Pidaru-praidistu izdarîbas!

Aizsāka A. 

Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 15:13
pat ja man labpatiktos pa ielu plikai iet, tas nav aicinaajums uz izvaroshanu... lai kaa labticiigajam piseejam negribeetos to taa sev skaidrot...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 15:23
Te gulj gaajeejs Beerzinjsh. Vinjam bija taisniiba!
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 15:25
gh Wrote:
-------------------------------------------------------
> pashas vien vainiigas. domaajiet uz kaadiem tusiem
> iet un cik dzert. ja peec 4 glaazes gaitenja viduu
> ar atplestaam kaajaam izrubaas, nav brinums ka
> labticiigais piseejs to uzskata par aicinaajumu
> staaties dzimumsakaros. 73% gadiijumu sievietes
> pashas vainiigas pie izvaroshanas.

GH, kaut vai atplestâm kâjâm un kaut vai plikai- IERAKSTI SAVÂS SMADZENÇS UZ VISIEM LAIKIEM- TAS NAV UZAICINÂJUMS STÂTIES DZIMUMSAKAROS!!!
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 15:33
instinkti sauliit... redzu atplestas kaajas, taatad vajag ielikt ;o) nepaarmet man, paarmet maatei dabai
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 16:08
gh Wrote:
-------------------------------------------------------
> pashas vien vainiigas. domaajiet uz kaadiem tusiem
> iet un cik dzert. ja peec 4 glaazes gaitenja viduu
> ar atplestaam kaajaam izrubaas, nav brinums ka
> labticiigais piseejs to uzskata par aicinaajumu
> staaties dzimumsakaros. 73% gadiijumu sievietes
> pashas vainiigas pie izvaroshanas.

Â, ja dþeku dzçrumâ izvaro un ne tikai, tad "cilvçkam ir visa dzîve sabojâta", aber, ja sievieti, tad "pati vainîga"... Nav un nebûs te prâtiòa :((
Nez no kurienes statistika, ka tieði 73%? Un 73% vispâr vai 73% no tâm, kas ziòojuðas policijai?
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 16:09
gh Wrote:
-------------------------------------------------------
> instinkti sauliit... redzu atplestas kaajas,
> taatad vajag ielikt ;o) nepaarmet man, paarmet
> maatei dabai
Aber ja tâds pats slçptais gejs redz piedzçruðu gh pakaïu un ieliek, tad visus gejus vismaz ðajâ kontinentâ apðaut, ja? Nevis "pârmest mâtei dabai"?
Cietuðais Valdemârpilî arî vispirms dzçra ar ðiem "draugiem"... tad ko, pats vainîgs?



Edited 2 time(s). Last edit at 10.06.2007 16:20 by #1.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 20:47
#1 kaa noprotu shis tev ir ljoti personiigs un juutiigs jautaajums. izsaku liidzjuutiibu.
mad nospïaujoties
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 22:24
...pederasts ir pederasts...gejs, dritvaimantelît...:)
...it kâ neviens nezinâtu, ka þurnâlistika sen ir prostituçta,,,:)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
10.06.2007 23:04
gh Wrote:
-------------------------------------------------------
> #1 kaa noprotu shis tev ir ljoti personiigs un
> juutiigs jautaajums. izsaku liidzjuutiibu.

Dzimumu nevienlîdzîba tieðâm ir ðâds jautâjums :(( Tikai vnk cienîgas attieksmes gadîjumâ visâs situâcijâs lîdzjûtîba nebûtu ne izteikta, ne vajadzîga.
inka1
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 09:38
atkal vienâ maisaa sabaashana.

gh, situaacijas ir visdazhaadaakaas, un sashkjirot visu pa procentiem....katra otraa sieviete ir izvarota,kaut kur lasiiju, dazha to pastaasta tikai labaakajai draudzenei, dazha nestaasta nevienam, jo nespeej par to runaat.

ja ar #1 tas ir noticis, vinjai tava liidzjuutiiba pie pakaljas.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 09:48
inka1

Nu jaa, taa katra otraa izvarotaa sieviete rodas to jauno idiotisko ideju virzienaa ka pilniigi neko neviens nedriikst sievietei uzspiest un ja vinja shodien seksu nav gribeejusi bet vecis vinju ir pierunaajis tad taa ir izvaroshana... :)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 09:49
Kliedçðu jûsu baþas: neviens mani nekad nav izvarojis. Ja bûtu, tad tagad es droði vien sçdçtu iïìuciemâ par slepkavîbu ar iepriekðçju nodomu.

Mani vnk kaitina attieksme. Jebkurâ jomâ. Ja sievietei problçma, tad "tâ jau visiem", "pati vainîga" u.t.t., aber, ja vecim kkas, tad tâ ir PROBLÇMA - visiem pçkðòi tas tik baigi rûp >:(
inka1
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 09:58
#1, taa arii sapratu, manas domas tieshi taadaas pashas.

ku!
ne pie mums, Latvijaa.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 10:14
sitiens ar duuri pa aci jau ar ir arguments pierunaashanai...
double.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 11:08
nja, skumji. es ceru, ka ðeit netiek pausts vairâkuma viedoklis, par to, ka izvarotâs ir paðaas vainîgas. esmu dzirdçjusi, ka izvarotâji nosaka: tagad tev bûs mâcîba, piem. vairs nestaigât vakarâ. tad jau vispâr var skatîties, ka tâ ir izglîtoðana, nevis izvaroðana.
bet vispâr sanâk tâ: ja man ir kaut kâdas novirzes, vai piem. mâte daba apveltîjusi ar nesavaldîgu , nervozi uzbudinâtu dabu (PMS), un es eju pa ielu, pretî man nâk puisis ðortos, mani tas uzbudina, es pieeju klât blieþu pa ìîmi - negaidîti, lai ir pârsteigums, ar kâdu svina maisiòu, un tad ar dârza síçrçm grieþu nost mantîbu (kolekcijai, btw - gh bûtu pirmais) un topu attaisnota. nav ko te visâdiem ðortus valkât - mana uzbudinâtâ daba reaìçja.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 11:40
Esmu cieshi paarliecinaats ka vairaakums sievieshu pashas vainiigas pie izvaroshanas... gari paarskaitiit visus veicinoshos faktorus bet tie ir vairaaki... nu un jaareekjinaas ka vienai nelielai daljai ir vienkaarshi sleepta velme lai kaads kaut ko taadu ar vinju izdara...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 11:41
nabaga kuslie viirieshi... nu nestraadaa galva, kad galvinja augshaa...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 13:34
Man ir slçpta vçlme, lai man uzdâvina miljonu...bet nedâvina taèu! Kaut kâ citas slçptâs vçlmes netiek tâ nolasîtas. Tâ kâ tie ir tikai seksuâli neapmierinâto vîrieðu murdziòi :D vai arî , kas savai dzîvnieciskajai dabai nekâdi nav varçjuði pieslçgt cilvçcisko saprâtu:(
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 13:38
... tas it labi sasaucas ar teemu par to, vai 15 gadiigs beerns saprot savu riiciibu taapaat kaa pieaugushais, vai vecim tik labpatiikas to taa domaat...
gh.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:28
Kliedçðu jûsu baþas: vçl nevienu neesmu izvarojis. ja arî tâda doma bûtu, tad kolekcijas pirmâs kandidâtes noteikti bûtu double un #1.

proms, ka izvaro seksuâli neapmierinâts vîrietis, kurð izvaroðanas procesâ gûst apmierinâjumu :D

bet vispâr, strawberry un citu dzimumu nevienlîdzîbas nogurdinâto terminoloìijâ runâjot - kâ noraksturot sievieti/meiteni, kura uzvilkusi îsu topiòu un îsu lupatiòu, kas tikai nedaudz to vietu apsedz, un iet pakaïu gorîdama un visiem miegdama... a ? seksuâli norûpçjusies sieviete ? jeb meitene vienkârði ventilç savu pî... un miedzot ar aci izrâda savu pozitîvo attieksmi pret dzîvi ?

nav kaut kâdi dubultstandarti ? vecis tipa "ar galviòu" tik domâjot, aber pusrîga pliko bâbu ar saviem plikajiem pupiem un dziïajiem dekoltç paziòo "TAS NAV UZAICINÂJUMS STÂTIES DZIMUMSAKAROS!!!"... stulbi kaut kâ.
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:31
Varbuut Tevi tas paarsteigs, bet TAS NAV UZAICINAAJUMS STAATIES DZIMUMSAKAROS. Uztetovee to uz galvinjas, lai shai paceljoties uzraksts labi redzams...
Re: gh.
11.06.2007 14:34
> ...aber pusrîga pliko bâbu ar saviem plikajiem pupiem un dziïajiem dekoltç paziòo "TAS NAV UZAICINÂJUMS STÂTIES DZIMUMSAKAROS!!!"... stulbi kaut kâ.

uz klosteri, veciit, uz klosteri.. tur viss pa skaisto un bez uzaicinaajuma.. :)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:39
Viss ir drusku savaadaak, TAS IR UZAICINAAJUMS STAATIES DZIMUMSAKAROS tikai vairums sievieshu vienkaarshi nesaprot ko dara, vinjas nesaprot ka biezhi speeleejas ar uguni...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:41
varbuut vienkaarsi veci pielien par tuvu ugunij? :)
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:46
nu ja, vechi labaak saprot, ko babsis grib un domaa, pat tad, ja babsis pats to nezin... figeju...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:48
mjaa... ja tieðâm te rakstoðie vîrieði patiesîbâ domâ kaut pusi no tiem murgiem, ko raksta, tad manâ uztverç tie ir norakstîti, slimi cilvçki...

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:53
Nu patiesiibaa jau man vienalga ko par mani domaa jo esmu seksuaali apmierinaats vecis un ieguut kaadu ar varu man ne praataa nenaak bet cik veel shovasar tiks izvarotas...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:55
...jo gana labi pierunaajot (manipuleejot) pashas it kaa piekritiis...
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:58
Ja taa padomaa tad taisniiba jau vien ir ka sievietes ir otraas shkjiras cilveeki. Dazhas protams uzvelk liidz vechu liimenim (es nerunaaju par degheneraatiem) bet vairumam tas nav pa speekam taa kaa ne vinjaam to saprast ka ar savu apgheerbu un uzvediibu taas izaicina vechus... jo vinjas tachu vienkaarshi grib buut forshas...!
Re: Pidaru-praidistu izdarîbas!
11.06.2007 14:59
strausa politika..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: