Par sievieshu stulbumu

Aizsāka copy 

copy
Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 12:44
Esmu nezina ka talak dzivot. Strids notika pie juras:gribeju nofotografet bebi ar digitalo fotoaparatu,kamer gaidiju mirkli mazais nokrita un atsitas ar galvinu, ne augsti, bet es sabijos un keru vinu, bet fotoaparatu nometu zeme(ne speciali,vienkarsi taja bridi nepadomaju).Virs kluva loti dusmigs, saka mani apsaukat.Es neiztureju un iesitu pa roku, lai beidz,bet neattapos, ka vins man iesita ka melns gar acim.Neko tadu nebiju gaidijusi.Apasuka ne pirmo reizi, visadi esmu meginajusi, lai to partrauktu,bet bez rezultata. Biju soka piezvaniju uz krizes centru,tagad iesu pie psihologa.Uz vaiga tris zilumi, laikam no kulaka kauliniem,kauns iet uz ielas,bet eju:( Velos jautat, kuram ta ir gadijies, vai var but ka ta ir pirma un vieniga reize vai tas atkartojas?Uzreiz skirties negribas, es vinu milu, ir bernins, bet zinu ka ta turpinat nevar... Paldies par nopietnam atbildem!
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 12:48
Vilks spalvu met, bet tikumu ne.
Maz cerîbu, ka viòð mainîs kaut ko savâ attieksmç.
copy
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 12:55
Bet vai sievietes nav nojûguðas ar 'psihologu un krîzes centru apmeklçðanu pie jebkuras sîkâkâs problçmas? Paðâs pilnîgi neko nav spçjîgas izdomâtât nu secinât.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 12:58
..."neiztureju un iesitu pa roku"

kïûda! kïûda!
ja uz kaut ko tâdu iziet-tad "pa visu banku":

brçciens nebalsî, zvçrojoðs skatiens, kas liecina par cîòu lîdz galam, un tieðs trâpîjums kâdâ vârîgâ vietâ...
ja to nevar- labâk atturçties un izvairîties no fiziskas ietekmçðanas, bet palikt pie solîdas vârdu apmaiòas

kaut gan- ðitas tips izskatâs neglâbjami brutâls un vardarbîgs, ar tâdiem labâk nesaistît savu dzîvi
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 14:44
mhm, labaak pieprasi no vinja leilus alimentus beernam un pamet, ja shi bija pimraa reize, tad veel paveicaas ka agraak enkas taads nebija, bet lai iesist sievietei, sievai, sava beerna maatei - te tieshaam kaa oga saka - trakums aciis un blieteet no visas sirds, lai nekustaas, ja saak baigi uzbrukt - sit ar delnas pamatni pa ausiim - tev buus 2 - 3 sekundes laika lai kaut ko izdariitu tik saapiigu, lai nevar paskriet liidzi un tad mukt, vai arii turpinaat sist. (patiesiibaa negribeeju izklausiities brutaals).

var vari - tad liec vinjam padomaat par to ko izdariija, nelaist maajaas, aizbraukt projaam.

vai arii vismaz suliigu pljauku pa seju... sishana pa rokaam - tas nepaliidz, bet ja peec siitiena pa rokaam dabuu pa aci - suuti vinju ... un lai nekad nekad neraadaas atpakalj



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2007 14:45 by osis.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 14:58
Nu nez, vai vajag kauties, cik nav dzirdçts, ka ðitâdi nosit arî...ja nu vienîgi pieproti kaut ko no cîòas mâkslâm.
vins
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 15:24
parasti pret sievieti rokas pacel pedejie nunnas, iedod es nometisu to fotoaparatu.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 15:47
Paskat, osiitis mums tiiri agresiivs gadijies :)
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 15:49
Osis deva gluþi labus padomus:)
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 15:55
nu, nezinu, nezinu, copy, vai dabuut sejaa taa, ka melns gar aciim, ir taa "jebkura sîkâkâ problçma"..

man domaat, maigaakam organismam tas vareetu buut pamatiigs soks, un uzklausiit viedokli no malas - diezin vai to vajadzeetu klasificeet kaa sieviesu stulbumu..
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 15:56
interesanti- varçtu kâds dot vçrtîgus norâdîjumus, kâ ar inteliìentâm frâzîtçm savaldît deìenerâtus

es teiktu-mukt vai cînîties, bet ne jau nu ielaisties diskusijâs
Vai Jûs esat parliecinâtas, ka viss atstâstitais ir pareizais viedoklis?
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 17:46
http://www.politika.lv/index.php?id=4767

Ðis „amizieris” starp vîrieðiem un sievietçm katru gadu noved pie 35 sievieðu nâves.[1] Gada laikâ Latvijas ìimençs 120 sievietes tiek smagi piekautas. Ðie, protams, ir tie gadîjumi, kas tiek ziòoti policijai, jo vieglâki piekauðanas fakti, emocionâlâ un seksuâlâ vardarbîba ìimençs vispâr netiek uzskaitîta.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 18:22
...un cik vîrieði tiek nomuðîti no aptrakuðu jumpravu maigâs rokas???...
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 18:30
nezinu, kas sievietei ir jâizdara, lai vîrietis paceltu roku, un tas bûtu tâ ok, "saprotams"...un nemaz negribu zinât... anyway, tak ne jau foèiks jânomet vai jâiesit ... kâ te bija- pa roku...
ðâdos gadîjumos, manuprât, ja siev. krâmç, tad krâmç ne jau "pa roku", un tâ lai "laimîgais saòçmçjs" i nedomâ dot pretî...
uff, laikam bûðu sodien tâ biðíiò agresîvâk noskaòota...
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 18:46
Mîts
Visi vîrieði tâpat ir spçcîgâki par sievietçm, tâpçc nav jçgas pretoties.

Fakts
Cilvçka personiskais spçks nav atkarîgs no tâ, vai tas ir vîrietis vai sieviete. Paðaizsardzîbâ tev jâzina viòa vâjâs, nevis stiprâs puses. Vîrietis arî domâ, ka var uzbrukt sievietei, jo viòa ir vâjâka un necînîsies pretî. Ðis uzskats tev ir izdevîgs, jo tava paðaizsargâðanâs bûs viòam negaidîta.

Mîts
Sieviete tiek piekauta tâpçc, ka pati izprovocç vîru.

Realitâte
Sievietes tiek piekautas daþâdu muïíîgu iemeslu dçï. Piemçram, tâpçc, ka vakariòas bija aukstas, vai televizors bija noregulçts uz nepareizo kanâlu, vai arî bçrns raudâja. Patiesîbâ vardarbîgi vîrieði atsakâs kontrolçt savu vardarbîgo uzvedîbu. Pat ja vîrietim ir pamats bût dusmîgam, viòam tik un tâ nav tiesîbu izpaust savas dusmas varmâcîgâ veidâ. Sieviete nevar bût atbildîga par viòa vardarbîgo uzvedîbu!



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2007 18:51 by oga.
dad
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 18:58
viòð nemainîsies- tâdi cilvçki vienkârði naminâs
nav tâda lieta kâ nejauðîba vai mirkïa rîcîba, ja runa iet par sievietes siðanu!

Te protams visi var rakstît savas domas, bet ðajâ situâcijâ ir tâ- ja sieviete gudra tad aizies no tâda neskatoties uz bçrnu, naudu utt. bet ar vienu BET- viòai paðai ir to jâsaprot un jâgrib- citâdi visi citi var kladzinât kâ vistas

VISS TAVÂS ROKÂS.CERU KA BÛSI GUDRA UN AR STINGRU RAKSTURU LAI CIK TAS NEBÛTU SÂPÎGI, GRÛTI VAI SKAUDRI!
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 19:57
man ir diezgan netradicionaals skatiijums uz shiem partneru kautinjiem...
ne gluzhi taads, kaa vairumaa gadiijumos psihologi izsakaas sievieshu zhurnaalos... izlasiiju ogas miitus un realitaates... zinaamas un dzirdeetas lietas, bet... sievieteem ir miljoniem prasmju, kaa likt viirietim justies pazemotam. smalki un rafineeti... kas gan neattaisno sishanu... es nesaku, ka taa ir Tavaas attieciibaas, jo es nezinu. varbuut vinjsh tieshaam mokaas ar sevi un tikai... paaraak maz info...

bet... bez jebkaadiem psihologiem veci ljaudis sen zinaaja, ka viena pagale nedeg.

Tu saki, ka visu laiku apsaukaa, esi meegjinaajusi paartraukt, bet bez rezultaata... un joprojaam paliec staavokli, kad Tevi pazemo... a vispirms es lasu Tavu teemas nosaukumu -- par sievieshu stulbumu... Tu saki naakamajaa postaa, ka sievietes ir stulbas, ja meklee paliidziibu, tad, kad nezina, ko dariit... vai tad jautaat padomu per se shajaa pasaulee ir kauns un kaapeec stulbums? neviljus rodas jautaajums... cik augstu Tu sevi veertee? neveerteesi pati, neveertees un pazemos (apsaukaas, sitiis) citi... nekustinaasi sho teemu sevii, atradiisi naakamo, kas arii apsaukaas...

man rodas jautaajumi

1) ko Tu sanjem no shiim attieciibaam?
2) vai shiis attieciibas padara Tavu dziivi laimiigaaku?

Tavs konkreetais ieguvums... kaads ir?

un jaa -- daamas-savu viirieshu slepkavas Iljgjuciema cietumaa... gadiem kraaja dusmas sevii, liidz taas sasniedza kritisko masu... kur vinjas bija agraak? nu, vinjsh jau ir labs, tikai dazhreiz taa gadaas, sevi jau tikai taa maana, nevienu citu...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2007 20:11 by Runcene.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 20:06
Tik vecs stâstiòð no neta dzîlçm, varbût sen jau izðíîrusies vai jau nosista, vai dzîvo cepuri kuldami, nedaudz iepïaukâjot viens otru.

Tâds tâdu atrod.
Re: Par sievieshu stulbumu
16.08.2007 20:28
ja sit pa seju, bet tu veel raksti, ka miili , tad tava diagnoze man ir skaidra, sleeptais mazohisms, iesaku uzraadiit man savu meilu un maksaat par konsultaaciju man, nevis psihologiem, kuri tev ne vella nepaliidzees ,raksti
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: