Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(

Aizsāka vemt gribas 

Pârsvarâ gados jaunas sievietes no Latvijas apzinâti piekrît nodarboties ar prostitûciju citâs Eiropas Savienîbas (ES) valstîs, vçloties uzlabot savu materiâlo stâvokli, teikts ðodien valdîbâ izskatîtajâ Iekðlietu ministrijas (IeM) ziòojumâ par cilvçku tirdzniecîbas novçrðanas programmas îstenoðanas gaitu 2006.gadâ.

Visu tekstu var izlasît wwww.tvnet.lv
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
26.06.2007 21:18
A ko lai dara, kad naudu vajag? Katrs jau kaut ko pârdod, cits miesu, cits garu, cits godu...nu patiesîbâ es domâju, ka ir maz tâdu, kas neko no sevis nav pârdevis. Pie tam, varbût prostitûtâm patîk ðî nodarbe, a tam, kas pârdevies citâdâ veidâ- nepatîk, un tad tas ir vçl sliktâk:(
Strâdât vçlams darbu, kas patîk :))
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 07:51
tirgus ekonomika.. varbuut vemt gribas ir kaadi racionaalaaki prieikslikumi, kaa siim sievieteem citaa veidaa uzlabot savu materiaalo staavokli? IeM, EM, LM u.c M manupraat ir atveertas tautas priekslikumiem situaacijas uzlabosanai.. :)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 08:08
nu pavem, moð vieglâk paliks?
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 09:28
vemt gribas kremt, ka par naudu ar citiem, ne par briivu ar vinju ;-)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 09:39
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 10:53
Man gribçtos teikt, lai vienreiz liek mieru tâm prostitûtâm. Tâpat viòâm savi grûtumi darbâ. Kam skauþ, lai pats iet un to dara. Kas attiecas uz morâlo pusi, tad mûsu deputâti, vai apmatpersonas nav tâdi paði prostitûtas ? Viòi tikai pelna ar savu amatu, bieþi vien uz nodokïu maksâtâju rçíina , prostitûtas ar dibentiòu.
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 11:02
runaaju ar policistu par prostituutaam, staastiija visaadus staastinjus, beigaas abi nospriedaam - nav uz pasaules trakaaka naudas pelniishanas veida - kaa prostituucija.
savaa zinjaa taas vecenes ir ar baigajaam iekshaam, bet kuraam to iekshu nav - naakas lietot narkotikas.
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 11:20
òemot vçrâ stundas izcenojumu-traki labi apmaksâta nodarboðanâs- tieðâm!
ar citiem orgâniem strâdâjot tâ nesanâk
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 11:22
nu, nu, 8 gabali aizved uz kaadu uukji, panjem peec kaartas un tad atsviezh pieciiti - nereti gadiijumi.
Re: Kā jums patīk mūsu sievietes, īstas maukas :(
27.06.2007 11:23
Ō,maucība tieshām ir viena smaga profesija,ne katra to varētu izturēt.Un,ja ir kas maksā,ir arī kas to naudu paņem. Nosodīt? Par ko? Pareizi te jau kāds teica,arī politiķi ir vieni lieli maukas,ja ne vēl lielāki...no mauķelēm vismaz kādam ir labi...
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 11:24
vajag celt kvalifikâciju :)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 17:52
...strâdâ tâs, kam tâ ðtelle patîk...lai tak dara savu darâmo...:)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 18:01
Politiíi patiesîbâ ir suteneri, viòi pârdod to, kas paðiem nemaz nepieder. Bet prostitûtas godîgi pârdod tikai un vienîgi sev piederoðu mantu:)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 18:05
...strawberry, kas Tev piesities, klasiskais kodiena sindroms - no sâkuma par politiku, pçc tam par maukâm???...Tev otrâdi...:)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 18:35
Man tikai vîruss piemeties, vçl varu par zinâmu atlîdzîbu kâdam uzðíaudît, ja gribas mazliet paslimot :D
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 19:46
Kaa teica Rainis... bez maukaam nedziivojiet, bez maukaam viss ir mazs...
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 19:47
gh. labs gariigais tev, uzreiz juutams :)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 19:53
Rainis bija gudrs vîrs...bet vai tas pants nav Ziedoòa pârfrazçjums?



Edited 1 time(s). Last edit at 27.06.2007 19:54 by strawberry.
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 20:00
Dzirdeejaat, ka baarda taisaas sodiit nakctaurinju klientus... pilniigs bezpredjels... varas uzurpaacija!
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 20:03
Vai ta ziedons kaut ko tik rupju buutu teicis? nu nezinu nezinu...
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
27.06.2007 20:04
Es neko neklausos, tâpçc neko nezinu, un tâpçc nestresoju :D
Normâliem bordeïiem ir jâbût !!!!
Neviens nekad nerunâ un nedomâ par cilvçkiem, kuri daþâdu iemeslu dçï sev sex partnerus atrast savâdâk nemaz nevar
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
28.06.2007 08:04
kâ tad nedomâ- vai tad ir bordeïu trûkums?!
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
28.06.2007 09:31
Pareizi Moljçr, tâdu vîrieðu, kuri prot sexot tikai ar prostitûtçm kïûst arvien vairâk. Respektîvi, viòiem nav nekâda atbildîba vai ir sievieti apmierinâjis vai nav un normâla sieviete tâdu vîrieti negrib. Otrkârt, viena lielum lielâ daïa to nemaz vairs nespçj normâli. Kur nu vçl visi psihiski traumçtie. Tad nu glâbiòð viòam ir tikai un vienîgi maksas dâma. Tâpçc es arî esmu par normâliem darba apstâkïiem un normâlu statusu prostitûtâm, citiem vârdiem - par sakârtotîbu ðajâ jomâ. Sabiedrîbai kopumâ tas nâks tikai par labu.
Normaala sieviete pati ir iesaistiita apmierinaashanas procesaa, nevis gulj kaa baljkjis un cer, ka shoreiz, ka nu shoreiz beidzot vinjsh mani apmierinaas.
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
28.06.2007 09:36
man kaadi paaris vechi peedeeejo 3 gadu laikaa ir bijushi, secinaajumus nevaru izdariit.
buus jaatic Linnai:)
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
28.06.2007 09:37
:)))))
gribeeju rakstiit 3 vechi peedeejo 15 gadu laikaa.
Re: Kâ jums patîk mûsu sievietes, îstas maukas :(
28.06.2007 09:48
gh - ja vîrietim loceklis nav erektçts vai nespçj noturçt erekciju, tad sieviete var uzvesties kâ viesuïvçtra sexâ, bet apmierinâtîbu negûs. Un no neapmierinâtîbas rodas 1001 problçma. Nafig tâdus vîrieðus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: