka OP, kas tâ arî ierakstîts cenrâdî. Tâ kâ valsts to nenodroðina, tad to segtu apdroðinâtâjs. Bet nç, nosauc par "ârsta izvçli", ko neviens apdroðinâtâjs neapmaksâs.
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 12:34
tur jau taa shtelle, ka taa NAV daargaaka operaacija. taa ir aarsteejoshaa aarsta izveele. arii taada iespeejama, ja negribi kuru katru aarstu, bet kaadu konkreeti, kursh tad nu aarstees ar vinja atziitaam/pieprotamaam metodeem...
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 16:41
Man liekas, ka komats nesaprot, par ko shis staasts...
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 16:51
Komatam galvenais vârdu sakopojums ir "pârgrieþot punci", kas atkârtojas gandrîz katrâ viòas ierakstâ ðajâ tçmâ.
mad uzjautrinâs
Re: iesakiet, luudzu!!!
02.06.2007 17:40
...komatiòam iepaticies harakiri latviskojums...:)
Re: iesakiet, luudzu!!!
03.06.2007 12:22
komats kaa reiz saprot par ko ir shis staasts...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 15?
Ziņa: