IP adrese

Aizsāka ******** 

Re: IP adrese
02.08.2007 01:40
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> jo sevishkji kad domaa, ka esi
> gudraax par citiem ;) Bet varbuut Tu vienkaarshi
> nezini kas ir ieksheejais tiikls? Bet iespeejams
> shizofreenija un nepiecieshama speca
> paliidziiba...
redzi, man nav svarîgi, vai citi jûtas gudrâki par mani, vai nç. Tur starp mums atðíirîba, un man no domâm par citu domâm nekas nekïûs mîksts :P Tak domâ tâlâk, ka ar portatîvu kompi, kam nav piesprausts neviens vads, var sçdçt dr.lv forumâ nekad nepieslçdzoties nekâdam tîklam :) vai tad man þçl :D
Par mums, nabaga slimajiem, kam ir vismaz 1 kaite, tâ kâ bûtu skaidrs, bet labs jautâjums, ko tik fiziski veselîgs un attîstîts cilvçks med. forumâ dara?...

> njemot veeraa ka esi tik kruts, ljoti ceru ka mees
> abi ieradiisimies un kaadu dr.lv sanaakshanu un
> vareesi man to velreiz pateikt ;)
un kur izlasîji, ka "esmu kruts"? Mani Tava muskuïu masa ne biedç, ne síiet pievilcîga, bet vnk vienaldzîga.

> Saldus
> sapniishus lielais cietais (aizcieteejums?) ;)
nu kâ tad ðajâ forumâ ilgstoði uzturoties, varçtu nezinât, ko ar aizcietçjumu darît?!? klizmu specu te netrûkst :) Tâ ka nav, nav aizcietçjums - to bûtu vienkârðâk novçrst :(
Ar labu nakti ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 02.08.2007 01:42 by #1.
vecs dr
Re: IP adrese
02.08.2007 08:32
Bûtu nu labâk palîdzçjuði ar padomu, ko darît ar ârçjo HDD, kurs nekustâs, kur meklçt kâdu kurð novilktu tos datus. Atradu es vienu specu ar gariem matiem un lielu kolas pudeli pie sâniem, tas neko nevarçja bet tas nevarçðanas process ilga 1 (vienu) mçnesi!!
kaitnieks
Re: IP adrese
02.08.2007 09:36
tiekai mieru, te neviens nav jaapvaino vai kaa savaadaak jaaaizskar.

saakshu ar to, ka ir izdaliiti adreshu apgabali, ko driikst izmantot tikai ieksheejiem tiikliem.

shaadiem tiikliem ir izdaliitas adreses:
10.0.0.0/8
172.16.0.0/16
192.168.0.0/16

shiis adreses nedriikst izmantot kaa aareejaa tiikla adreses, bet ja tiks izmantotas, tad taas noteikti netiks ruuteetas

un kas tas par suudainu ruuteri, kas ir jaarestartee, lai nomainiitu dhcp servera setingus? nomainiiji, apstipriniaaji viss.
Re: IP adrese
02.08.2007 10:36
vecs dr

Man ir viens pazinja kas ar mirushiem HDD knibinaas. Varu uzprasiit... bet tas pasaakums ir bez garantijas... lai garanteeti to izdariitu ir vajadziiga ljoti kruta tehnika un cik zinu tad Latvijaa taadas nav... un Baltijaa arii nee...
Re: IP adrese
02.08.2007 12:39
ku!
to neviens nedara ar garantiju, jo varbuut taa, ka tie dati kuri Tev vajadziigi ir sabojaati tiiri mehaaniski. Piem tiek fiziski saskraapeeti tieshi tie sektori kur ir Tavi dati vai dalja no tiem (parasi tomeer dalja no tiem). Vaacija ir laikam tuvaakaa valsts kur ir varena tehnika shii darba veikshanai. Cena mezhoniiga, garantijas nekaadas.

vecs dr: www.elko.lv, www.eet.lv

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: IP adrese
02.08.2007 12:45
kaitnieks
to apstiprinaashanu veicot vinjsh arii reseteejas, bet ne jau par to ir saasts :) Saakumaa man meegjina iestaastiit ka peec ieksheejaa tiikla adreses var noteikt kurai firmai pieder tiikls :D peec tam saka, ka ja es taa domaaju (bet es nu noteikti taa nedomaaju :D ) tad varot ietprinciaa dirst :D:D:D Un tagad saka:"Tak domâ tâlâk, ka ar portatîvu kompi, kam nav piesprausts neviens vads, var sçdçt dr.lv forumâ nekad nepieslçdzoties nekâdam tîklam" :D:D:D redzu tikai vienu, vinjsh runaa, lej, spreegaa, bet pats nezin par ko :D

Tagad atliek sagaitiit kad #1 saaks gudru fraazi ar domu jaa jaa es zinu 10.0.0.0/8 ir kjiinieshu ruuteriem, bet 172.16.0.0/16 ir franchu ruuteriem ;) :D Bet varbuut tie eedeejie ir NEhardwariskajiem ruuteriem? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
aizraadiijums
Re: IP adrese
02.08.2007 12:56
Mateus, restîte taèu ir meitiòa, un nekâds tur "viòð"! :))))
Tâpçc esi iecietîgâks, ja biðki blondums sitâs cauri...
Re: IP adrese
02.08.2007 14:12
seezhu ar laptopu bez neviena iesprausta vada un posteeju sho te... MAGIC :D

civlekus var iedaliit 2 grupaas:
1) tie kas zin ka nezin
2) tie kas nezin ka nezin
3) tie kas nezin bet domaa ka zin
4) tie kas zin bet domaa ka nezin
5) tie kas emm... xvz kuri
6) tie kas zin un tieshaam zin

varat sadaliities grupinjaas, kas kuraa no divaam grupaam iederas labaak :)

tikai bedzied pleesties par kaadaam stulbaam ip adreseem
Re: IP adrese
02.08.2007 14:31
osi, tu gan nevietâ iejaucies, viòi tâ kaislîgi un katrs ar savu pârliecîbu òçmâs, tev þçl vai kâ palika ?:)
Vaivai
Re: IP adrese
02.08.2007 15:06
Hmmm...pirms laika IP adresi varçja uzzinât èatâ! Nopietni, îsti neatceros, bet, interesçjoties par kâdu no èata dalîbniekiem, kad pçdçjo reizi bijis u.c. info, varçja uzzinât arî meklçtâ èatotâja IP, un otrâdi, uzrakstot IP varçja uzzinât par meklçto èatotâju, bet nu tas ar noteikumu, ka attiecîgâ IP lietotâjs apmeklç doto èatu:) ! Bet tas bija kaut kad pirms gada, paðlaik nezinu.
neVaivai
Re: IP adrese
02.08.2007 15:11
www.tauta.lv , kad izdzeesh profilu, paliek IP adrese nika vietaa. www.seksam.lv arii ir saistiiba ar IP adreseem.
neVaivai
Re: IP adrese
02.08.2007 15:14
Latvijas internets kaa liela derevnja, visi viens otru paziist.
Re: IP adrese
02.08.2007 15:53
zheel palika #1, nav jau vinja vainiiga, ka izveeleejaas citu profesiju un par tiikliem zin tikai "uuberkruto" noklausiitajaam sarunaam. varbuut pat kaadreiz pavikta uz zoba par neiznju.

kaa arii citu paargudrinieku, un nu tik staipaas, kuram garaaks.. protams sieveitei shaadaa situaacijaa ir gruutaak...
Re: IP adrese
02.08.2007 15:54
un viss internets ir kaa viena liela derevnja, ir taadi tuulji kaa whois :) ar kuriem ne to vien var izvlikt, no taas pashas plikaas ip adreses, kaut vai provaideri var uzzinaat :D administratora telefona numuru un kantora adresi :)
Re: IP adrese
02.08.2007 17:36
osi, un pie kuriem tad piederi tu pats? "zin/nezin", redzieties... laikam jau pie 2) vai 3)... ja jau ir "nezin", nevis "nezinA".

tâ teikt, ja jau, tad jau...
plants no cita PC
Re: IP adrese
02.08.2007 17:45
Es jau nu noteikti piederu pie tiem, kas zin, ka nezin. nedaudz ar tendenci uz nezin ka zin.
manu darba datoriòu bija apsçdis kâds jomajo. caur to whois uzinâju, kas ir provaideris un kâ sauc to dþeku, kas par to atbild, aizsûtîju viòam meilu, ka ðitas jomajo, man stipri traucç. Klât pievienoju citâtu no net watchera (jeb kâ viòu tur sauc), palîdzçja. Tâ lîdz ðim brîdim i nezinu, vai sakritîba, vai mans vçstîjums sasniedza redzîgas acis un dzirdîgas ausis.
p.s. Notikumu secîba atstâstîta precîzi, apzîmçjumos var bût neprecizitâtes.
Re: IP adrese
02.08.2007 22:59
ak, es nabaga sieviete... ka ar tamlîdzîgiem pârgudreïiem ikdienâ strâdâju... visi kâ viens ir svçtâ pârliecîbâ, ka neko nejçdzu, tikai priekðniecîba nez kâpçc turpina algu maksât...

Var jau bût, ka pilnîgi neko par tîkliem nezinu, ja jums labpatîk tâ domât. Sisadmins pçc specialitâtes tieðâm (par laimi) neesmu. Negribu sevi apgrûtinât, turpinot klabinât par iekðçjâ tîkla adresi vai adresçm iekðçjâ tîklâ.

Tomçr vienu patîkamu niansi ðî diskusija man atgâdinâja, ka man nav vajadzîbas lûgt (un/vai vçl apmaksât) ðâdu uzpûtîgu tipu palîdzîbu, lai mâjâs nokonfigurçtu, protams, ka íînâ raþotu, rûterîti (ar visu WPA2, mac adreðu filtriem, ugunsmûrîti ar pâris caurumiòiem priekð torrentiem u.t.t. - kur nu man saprast, kas tie tâdi ;)), pieslçgtu tîklam pâris kompîðus, ielktu PC bezvadu tîkla karti, otru hdd u.t.t. tâ, ka tas viss pat darbojas.
Protams, ka tas nav nekas ne "kruts", ne baisi sareþìîts - mâjas lîmenî to tieðâm var izdarît jebkurð jebkura dzimuma cilvçks (ja vçlas...), pat sieviete :P



Edited 3 time(s). Last edit at 03.08.2007 07:38 by #1.
Re: IP adrese
03.08.2007 09:34
#1 ljoti labi ka to visu vari izdariit bez problçmam, tas tieðâm priecç.
seviðíi lielu piepûi tâs lietas tieðâm nesagâdâ, bet ir ïoti daudzi, kas ðîs triviâlâs lietas tomçr nevar izdarit.

un es piederu pie tâs otrâs grupas, kas kaut ko zin un kaut ko negrib zinât.
Re: IP adrese
03.08.2007 12:30
Nç, ðâdu kategoriju tu savâ teorijâ neiekïâvi. Tâtad pie treðajiem, ar ko arî apsveicu!;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 12?
Ziņa: