ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)

Aizsāka madcynics 

Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:03
...es esmu savukârt sasvîdis, ieçdis íiplokmaizîtes, un spirdzinâjies ar siltu alu...Tev to neaprast, cik labi izskatos un jûtos...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:05
varu dereet ka oraalais sex tev peedeejos 20 gadus nav bijis, sperma tev notiekti smird peec veemekliem, buutu paartraucis to riishanu un galvenais alus dzershanu un saaktos tev labaaka apmierinaataka dziive
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:11
Vai, pompinjak, laiki mainâs, Tu nemainies, otro gadu mums te stâsti, cik neatvairâma. It kâ 30 gadi jau, it kâ jau varçtu rasties arî citas intereses, bet Tu vienu un to paðu.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:12
...oralais sekss???...tas ir tas, kur sieviete pimpi òem mutç???...fui, ðitâdu cûcîbu, Dies pas...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:12
Mmm, Pompinjak, a Tavs vîrietie çd tâ , lai uzlabotu savas spermas garðu? Vai tikai Tu pati visâdi centies bût daiïa un iekârojama?
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:16
Ananâsus tik liek iekðâ:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:18
....lai uzlabotu spermas garðu.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:19
plant, samierinies ar domu, ka buushu no taam, kura arii 70 gados kraasos luupas un vilks melnus uzachu lokus, cerams, ka blakus buus vecis, kam uzprasiit kaa izskatos , te jau nav nekaads radoshais forums lai prezenteetu savas intereses un speejas , pietiek jau ka tu te izplaajies ar saviem padomiem
maneejais nesmeekee un nedzer alu, taas ir 2 lietas, ko vajadzeetu prast noveerteet katraa viirietii, sevishki ja runa ir par sexu
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:22
ar ananaasiem ir paaraak salkani salda, nepatiik
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:26
ok, man miilais naak maajaas , shovakar vins ir pelniiji real blow job, arlabunakti :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:30
Vispâr man gluþi vienalga, vai Tu krâsojies tagad, vai sâksi 70 gados, bet nu jauka apòemðanâs. Regulâri apciemoju radinieci veco ïauþu pansionâtâ, tur ar drebelîgu roku sakrâsotu cik uziet. Melnie uzacu loki sanâk seviðíi izteiksmîgi. Un kur nu vçl jautâjums - pûderi neredz?
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:34
Bet patiesîbâ tas ir jauki- krâsoties lîdz sirmam vecumam. Es arî 70 gados krâsoðos- kas nu tas vispâr par vecumu!:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
16.08.2007 21:38
Nu, protams, var taèu darît visu, kas ienâk prâtâ, ja vien tas netraucç citiem dzîvot :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 12:33
Pompinjak ir manâmi rûpju un kompleksu nomâkta.. Tikai stâsta visiem, kâda skaistule... parasti, cilvçki, kam ar paðapziòu un visu pârçjo viss ir kârtîbâ, tâ par sevi nerunâ. Cilvçks, kurð jûtâs labi, tâds jûtâs bez ðâda veida uzmanîbas pievçrðanas... Viòð ir laimîgs sevî, un izstaro to uz âru nepiespiesti. Te ir cits storijs. Lasu un smiekls nâk, goda vârds. Þçl jaunuves, jau tâdâ jaunîbâ prâts ârpus mâjâm izkâpis... Bail pat iedomâties, kas notiks, ja vienu dienu Pompinjak íermenis, bez viòas atïaujas izdomâs izmest pa kâdai krunkai... da viòa tak sajuks prâtâ :D



Edited 1 time(s). Last edit at 17.08.2007 12:34 by eve.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 13:34
Turpinot patçrçt vînu ðâdos daudzumos, 40gados Pompinjak bûs tikpat krunkaina , cik ciniíis savos 50, un , ja vçl hormonu sistçma izstrâdâs kâdus jokus un Pompinjak pârvçrtîsies par resnu mucu, tad psoriâzes mocîtais mîïotais steigsies meklçt kâdu slaidu jaunuvi. Bet slaidais ciniíis iedzers aliòu un turpinâs dr forumâ flautçt, cik viòð apaïð, cik viòð apaïð :)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 14:32
Tad ciniíis nemaz nav apaïð? Un es tâ cerçju...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 14:43
waldek, ko vari cepties par viina daudzumu, ne tu zini, ne tev buus zinaat cik es dzeru un kad es dzeru un ar ko es dzeru un kaa es dzeru , ja panemtu pats taadu viinu vienu glaazi, tad vismaz tev nojauta buutu kaados daudzumos to var un kaados nevar pateereet, nebuus mums lemts zinaat praktiski, bet teoreetiski es peec 10 gadus viina lietoshanas droshi - ar garantiju buushu smukaaka par ikvienu, kursh 10 gadus dzeeris alinu un rijis sviestmaizes

evei un plantam - noteikti man ir svariigi ik pa laikam paskatiities uz sevi spogulii un noveerteet miesas tehnisko staavokli, tik daudzreiz naacies teikt nee - tam pasham saldeejumam , kad ir reize baudai pashai par sevi papriecaaties !:) uzraksot to inetaa - zinaama lieta , ka apliks un apvems visi zhultainie un taadu ir vairaakums
eve - es esmu loti loti ruupiiga pret sevi, tiec tik galaa ar saviem kompleksiem , ja jau atradi laiku ko sliktu pateikt, da ne jau pati bez kompleksiem , mosh no resnajaam kuras ar sashutumu luur uz slaidajaam un atvieglojas ko skaudiigu uzrakstot :((((
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 14:53
Pompinjak, tikai teorçtiski. Tâtad es kâ alkohola nelietotâjs teorçtiski pçc 10 gadiem izskatîðos labâk par tevi.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 15:17
tieshi otraadi, labs viins pareizaas devaas ir loti veseliigs , taatad, veseliigaaka tomeer buushu es, bet tu neraudi, jescho ni vecher, saac un tad paurunaasimies :) galvenais, jau peec pirmaa malka tev buus labaaks praats uz visu pasauli :))
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 15:28
pompinjak

es arî gribu bût mûþam smuka un veselîga- saki pareizo devu!
man gan- godîgi sakot- vîns negarðo un Martini droði vien neder...
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 15:57
loti labi, klausies uzmaniigi oga, saac ar to, ka paarskati , ko un kaa eed, tad daudz kustiibu svaigaa gaisaa, tad svariigi lai ir sekss katru dienu, labi ir ilgi un gari vakaraa un iiso bet miilo no riita; es neko saldu vairs nedriikstu taa vietaa glaaze laba sarkanviina, jo kaut kaa sev uzmaniiba jaizraada un sevi jaaiepriecina, ruupeejies par savu psihoemeocionaalo staavokli, ja kaads nodara paari, padomaa kaa sevi iepriecinaat , reekinies ar to, ka ja nebuusi apmierinaata ar savu izskatu , tad negribeesi arii seksu, un vispaar, visam tam ir jaabuut baigaa harmonijaa, ja kaut kas nojuuk vienaa zinaa, tad viss var sajaukties, piem., censhos galu eest maz, jo taa man uzdzen apaatiju, bet ja nu loti iekaarojas, tad taadu iistu gabalu, bet tikai salaatini klaat, nekaadi kartupeli, nekaads meerces, jo iipashi
tagad spiezhu brukaanus kopaa ar citiem daarzeniem un dzeru un smeereeju virsuu , bet lieku klaat linseeklu ellu vai oliivellu utt, lai buutu daudzveidiiba
veel es meeginaashu vaikules recepti , kad eed tikai olu baltumus, jaa, nu protams, daudz uudens jaadzer, bet ja zini ka vakaraa dzersi viinu, tad uudeni, nedzer daudz jo citaadi seksojot shlakstees pa veederu, man taa ir gadiijies, neskan smuki:)
labi, jautaa, ja vajag precizeet detalas, bet katram jau savs jaaizmeegina
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 15:59
par martini aizmirsti, tas nekur neder :( labu sarkanviinu nekur iipashi nereklamee, jo visaa pasaulee to peerk bez reklaamas un padomaa - kaapeec peerk ?!
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:09
Jâ, visu pareizi raksti, bet vai tieðâm esi harmoniska personîba?

reekinies ar to, ka ja nebuusi apmierinaata ar savu izskatu , tad negribeesi arii seksu, un vispaar, visam tam ir jaabuut baigaa harmonijaa - te nu tev 100% taisnîba.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:29
...oi, b..ì, kâ te pompinjaks dod...popularizç dzerðanu???...nja, varbût man arî sâkt pastâstus, kâ parezi, cik celiòus no 1 grama, kâ riktîgi uzvârît marlîti, kâ solutâns pârvçrðas par baltuhu, cik vitamîni labvçligi iedarbojas uz rumpi...:)

...waldek, nevari vel norît aizvainojumu???...pçtniek...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:33
par kâdu aizvainojumu tu runâ?
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:35
...ka neatbildçju Tev par galviòas dauzîðanu pret sienu...zinîtis mans gaiðais...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:36
Tagad esi gatavs atbildçt?
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:39
...aiz kam???...Tev labâk paliks???...un tâ kâ esi viens no tiem, kuri boksterç burtiòus, izlaiþot jçgu, tad kam Tev skaidrojums???...tâpat nepieleks...:)
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:41
Tas manai pçtniecîbai, man ne labâk , ne sliktâk paliks.
Re: ðe kur es esmu...plâjiet vaïâ...:)
17.08.2007 16:43
Godîgi sakot, tevi jau vairâkas dienas nepçtu, garlaicîgs esi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: