Vçstîjums Moljeram

Aizsāka caca 

Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 12:47
linnai
nu izòçmuma kârtâ, speciâli Tev paskaidroðu- mans teksts par pusaudþiem bija parodija par iepriekðçjo.Izlasi vçlreiz!
speciâli Tev paskaidroðu- uzskatu, ka mums nav tiesibu nosodît citu cilvçku jûtas jebkurâ vecumâ- skaidrs!
"so smart" es nejûtos- gluþi pretçji- mçs esam mâcekïi visu mûþu...

bet tas, ka man Tev te jâskaidro ir tieðâm- pretîgi!
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 12:52
taisnojas vainîgie, odziò , man taèu vienalga, turpini cepties un apsaukâties un tieðâm - mâcîties no visas sirds :)
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 16:37
...sareþìîtajam nikam...:)
kas var bût labâks par ðo...negribi man ar iesçsties klçpî???...piekïauties pie mana platâ, mîktâ vçdera???...par piecîti atïauðu uz piecâm minûtçm pabaudît ðo sajûtu...:)
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 18:12
linna, interesanti, vai Tu tieðâm ogas tekstu uztvçri, kâ nopietnu??? Un Tu domâ, ka es par pârîti maðînâ arî rakstîju bez smaida?????
experts
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 20:40
tas ir normaali ka apniik birsteet vienu sievishkji, uzticiigs var buut max. pusgadu, peec tam pat negliitene liekas iekaarojamaaka par lauleni...
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 20:57
kad apniik, vajag nedaudz iekaustiit. pats process un violetas hematomas attieciibaam piedo vien riktiig feinshmekker zin
Re: Vçstîjums Moljeram
21.06.2007 22:28
kad apnîk vajag pârgulçt ar citu, bet nekad nekâdos apstâkïos neatzîties, ja nu pieíer un bûs labi
Re: Vçstîjums Moljeram
22.06.2007 09:36
pompinjak Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...nekad nekâdos apstâkïos neatzîties, ja nu pieíer...

ko ta tur vairs neatziities, ja jau pieker.. :) tipa, pliks vecis skapii, a Tu teic, ka sis nav pie Tevis, bet pie Mildainas?


gh

es taadam feinsmekerim kaa Tu iekostu vienaa vietaa.. juutu uzprisinaasanai.. un, lai nebuutu kraasu gammas disbalanss.. :)
gh.
Re: Vçstîjums Moljeram
22.06.2007 09:38
kâpçc uzreiz jâlamâjas :(
Re: Vçstîjums Moljeram
22.06.2007 09:51
nuu, gh! visaadi man netikumi, bet lamaasanaas.. tas buus izrunaats.. to tik uz grandiozo krenki un ar tik pa kluso.. :)
xoðka
Re: Vçstîjums Moljeram
25.06.2007 00:50
Kâ pçc acîm var noteikt, kura ir caca un kura vienkârði kopta sieviete?
Moljer.
Re: Vçstîjums Moljeram
25.06.2007 08:47
cacai caciskais acu skatiens, bezgaliiga tukshuma juura vinjas zilajaas.....vai bruunajaas......vai zaljajaas aciis.......
Moljers
Re: Vçstîjums Moljeram
25.06.2007 09:48
Pasçdi kâdu stundu paskaties sievietei acîs
xoðka
Re: Vçstîjums Moljeram
25.06.2007 11:30
Viòâm visâm acis vienâdas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: