GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"

Aizsāka dilemma 

Re: GODĪGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 10:03
Linna-palasot Tavus komentus rodas secinājums,ka Tev ir lielas problēmas ar rakstītā uzteveri.:( Vb vnk katrs izloba to ko grib...Iemācies lasīt un uztvert rakstīto pareizi.Vai arī vb sameklē sev kādu,kas Tevi seksuāli apmierinās,tad dzīve rādīsies krāsaināka.
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:08
vijolîte, ar redzi man kârtîbâ, paldies. Ja dzîves krâsainums Tev asociçjas ar tiem "varoòiem", kas forumâ var sarakstît rupjîbas , tad padodos - palieku vienkrâsainajos pieklâjîbas râmjos. Par pareizo uztverðanu - varbût norâdîsi vadlînijas ko un kâ katram uztvert ? Interesanti bûtu.
Vecais triks ar seksuâlo apmierinâjumu Tev arî nav izdevies. Esmu vienkârði ïoti palîdzîga - varu pamâcît ikvienu ikmîïu brîdi daþâdos jautâjumos un tikai aprobeþotas vijolîtes manu didaktiskumu spçj saistît ar s.neapmierinâtîbu. Tev es iesaku vairâk rûpçties par sevi - paskaties spogulî pçc kâ tu ðodien izskaties:( Saòemies, vijolît un bûs labi !
Re: GODĪGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:12
Man patīk ka cilv.prot atrast katram kādu padomiņu.:)) Paldies,paskatījos-nu jauka neko teikt! Triku jau pati ieteici komentā par madcyniķi...un pamācīt ik vienu,katru brīdi-nja,laikam grūti Tev blakus ilgi uzturēties.:)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:13
"varu pamâcît ikvienu ikmîïu brîdi daþâdos jautâjumos"- ðie ir atslçgas vârdi

tâtad- foruma publikai vajadzçtu saprast ar ko ir darîðana
Re: GODĪGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:16
Jā oga,ņemsim vērā:)Un,ja kādu padomu vajadzēs,ta vienalga par ko,mums ir kāds kas sniegs atbildi!
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:17
oga, nu par tevi jau vienreiz izteicos - sorry, paðíir atpakaï un izlasi , jauku dieniòu:)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:23
jâ, kundze
tûlît, kundze
kâ teiksiet, kundze...
ko nu mçs-plebeji ...
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 11:39
piesakies plebejos ? par ko uzreiz tâ ?
mad uzjautrinâs
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
30.07.2007 15:08
...raugi, Linniò, parasti par tâ saukto rupjo lamâðanos visvairâk uztraucas kuharkas un krâvçju atvases, kuriem par varas makti gribas bût smalkâkiem nekâ tie patiesîbâ ir...un tâpçc ðî te krasâ nostâja - ak, es esmu ïooti smalka dâma vai kungs...un ðiemïauþiem redaktori grâmatas liek zvaigznîtes pie tâdiem vârdiem, kâ LUPANÂRIJS, ZEVS, CÎTARA...lai smalkie ïauþi tomçr uzzinâtu, kas tie par zvçriem...:)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 04:00
hiacinte burka :)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 06:17
mad , man ir cits novçrojums, t.s. sabiedrîbas krçjums, vienlîdz aktîvi prezentçjas kâ kriminâlajâs, tâ smalkâs sabiedrîbas hronikâs. Nu nav mums ne îstas inteliìences, ne kârtîgas padibenes, tâ kâ velti Tu sevi te cel - iz grjazi v kòazji. Tâds Lancmanis & co vispâr ir kâ skumjie dinozauri.

Nekad nepiekritîðu , ka jo rupjâk , jo smalkâk. Man ïoti patika kâ par JRT izrâdçm teica mana mamma ( Ledus grâm. lasîðana un Latv. stâsti) - to rupjo lamâðanos jau es no kaimiòiem dzirdu, vai tâpçc man bija nauda par biïeti jâmaksâ ? Vakar Kiviès piesakot savu klipu saka - nu kas i ko bïa ... - es mçma. It kâ jau TV tomçr cenzç tâdas rupjîbas un te pçkðòi - bâc.
Drîz jau labrît vietâ teiksim èau dirsa un visi jutîsimies baigie advancçtie un krutie . Slaucçju un traktoristu mazbçrni jau tikai turpinâs sveicinâties ar labrît. Þçl, ka viòiem nebija laika dzemdçt vairâk bçrnu.
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 06:19
oga, nu kas vainas hiacintei? Viena smalka un omulîga dâma un kâds prieks visiem par viòu ? Jâ nu laikam tas vîrs jau saguris no viòas, bet nu prom jau ar nemuka.
mad zvaigâjot
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 21:00
...ak tad ADVANCÇTI..,klau, vai citus modvârdiòus neesi iemâcîjusies...te jau pârîtis Hiacintes ðo te vârdiòu novazâja lîdz stçrbelçm...linniò, Tu arî smalki mâki izteikties...uzteicami, uzteicami...:)
...raugi, bumbulît, latvieðu mçli pareizi pârvalda maz ïautiòu...un kur nu vçl mâkslinieks Kiviès...
...he, he, es pret to atnesos advancçti...nja, un ko tas "advancçti" vispâr nozîmç???...
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 21:28
mad zvaigâjot Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...he, he, es pret to atnesos advancçti...nja, un
> ko tas "advancçti" vispâr nozîmç???...

Advanced = uz priekðu pavirzîjies, progresîvs, sekmîgs, uzlabots, modernizçts, perspektîvs
(c) online.lingvosoft.com

vispâr ïoti atkarîgs no konteksta. Par cilvçku "þargonâ": pieredzçjis, zinoðâks u.t.t

Letonika.lv par advanced vispâr visu vakaru vari lasît ;)
mad uzjautrinoties
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
31.07.2007 21:32
...ââââââ...:)

...restît, es gan vairâk uzsvaru liktu uz ATNESTIES...:)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
01.08.2007 10:14
es labprât tevi, mad ieliktu krâtiòâ un vadâtu pa skolâm bçrnus baidît, kâ var viens cilvçks degradçties rupjîbas runâjot :((
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
01.08.2007 16:46
...linniò, paskaidro man, kâpçc Tev patîk vârdiòð - advancçts...
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
01.08.2007 18:11
ja Tu vçlreiz uzrakstîsi linniò, es tevi pakârðu vanðu tiltâ, saprati ?!
atðujies ar savu advancçtîbu , tas vismaz ir pieklâjîbas robeþâs , ne tâ kâ tas, ko tu tur raksti
madcynics ieòirdz
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
01.08.2007 18:13
....linniò, ko ta man padarîsi.....telît manu? :)
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
01.08.2007 18:59
...linniò, bonbondziò manu, aiz kam tâ???...
...strarp citu, nopietnais mad, ko slçpies aiz maniem nikiem???...galviòa slâba, vai kâ???
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
03.08.2007 08:43
linna, kad uz to vansu tiltu jaaiet?
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
03.08.2007 12:07
nezinu gan kâ tagad bûs, viòu - to madciniíu tagad izrâdâs ir vairâki eksemplâri, kad rakstîju - biju pârliecinâta, ka viòð ir viens :(
Satiirs2
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
03.08.2007 12:14
...ha, bïa...linniò...slabo?...nja...
ninzja
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
03.08.2007 16:02
pzd, pokemons vecos tekstus biida
Re: GODÎGI NOPIRKT "PAKALPOJUMU"
03.08.2007 21:34
...linniò, neòem galvâ...madcynics ir tikai viens...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: