Baarenisi

Aizsāka lulluu 

Re: Baarenisi
15.06.2007 12:02
oga

"Slava viòu pûlçm! " (c) oga ...ar sveshaam rokaam slepkavot vienmeer vieglaak... nevinovataja ja, on sam prishel...

es ar nosodu... bet tos, kas pamet, nevis tos, kas baro, par savu vai valsts naudu sterilizee un palaizh kur bijushi, ja nav galiigi piemeeroti dziivei maajaas...
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:03
Kamikadze Wrote:
-------------------------------------------------------
> #1
>
> tu pati izlasi, kâdu absurdu runâ. Kâ gan var
> aizliegt barot dzîvniekus. Tâ ir pat sava veida
> labdarîba, jo tie cilvçki iztçrç naudiòu gan
> graudiem, gan citâm çdiena sastâvdaïâm, kuru viòui
> varçtu iztçrçt arî savai maðînas nopulçðanai, kâ
> tu. Katrs brîvs izvçlçties kas un kâ. UN ja kâdam
> sirdî siltums no tâ, ka viòð kâdu tukðu runèa
> punci ir piepildîjis, tas NAV nosodâmi. Un neviens
> nevilin speciâli pie tevis. Kur tie kaíi dzîvojas,
> tur viòus arî baro. Ja nebaros - nedomâ, ka tas
> tev garantçs dzîvi bez kaíiem pagalmos. Tu esi
> dîvaina

tava brîvîba bedzas tur, kur tâ sâk traucçt citiem...

gribi uzòemties atbildîbu par kaíîti? lûdzu, baro to, ved pie vetârsta, savâc aiz viòa, kontrolç vairoðanos un sarûpç viòa bçrniem mâjas, tad nevienam nekâdu iebildumu nebûs
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:05
man apnika- jums toèna nav taisnîba; ïoti daudzos gadîjumos piebarot dzîvniekus ir pat nosodâmi, tas beigu beigâs vçrðas gan pret paðiem dzîvniekiem un pat cilvçku.

lai vieglâk saprastu- tas ir tas pats, kas barot bomzi. vai tas atrisina paðu problçmu?

un es domâju, ka neþçlîgâ rîcîba atrisinâja problçmu



Edited 1 time(s). Last edit at 15.06.2007 12:08 by oga.
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:11
...nekaadi nevar izmestu maajas zveeru saliidzinaat ar cilveeku, kursh pat sir izveeleejies shaadu celju...
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:16
cilvim, kursh cepjaas par kakja peedaam uz kapota javna kaut kas ar galvu nav kaartiibaa...
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:18
klejojoðu, bezsaimnieka kaíu un suòu IZNÎCINÂÐANA ir pat vçlama, Tev kâ medicînu un higiçnu zinoðam cilvçkam tas nebûtu jâskaidro.
Mietpilsoòiem labâk iesaku mâjâs turçt pûkaino kaíîðu figuriòas un bildîtes

un vçl atzîðos man patieðâm patîk dzîvâ radîba- tâ, ka es nevaru atïaut sev tâdus turçt mâjâs, sterilizçt vai kâ citâdi iesprotot



Edited 1 time(s). Last edit at 15.06.2007 12:21 by oga.
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:21
...pastaasti gan ar ko TAADU vinji Tevi aplaidushi...

...mani ne ar ko, sekojoshi... aaa, vienreiz dermatomikozi dabuuju no jaunpienjemtaa kakseena, ko nu, niist liidz muuzha galam...
Jojo
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:21
,,, taisnîba


Dzîvnieks neizvçlas ne ko ne kâ un ne arî kâpçc. Viòð eksistç cilvçku pasaulç un viòa dzîvç ir dabiski vairoties un dzemdçt kaíçnus, mâjas kaíi varat sterilizçt, bet âras kaíi dzîvo savu dabisko ritmu. Es tikai saku - nebaroðana neko neatrisinâs - kaíi ir un bûs, kaíçni dzims un dzims, kaíi vairosies un pa miskastçm sameklçs barîbu ðâ kâ tâ. Nepabaros tantîte ar reòìîtçm, tad kaíis noíers kâdu putniòu, bet viòð izdzîvos un viss. Un ja cilvçkam labpatîk, viòð drîkst barot ko un kâ vçlas. Es neatbalstu, ka ir putnu barotâji, kas pa logu visu met ârâ, bet nokâpt pagalmâ un nobçrt ìraudiòus - to neviens nevar liegt
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:24
mûsu mâjai blakus ir bçrnudârzs, domâju, ka iniciatîva par kaíu ordas likvidçðanu nâca no turienes, smiltiòas patîk kâ mazuïiem, tâ kaíiem....

un vçl- vai tev patîk kaíu mîzeïu smaka koplietoðanas telpâs?
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:27
te ljoti labi var redzeet, kam beerniibaa bija kaads kustoniitis a kam koka rotaljlietas
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:29
...manaas koplietoshanas telpaas kakji ne..... laikam labi audzinaati, kaartoties iet aaraa ;-)

...taatad sanitaarais apdraudeejums ir tikai teorija... taa jau domaaju...
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:33
man bçrnîbâ bija darîðana medîbu suòiem- spaniçliem, bija kaíi, ðkirnes baloþi, bet tâ bija cita vide, tagad, lai cik bûtu tîkami, nevaru pieïaut, ka dzîvnieks bûtu jâatstâj ieslçgts mâjâs.
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:33
ja nu kâdu tik ïoti interesç, man bçrnîbâ, kad diedelçju sunîti, uzdâvinâja pundurpapagailîðu pârîti. Viòi nodzîvoja gandrîz 10 gadus (viòu dzimðanas laiks nav znâms) un ïoti bagâtîgi vairojâs (bçrniem, ne bez pûlçm, bet tika atrasti saimnieki). Koka rotaïlietu gan nebija, ak nç, bija arî klucîðu komplekts. Turklât bija daudz plastmasas u. tml. materiâlu rotaïlietu, gan lelles, gan spçïu dzîvnieki... nu un ko no tâ izsecinâs psihoterapeits gh?
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:37
ja gh ir suns, viòam vajadzçtu bût kaíu nîdçju nometnç :)
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:40
izsecinaashu luuk ko: mums maajaas ir sleedzamas kaapnjutelpas, normaali aiztaisaami konteineri, hermeetiski nosleegti pagrabi, un uz konteineriem uzraksts - aizveert. bomzhi zina, ja atstaas valjaa vai izmeetaas parpalas, pashi nonaaks konteineraa. vapros na zasipku: vai pie muusu maajas tusee kashaari?
Re: Baarenisi
15.06.2007 12:58
gh Wrote:
-------------------------------------------------------
> izsecinaashu luuk ko: mums maajaas ir sleedzamas
> kaapnjutelpas, normaali aiztaisaami konteineri,
> hermeetiski nosleegti pagrabi, un uz konteineriem
> uzraksts - aizveert. bomzhi zina, ja atstaas
> valjaa vai izmeetaas parpalas, pashi nonaaks
> konteineraa. vapros na zasipku: vai pie muusu
> maajas tusee kashaari?
Droði vien, ka nç, jo pie jûsu mâjas netusç arî íotka - kasharu barotâja...
aber tâ jau arî ir tâ zaraza... un to jau arî saku, ka íotku paðu konteinerâ...
Re: Baarenisi
15.06.2007 14:01
beigu beigâs visas diskusijas jçgas tâpat nav.. katrs paliek pie savas pârliecîbas. Tie, kam ir maðînas nekad nesapratîs tos, kam nav maðînas.. un otrâdi.... (tas tâ - tçlaini bija domâts)
Re: Baarenisi
15.06.2007 19:26
ðai diskusijai bûtu liela un jauka jçga, ja jojo, kamikadze, nu nu,eve un komats pieteiktos par jauko kaíîðu (skat. diskusijas sâkumu) jaunajiem saimniekiem, sterilizçtu, attârpotu, iemâcîtu kârtot darîðanas kastîtç un pastaigâties izvestu saitîtç :)
Re: Baarenisi
16.06.2007 00:41
gydrrhgvtdrtrt dfdasjgdasgaeyfwaeyhfzxhcbv czxmcnvblpvbuia9s8bvddasf9gw8reb451gfwavfykuhgwayfaegfulqkwgfl gggggggggggggggggggggggggg uijjjjjjjjjjjjjuuuuuuuu iu man netiishaaam
:P :P : P : : P P :P :PP: :P P P P P P: :P P P: P :PP: P :P :P :P: P: P: P: P P P P: P: P :P : P: P: P : : P P::::::::::::::::::::::PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP:::::::::::::::PPPPPPPPP :::::::::::PPPPPPPPPPPPP::::::::::PPPPPP :::::::::::PPPPPPPPPP ::::::::::::PPPPPPPPPPPPP:::::::::PPPPPPPP :::::::::PPPPPPPPPPPjhfjsfudic isdjs sijjfms egggu hsf sma smdks;c SMIRD hgfasuhsdugdio IIH;huiesdhi9sdhdsegdfgfgfgfgdf
Re: Baarenisi
16.06.2007 20:06
...kad te kaads suudzeesies par ljaunajiem medikjiem, suutiisim pie ogas, lai pazheelo...
Lulluu
Re: Baarenisi
19.06.2007 10:21
Triiskraasainaa kakjeniite jau vakardien aizbrauca uz jaunaam maajaam,bet ceturdien melnais runciitis brauks uz savaam jaunam maajaam:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: