fizisks nelabums neuzticibas del

Aizsāka sieviet 

sieviet
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
19.08.2007 20:58
nja, drusciò ðíçrmi palika, konstatçjot, ka tiek uzskatîts, ka es ðeit it kâ viena pati runâjos :) Bet par pretçjo jau jûs nepârliecinât..
Man kaut kâ pat nebija ienâcis prâtâ variants, kad pats raksta un ar citiem nikiem atbild, jo neredzu ðâdam gâjienam jçgu...
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
19.08.2007 21:15
Jçgu jau var atrast. Ja neviens neatbalsta, tad pats sevi var atbalstît:)
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
19.08.2007 21:21
Strawberry, tavi paraksti ar katru reizi labâki....Avius errat saepe animus.
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
20.08.2007 09:32
autorei, laikam gaidîji, ka tevi te ïoti þçlos, bet nav ko tâdas kâ tu þçlot; ja jau krâpj tevi, tâtad esi pelnîjusi; brauc kaut uz otru pasaules galu, bet no sevis jau izbçgt nevar, tas nu it kâ bûtu jâsaprot
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
20.08.2007 09:58
Fizisks nelabums tas ir dabiski, smadzenes netic. es ari sava laika veemu 2 nedelas un gribejaas vinu nosist, bet tas ir tikai sakumaa, pec tam Tev vairs nekad ta nebuus. es sadziju 6 men laikaa pamazaam, un pat priecajos par to ka ir sanacis. uz pasaules nav tikai 1 virietis vai 1 sieviete. vinu ir daudz un normals cilveks sen jau sapratis ka visi viriesi nav cukas un visas sievietes nav maukas.
Re: fizisks nelabums neuzticibas del
20.08.2007 13:50
ko ta es, es jau neko ;) visi niki kaa niki, vai nu raksta no dazhaadaam vietaam vai arii ir dazhaadi cilveeki, kas raksta. nav kur piesieties ;)

Kaa cilveeks no alas varu piebilst, ja ir doma, kaa un ko dariit, tad taa arii dariit, nav vajadziigs gausties taalaak, jo taalaak doamajot, var ne to vien sadomaaties un beigaas neko no taa neizdariit.

izdoamaji braukt prom - tad brauc, shodien pat sakravaa mantas un shkjirshanaas dokumentus atsuuti pa pastu.

ja gribaas sariiko orgjijas :) dabuu sev miiljaako, nez, lec ar izpletni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: