fizisks nelabums neuzticibas del

Aizsāka sieviet 

sieviet
fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 12:45
tâ nu esmu uzzinâjusi, ka mans karsti mîïotais vîriòð, kurð mani vienmçr saucis par visskaistâko, seksîgâko, gudrâko un labâko sievieti pasaulç, mani krâpj. Un savas partneres meklç arî apzinâti ari interneta starpniecîbu(kad saòçmu ðâdas ziòas, man izdevâs iekïût viòa profilâ, tad nu varu visam viòa meklçðanâs procesam izsekot lîdzi). Pagaidâm viòam neko nesaku, jo gribu savâkt vairâk pierâdîjumu (viòð ðobrîd ir izbraucis no valsts, bet turpina meklçt partneres LV saitos). Bet man no ðî fakta ir tik fiziski nelabi, ka ir sajûta, ka tûlît viss iekðâ saplîsîs. Man pat nesâp sirds, bet ir izteikts ðis fiziskais nelabums un pretîgums. Kâ tikt no tâ vaïâ?
Es saprastu, gadîjuma sakari un tâ. Bet apzinâta meklçðana.... Un tai paðâ laikâ stâsta man, cik es ideâla. Tagad tâ starp citu viòam apvaicâjos, vai viòam nekas netrûkst un varbût tomçr kaut ko man bûtu jâmaina. Uz ko viòð atbildçja, ka nekâdâ gadîjumâ un kâ man kaut kas tâds vispâr var ienâkt prâtâ. Viòam taèu esot tik labi ar mani gan dzîvç, gan seksâ. Nu kâpçc tâdi meli..
Man ir tik fiziski slikti. Un iedomâjoties, ka viòð atgriezîsies mâjâ un metîsies mani apskaut utt., man bail, ka viòam ko nenodaru..
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 14:38
Eeem, laikam tas viirish ir izveelejies super gruutu paroli, ja jau tik viegli ir iekljuut profilaa.

Un kas tad tur taads ir ? Ir konkreeti teksti par to, ka "bljaa cik mums labi bija" ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:11
Tu aprakstiiji manu situaaciju, es nezinu, ko maneejais rakstiija, bet internetaa biezhi seedeeja, man arii bija fizisks pretiigums, likaas, ka tuuliit saakshu vemt.
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:21
ârprâts, manî tagad parâdâs pilnîgi destruktîvas tieksmes, man gribas viòu vienkârði sist....Îpaði tagad, kad viòa jaunâ favorîte ir kâda sieviete pâri 40, kura tai saitâ salikusi savus kailfoto un arî ìenitâliju bildes, izrâdâs, viòi ir tikuðies, pirms viòð viòu nejauði atkal sameklçjis internetâ.
Un tai paðâ laikâ es saòemu e-pastu ar vçstîjumu, ka viòð sveðas vâveres dçï neieðot zaudçt cilvçku, kuru MÎL, un ka viòam nevienu citu nevajag, jo ar mani viòð spçjot îstenot visas savas vçlmes (ka citiem veèiem tâ neesot paveicies, tâpçc viòi meklçjot sev mîïâkâs). Brr, es pat viòam neko vçl neesmu teikusi, vien pajautâju, vai varbût mums vajadzçtu ko mainît. Un uzrakstîju, ka redzçju sliktu sapni, kurâ viòð mani krâpa, jo es viòu neapmierinâju.
Man tieðâm gribas vemt....Vai visâm sievietçm pçc ðâdiem veèu gâjieniem ir fizisks nelabums? Vai pârsvarâ tâ tomçr ir garîga trauma?
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:26
A kas tas par saitu, kur var likt visaadas bildes?
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:32
Maneejais vienu brîdi bija izveidojis profilu xclubaa, kad es tur piereìistreejos, tad man zhoklis atkaaraas aiz paarsteiguma.
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:37
sieviet Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pagaidâm
> viòam neko nesaku, jo gribu savâkt vairâk
> pierâdîjumu (viòð ðobrîd ir izbraucis no valsts,
> bet turpina meklçt partneres LV saitos).


Interesants piegâjiens...
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:40
zemene - kas interesants ðajâ piegâjienâ?
Vienkârði - sagatavo sev potenciâlas tikðanâs, kamçr visu sarunâs, tikmçr jau bûs Latvijâ un tad varçs skriet
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:42
Maneejais tikai nosita laiku internetaa, bet vienalga pretiigi.
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:44
Sieviet, tas, ka Tu vâc pierâdîjumus.
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:50
Jociigi patiesi, vai tad uz tiesu iesi ar pieraadiijumiem?
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:53
zemene - vâcu pierâdîjumus vecu notikumu dçï. Kad ar karstu sirdi pçc daþiem atgadîjumiem metos izrunâties, bet beigâs tiku padarîta par muïíi. Un pat noticçju, ka man nav taisnîba. Bet, ak vai kâ, bija taisnîba.
Tad nu gribu savâkt kaudzi ar materiâliem un vçsi celt viòam priekðâ, tîri intereses pçc paklausîties, ko viòð teiks, kad bûs tieðâm pierâdîjumi. Aizieðanas ceïu esmu sev jau sagatavojusi, vien pagaidîðu kamçr viòð atgrieþas, lai nepaliek dzîvoklis tukðs un nemaksâts (atbildîbas sajûta).

Aiz rokas (respektîvi) gultâ viòu kâdreiz diez vai pieíerðu, pârâk jau nu slîpçts viòð ir ðajâ ziòâ
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 15:59
Uz kurieni tu iesi? Tad jau labi, ka tev ir kur iet.
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 16:15
tâ kâ finansiâli vienmçr esmu païâvusies tikai pati uz sevi (un pareizi arî darîju), tad man arî vieglâk nokârtot savu tâlâko dzîvi.
Bet vispâr, darîðu to, ko agrâk nevarçju iedomâties. Braukðu vispâr prom no ðîs valsts.
Ðajâ pilsçtâ palikt vairs nevaru, neviena man ðeit nav un nokïuvu ðeit tikai sava vîra dçï, Rîgâ visu pametu savâ laikâ, ne man tur dzîvesvietas, ne manâ darbîbas sfçrâ tâdas algas, lai varçtu atïauties no jauna uzsâkt dzîvi Rîgâ. Tad nu vilkðu vienu pamatîgu, treknu strîpu pâri visam, kas bijis lîdz ðim un sâkðu no jauna. bet citur
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 16:20
Izklausaas traki, varbuut nestreeb karstu, internetaa tachu daudzi sarakstaas, sievietes saliek bildes, lai kaitinaatu vechus, te jau nekam nevar ticeet.
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 16:45
es tur vairs neko nevaru darît. Jo neticu, ka tâ drausmîgâ pretîguma sajûta pâries. Es sevi pazîstu. Es varu daudz ko sevî ciest un pârbaudît, bet ir robeþa, aiz kuras es aizveros un atvçrties vairs nekad nespçju. Un nav vçrts, lai beigâs arî sev nepalieku pretîga.

tik nezinu, kâ to nelabu izlaist no sevis ârâ. Zinu, ka turot to sevî, var iedzîvoties daþâdâs saslimðanâs
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 17:35
Jâ nu, sieviet, Tu tâ vçsu prâtu visu aprçíini...tâds safabricçts viss Tavs stâstîjums izklausâs...

"Un tai paðâ laikâ es saòemu e-pastu ar vçstîjumu, ka viòð sveðas vâveres dçï neieðot zaudçt cilvçku, kuru MÎL"- îsta "pçrle" ir ðis teikums :D No ðitâ nelabi nepaliek?
cita sieviete
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 17:53
Man taapat shis staastins jokains liekas, toch safabriceets.
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 18:40
jâ, zemene, paliek nelabi. Tieði tâpçc, ka var runât tâdiem vârdiem un rîkoties stipri savâdâk..
Es gan lâga nesaprotu, kas ðeit tik safabricçts ðíiet?
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 18:50
Sieviet, kâdas ir tavas jûtas pret viòu? Ne varbût ðobrîd, bet iepriekð?
Man ðíiet jocîgi, ja var teikt , ka Tevi mîl, bet tai paðâ laikâ runât par sveðâm vâverçm? Nesajûti, ka kaut kas nav tâ?
"Iekïûðana profilâ" arî ir interesanta (ja neesi profesionâls hakeris).
Bet ðis laikam ir îpaði ârpus manas pieredzes: Tu jautâ, vai viòam kaut kas netrûkst jûsu attiecîbâs, apmçram tâ : vai paçdi, vairâk negribi? :-))) To sauc par mîlestîbu?...
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 19:53
zemene -
hakeris neesmu, bet kaut kâ ïoti labi ðajâ virzienâ izprotu viòa domu gâjienu :)
Njâ, kaut kas nav tâ ar to mîlçðanu un sveðâm vâverçm. Varbût viòð tâ rakstîja pçc tam, kad uzrakstîju viòam par savu "slikto" sapni.
Kâ pareizi jâjautâ par attiecîbâm? Kâ tad es varu uzzinât, ja man nesaka? Un ja skandina, cik forði viss un ideâli, pat ja neesmu neko vaicâjusi..
Kâpçc jautâ par jûtâm? Zini, ðî brîþa pretîgumâ man pat ðíiet pretîgas savas agrâkâs jûtas - mîlestîba un ticîba (viòa paða labi "uzturçta")
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 19:58
Woman,
a just neko nejûti? Attiecîbas daudz kas iet uz sajûtâm, nemaz nav jâjautâ.
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:03
sieviete par daudz runâ, darît vajag, mîïâ, darît...



Edited 1 time(s). Last edit at 18.08.2007 20:04 by oga.
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:04
zemen - domâ, vai nejût, kas viòu varçtu neapmierinât? Nç, goda vârds, nejûtu. Stulbi jau laikam, ka nejûtu.. No manis neizvairâs, visur òem lîdzi, lepojas ar mani sabiedrîbâ. Seksu vçlas katru nakti un arî pa dienu samîïo..
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:07
darît og' ? Ko tieði? Da viòð katras pârmaiòas uztver ar aizdomâm, ka man kâds varçtu bût uzradies..
Eh, un darît, lai pçc tam izjustu vçl lielâku pretîgumu par to, ka esi darîjis un tik un tâ neesi gana labs bijis? Es tâ tagad, filozofçju. Jo nevaru iedomâties variantu, ko bieþi iesaka - ja vîram mîïâkâ, tad nopçrc jaunu veïu un sarîko neaizmirstamu nakti. Brr, jau tâ esi pazemota un tad vçl paðai pazemoties lîdz galam un vecis tas kings. Tâdas man tagad izjûtas
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:10
Woman, a ko tad vçl gribi?
Es esmu dzirdçjusi par buïïiem: ja viòiem dod visu laiku to paðu govi, tad viòi tomçr tâdi pakûtri, bet-...ja parâda sveðu...!!! NU...varbût Tavçjais ir ar tâdâm buïïu asinîm. Vai nu samierinies, vai pamet- notâcijas te nepalîdzçs.
...bet...es te atcerçjos vienu studiju biedru (nebijâm vienâ kursâ, bet baisais brunèu mednieks bija), mçs te satikâmies fakultâtes salidojumâ un viòam visu laiku zvanîja sieva, beigâs piebrauca ar maðînu pakaï un viòð tipinâja kâ miïeòkijs, lai brauktu uz mâjâm...ja Tu ðitâ vari savu vîriòu pieskatît un Tevi tas apmierina, tad uz priekðu:)
ja aarzemees, kaa tad samiiljo katru dienu un njem liidzi?
sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:20
nç, ðitâ gan negrasos pieskatît. Brr. Tâ viòð pats mani pieskata, pareizâk bojâ tik ilgi garastâvokli ar saviem zvaniem un uzbraucieniem, ka es nolemju doties mâjup (ja esmu kâdâ pasâkumâ viena). Ja viòð ir kaut kur viens, nekad nezvanu vçlâk par deviòiem, par ko viòð daþreiz mçdz pârmest :)

Pametîðu. bet pirms tam gribu sagatavot efektîgu noslçgumu, lai nepaliek mieles par to, cik ilgi viòam biju ticçjusi.
Neaudziniet mani, tâda nu es esmu
? tagad prom, bet vispâr ir tâ,kâ aprakstîju. Kas gan tik nesaprotams
...........
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:23
Viòð ir viens no forumieðiem, vai ne?
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
18.08.2007 20:25
madcynics vai plants? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: