Patîk mâte

Aizsāka . 

.
Patîk mâte
27.07.2007 07:28
Sveiki! Man ir 25 un ir draudzene. Esam kopâ vairâkus gadus, dzîvoju meitenes mâjâ kopâ ar viòas vecâkiem. Problçma tâda, ka pa ðo laiku man ir iepatikusies arî draudzenes mâte, kura ir diezgan jauna un simpâtiska, esam kïuvuði ïoti labi un tuvi draugi.
Izjûtu spçcîgu vçlçðanos pçc fiziskas tuvîbas, ir vçlçðanâs to viòai kaut kâ izrâdît vai pateikt, bet nezinu kâ, un baidos no sekâm: izjukuðas attiecîbas, nosodîjums, negatîvas reakcijas utt., bet no otras puses, zinu, ka ðî mâte ir uz to spçjîga un viss var palikt arî tikai starp mums. Bailes attur no savu vçlmju pauðanas, no otras puses, tâs nomoka... Îsti nezinu, kurâ virzienâ lai dodas.
Re: Patîk mâte
27.07.2007 07:34
A pçc tam sâks patikt ome? :-)))
Uz klosteri, tikai uz klosteri ðitâdiem jâdodas...
zumzanna
Re: Patîk mâte
27.07.2007 10:07
tava draudzene noteikti bûtu ðokâ, nevâjâ
Re: Patîk mâte
27.07.2007 12:55
Labaak vienreiz redzeet nekaa 10x dzirdeet, labaak vienreiz izdariit nekaa 10x redzeet ! :)

Bet nu draudzenes vietaa es arii negribeetu atrasties ! :(

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: Patîk mâte
27.07.2007 13:35
Njâ. "laimîgâ" draudzene :((

Bet man tâ arî ir gadîjies, ka tçvs patîk labâk, nekâ dçls, bet nav ienâcis prâtâ tajâ pat laikâ dzîvot kopâ ar dçlu....
Re: Patîk mâte
30.07.2007 07:17
Bija man nepilni 30, kad atklaaju 40gadniechu burviibu. 20gadnieces ir veel beerni, 30gadnieces samociitas, bet 40gadnieces ir kaa otru elpu ieguvushas.Protams, tas nav tikai mans noveerojums, sievieshu pazineejs Onasis interesanti klasificeeja sievietes. 40gadnieces ir veel skaistas un jaunas, bet ar dziives un gultas pieredzi, koptas, prasmiigas, nosleepumainas, interesantas.
Saprotu puisha izjuutas, taapeec uzreiz izveelos maates, nevis meitas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: