ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)

Aizsāka madcynics 

Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 10:45
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
>
>> Nav interesanti lasît tos paðus pâtarus atkal un
> atkal


Tâ ir, vismaz jaunus pâtarus vajag izdomât.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 10:46
...nu re, un es atkal priecâjos...restît, Tu vispâr kâdreiz uztver kopçjo domu, jeb Tev lemts boksterçt???...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 10:49
...un vçl...:)...restît, Tie nav Tavi uzskati, tie ir uzskati, kurus Tev klusiòâm kâds ir ielicis galvâ, un Tu attaisot acis, esi piefiksejusi - o, kadas man progresîvas, pie tam manas, domas galvâ...:)

...tukðumu var aizpildit ar jebkuru drazu...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 10:50
Restîtei ir pietiekoði ass prâts, tâdi ir mani novçrojumi.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 10:55
mad, a kaa Tu zini, ka Tavi uzskati ir Tavi uzskati, nevis klusaak vai skalaak Tev galvaa ielikti? :)

jo domas par saviem uzskatiem jau cilveekiem daudz neatskiras - mani, protams, ir vislabaakie.. un progresiivi.. :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:08
...tapçc, ka es daudz ko zinu par sevi...un nebaidos pats sev pateikt patiesibu par sevi...un reizem ari uzklausu pats sevi...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:09
izklausaas iedomiigi.. a kaapeec Tu domaa, ka restiite nevareetu teikt to pasu? :))
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:15
...fi, parâdi man iedomîbu...arî restîte varbût to paðu var pateikt par sevi...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:19
iisti neticu tam Tavam > nebaidos pats sev pateikt patiesibu par sevi...

bet paarbaudiit jau to nevar.. :) nu, labi, atsaucu formuleejumu "iedomiigi"..
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:24
...fi, cilvçka dabâ ir slçpties paðam no sevis, no savâm domâm kâ strausam - es par to nedomaju un nerunaju, tâtad problçmas nav...arî Tu ðaubies par manu textu - tâtad man ir taisnîba...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:34
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...arî Tu ðaubies par manu textu - tâtad man ir taisnîba...:)

vo sitais ir kruts textins.. ar taadu argumentaaciju uhh kaadas idejas vareetu izbiidiit.. :)

nu, protams, ka Tev ir taisniiba.. jo katram ir sava taisniiba, un taa ir lieta, ko Tev neviens neatnems.. :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 11:54
pavisam vienkaarshi - labaak uzrakstiit man nevis iecuukaat forumaa ;)

un jaa, katrs lejam uudeni pa savam, katram ir savaas ideologjijas ieliktas ar karotiiti iekshaa, kas ir labi kas nav labi, kas ir stiliigi un kas ne tik. To visu nosaka vide kuraa mees uzturamies, kuraa mees esam augushi un attistiijushies.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 18:28
...fi, par argumentâciju...ja Tu netici, tâtad apjaut, ka brîþam pati pret sevi neesi pârak godiga...iz èego sledujet...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:05
A kâ Tu zini, ka pârçjie nav pret sevi godîgi? Tâpçc ka apðauba otra teiktos tekstus? Un ja nu ir variants, ka cilvçks ir tik gudrs, ka redz, ka otrs domâ, ka ir pret sevi godîgs, bet patiesîbâ maldâs? Ko teiksi?
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:15
Plant, ciniía moto ir : patiesîba ir tikai viena un tâ ir mançjâ.

Interesanti bûtu pârbaudît, ja liktu uz sârta, vai arî tad bïautu "Un tomçr es vienîgais domâju pareizi!"
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:26
viss ir attieksmes jautaajums, nesparotu , kam zheel, ka madcinikis te iztrako savu neizdziivoto dziivi, savu neizprasto ikdienu noliek malaa un te izsakaas kaa peedeejaas patiesiibas instances galvenais speciaalists , vins raksta vienos lamuvaardos un juutaas foruma kings, uzeed paaris podinus saldeejuma un viens laimiigs cilveeks, nu vai tev vecais plant tas zheel buutu, ko tu vari ar savaam standarta un nekur nederiigajaam patiesiibaam mociit nabaga ciniki, tu ar savu taisnpraatiibu skaties kur pati nonaaksi ....
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:29
Par neizdzîvoto dzîvi nebûs taisnîba.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:30
katram ir sava izdziivotaa un sava neizdziivotaa dziive, waldek !!
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:31
Arî taisnîba :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:34
piem, madcynikis visas forumietes sauc miilvaardinos, varu dereet, ka vina sapnis buutu buut sheiham ar lielu hareemu, sliktaakajaa gadiijumaa - liela bordela ipasniekam gribaas vinam buut, romantiskaa gadiijumaa - senlatvieshu teetinam ar lielu saimi - pulk pulk meitaam un sievu staltu kaa liepa un resnu kaa muca ;0
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:41
Viòð nenogurdams pauþ par vienu vienîgo Vijolîti, tev nebûs taisnîba.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:44
...o.kâ te atlaiþ...Plant, ðajâ gadijumâ arî Tu ïoti labi saproti par ko tiek pausts...par ko tas liecina???...

...waldek, kâ man patik, ka Tu pac esi viens no kategoriskâkajiem - es tâ teicu, man ir taisnîba...un parâdi man kur esmu paudis - patiesîba ir mançjâ...:)

...pompinjak, saulit, osis teica sabremzçties, maíenît arî sabremzçðos...iedzer mîkstvînu, atslâbsti, viss pâries...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:44
favoriites ir normaala lieta taada tipa teevainiem
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:46
..pompinjak, laiks Te arî kâdu sveðmçïu apakðrakstu...tik skaisti raksti - favorîtes...apraudajos no aizkstinâjuma...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:46
madcyniki, nu neko sev, diena vai nakts tu pie kompja, vai tu neesi kaads no tiem paaromuliigajiem dr, kuri dezhuuras laikaa ar buterbrodu seezh pie kompja un un tik raksta , vienalga par ko, ar redz beerni un gruutnieces mums mirts visvairaak, tikai rumaanijaa un bulgaarijaa esot veel sliktaak
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:50
...jâaizbrauc uz bodi pçc saldçjuma...sataisîðu ar plûmçm un bambieriem...klau, pompinjak, vai sanâks labâks par grand reserva???...:)

...jâ, kur izraki pudeli ar tik garu un skaistu uzrakstiòu???
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:52
...pompinjak, kaza ( re, nesaucu Tevi mîïvardiòâ ), man darbs tâds - sçdçt pie kantainâ...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:53
paliksi drausmîgi resns, ja sçdçsi un çdîsi vakarâ tik daudz
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:54
...ehhh, jau tâ esmu resns...kur ta vçl vairâk...tâ ka zaudçt nav ko...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 20:59
ak kaza, ja ! ) tu aprobezhptais tekuli nespeej iedomaaties cik labi es shovakar izskatos , esmu maigaaka par silto vakarveeju, spozhaaka par vakarzvaigzni un smarzhoju peec shiigada razhas burkaaniem un medus, bet tev nepiepildaamama riimaam nesaprast
jaa un veel esmu spirdzinaajusies ar 2005 gada viinu, bet arii to tev nesaprast to vien zini kaa riit saldeejumu, kuram ir tauki, kas nezivdaas no organisma, varu dereet ka tava paraadiishanaas pludmalee cilveekus paarbaidiitu , taapeec tu seedi pie kopmpja un rij salduujumus, nu tekulis godvaards
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: