sexigi vai eerti & praktiski

Aizsāka mans viedoklis 

Re: sexigi vai eerti & praktiski
10.09.2007 21:20
kâds murgs ! pusimpotentais moljers te sludina pensionaaru tikumus; ja man ir skaists augums, tad es gerbjos , pirmkaart, lai es pati sev patiktu, lai es justu baudu, ka esmu jauna un skaista un vesela un rezultaataa seksiiga, ja kaads manas puskailaas kruutis, vai apalo dibenu uzskata par vulgaritaati , tad taa ir vina probleema ; es taapat meedzu skatiities aciis savam miilajam un miileejos tikai ar vinu un man ir magistra graads un radoss darbs un par mauku vai prostituutu mani uzskata tikai pusdebiili nedabuujushi viirieshi un skaudiigas sievietes !!
ja mani uzrunaa kaads aarzemnieks, loti vienkaarshi, latviski pasaki, ka neko nesaproti un mieriigi ej taalaak - ar varu neviens ap kaklu nekriitiis, ja vien nebuusi pilniigaa paalii kaadaa klubinaa , visu nosaka pashas attieksme; savukaart latvieshu viirieshi speej tikai blenzt un kaut ko pie sevis murminaat, vieniigie kas kaut cik adekvaati reagee ir krievi
Re: sexigi vai eerti & praktiski
10.09.2007 21:50
pompinjak, labi, ka reizçm ðeit iegriezies, vismaz jaunas vçsmas :)

nevaru komentçt - neredzu tevi, jo visu izðíir nianses.
Re: sexigi vai eerti & praktiski
10.09.2007 22:42
...pompinjak, ap 30 jau ir VECA KAZA...:)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
10.09.2007 22:48
...neviens nepuceejas, lai patiktu sev...
valerija
Re: sexigi vai eerti & praktiski
10.09.2007 23:59
man jau tomer skiet, ka sievietei vienmer ir jabut sievietei. neatkarigi no ta, vai ir, kads, kuram "japucejas" vai nav...
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 08:02
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...neviens nepuceejas, lai patiktu sev...


nu, nezinu.. arii tais retajaas reizees, kad mana gimene un citi zveeri kaut kaada iemesla deel uz ilgaaku laiku atstaaj maaju, es i seju uzziimeeju, i uzvelku kaut ko taadu, lai nebuutu neeerti gar spoguli noiet..
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 08:08
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...neviens nepuceejas, lai patiktu sev...


Tieði otrâdi, pucçjas sev par prieku.
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 08:31
mçs pucçjamies, lai patiktu tam, ko visvairâk mîlam. Un ko mçs visvairâk mîlam? Sevi, protams :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 09:16
sieviete savu skaistumu un sexîgumu pauþ ne tikai ar apìçrbu. Sieviete spçj bût sexîga arî apìçrbâ bez dziïiem dekoltç un ðíçlumiem.. Svarîgi, kâdu auru viòa izstaro, kâdas manieres demonstrç, kâdas ir prâta spçjas, kâ runâ, kâ kustâs.. Pievilcîbu nosaka daudzi citi faktori... Sieviete var staigât klasiskâ pelçkâ vai melnâ kostîmâ, bet bût ïoti pievilcîga.. Ar savu bûtîbu, personîbas starojumu, enerìiju un darbîbâm.. Tâs, kuras domâ, ka viss tiek pateikts ar miòiku uzvilkðanu vai pupu izkarinâðanu - paðas vainîgas, ka par viòâm iesmîkòâ tie vîrieði, kuru uzmanîbu viòas gribçtu pievçrst... jo uzmanîbu pievçrð izsalkuðie perversuïi, kas meitenei paejot garâm spçj vien izrâdît necieòu nopakaïus nosaucot "kiss kisss..."



Edited 1 time(s). Last edit at 11.09.2007 09:18 by bruute.
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 09:33
bruute, neviens viirietis nekad nekaados apstaaklos neiesmiiknaa par to, kas vinus uzbudina ; ja savas sievietes klaatbuutne vins izsakaas nicinoshi, par kaadu puskailu augumu, tad tomeer skataas uz to veel un veel;

madcynic - savos 30 gados es esmu jauna un skaista, varbuut tev saakushaas probleemas ar erekciju un tu nievaajoshi skaties uz visaam, kas vecaakas par 16, jo tu juuties apdraudeets , padomaa par to :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 09:47
nu es nedomâju, ka normâls vîrietis, kam paðam pie sâniem ir skaista gudra eleganta sieva, uzbudinâs, redzot uz ielâm vulgârâs pusaudzes, kas domâ, ka ar saviem spicajiem nagiem, 10 centimetru papçþiem un izkârtajiem pupiem spçj iekarot visu pasauli
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 09:50
pompinjak neiet runa par tik apash vai kantains kaadai tas dibentinjsh ir, :) bet par to, cik no taa ir redzams, :) vai neuzmaniigaak pieliecoties kruutis paliek uz vietas, vai ari izmuuk no kruushtura visu apskatei.

un veel, ir taads labs teiciens angljiem - do not argue with idiot, he will drag you to his level and beat you with experience. ar ko gribu pateikt - vai uz nejeedziigu uzbraucienu vajadzeetu atbildeet ar tik pat, vai veel nejeedziigaaku uzbraucienu :D

#1 iisti nezinu, cik eerti ir sievieshu kostiimi, bet salidiznu tos ar uzvalku viirietim - uzvalkaa juutos ljoti eerti, lai arii jaaskataas, kaa tu apseedies, kaa piecelies, vai zhakete jaasakaarto utt.
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:05
...pompinjak, Tava reakcija mani uzmundrina...

...osît, kur paliek Tava neitrâlâ nostâja???...sveðu mçïu pratçj...:)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:10
ir vçl tâds teicien - "ja cilvçks ir idiots, tad tas ir uz ilgu laiku..":D
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:12
un osi- sievieðu kostîmi arî ir ïoti çrti :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:14
a kurs ir idiots?
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:15
es negribu nevienu aizvainot, tad nu...palikðu klusçjot..:)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:24
a mçs sapratâm, bruute...:)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:26
a ja nu ne? Baidos, ka nepareizi sapratîsiet.. Teiksim tâ - neviens konkrçts.. visi un visas tâs, kas bezjçgâ karina pupus ârpus blûzçm, kâ arî iestâjas par to, sakot, ka tas ir TIK sexiigi......
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:28
es nepareizi sapratu :(
labi, ka paskaidroji :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:29
ko tad tu biji sapratusi?
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:31
es drusku citâ virzienâ :)

a cik var karinât pupus ârâ, lai nebûtu bezjçgâ? :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:33
ha. nu kariniet tak cik gribat! Ne kâds to var aizliegt, ne arî iebilst. Cik nu katram paðam to gribas, tik to jâdara. Katram savi principi, savas morâles normas un sava gaumes izjûta...
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:36
...nja...man labi patik viens piemçrinð...:)
...skolâ izsists logs...skolotâja prasa jânitim - vai tu redzçji, kurð izsita???...jânîða atbilde - es to neizdarîju...
...Fi jau te vienreiz pateica - viss atkarîgs no uztveres...kâ jums ar uztveri, bunbulîði???...:0)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:38
man jau ar vienalga, lai tik pavisam nekarina ârâ, citâdâk maziem bçrniem tad daudz jautâjumu :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:41
...mhm...reiz eju garâm bçrneïu pulciòam - nu tâ, no 5 lîdz 8...pulciòa vidû divi mazi ðuneli make love...man atkâras þoklis, kâ un ar kâdu leksiku sîkie komenteja ðo te mîlas kvelç iegimuðo darbîbas...:)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:42
lietiðíi un sulîgi......ir dzirdçts :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:45
mad-

kam tu adresçji ðo?

"...nja...man labi patik viens piemçrinð...:)
...skolâ izsists logs...skolotâja prasa jânitim - vai tu redzçji, kurð izsita???...jânîða atbilde - es to neizdarîju... "??
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:49
jaaniisa mammai.. :)
Re: sexigi vai eerti & praktiski
11.09.2007 10:49
...tad ar ko Tu gribi pârsteigt???...6, 7 klase - kâdas seksîgas beibes!!??...un pârsvarâ jumpravâm ðajâ tçmâ galviòa aizíeras uz vietas...vismaz pulka no tâm...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: