Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..

Aizsāka Skumji 

Saistîbâ ar Diânas slepkavîbu aizturçta viòas mâte un patçvs [14]
«Apollo»
Svçtdiena, 23. septembris (2007) 20:13

Likumsargi saistîbâ ar desmit gadus vecâs Diânas Kozlovskas slepkavîbu aizturçjuði viòas mâti un patçvu, atsaucoties uz Valsts policijas pârstâvi Ievu Rekðòu svçtdien ziòoja Latvijas Neatkarîgâ televîzija.



Nogalinâtâs meitenes mâtei un viòas patçvam droðîbas lîdzeklis apcietinâjums piemçrots pirms vairâkâm dienâm.


Iepriekð Dobeles rajona Policijas pârvaldes priekðniece Zenta Tretjaka portâlam «Apollo» sacîja, ka ekspertîþu rezultâti gaidâminâkamnedçï.

1997.gadâ dzimusî Diâna no mâjâm Dobelç izgâja 14.augustâ. Viòas mirstîgâs atliekas tika atrastas 8.septembrî netâlu no dzîvesvietas.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
23.09.2007 20:56
Nu jaa, skumji bet pastaasti mums kas tev par probzu ka tu forumu pildi ar teemaam kas veerstas uz attieciibaam...
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
23.09.2007 21:26
...un ne tikai uz attiecîbâm, bet konkrçtâm - maitas veèi...:)
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
23.09.2007 21:41
veel jau nevar zinaat, kaa lieta beigsies, bet tas ir fakts, ka sievietes pietur pretiigus paarguljamos vechus, kas dara paari vinju beerniem. un to jau arii autors pauzh teemas virsrakstaa.
taapeec, ka katrs normaals cilveeks grib seksu , arii sievietes, kuraam ir beerni grib miileeties ! vai tieshaam te einuhi un impotentie vien, ka uzdod taadus jautaajumus ?!
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
23.09.2007 23:48
...runcenît, Tu esi pârliecinâta, ka domâtais nekrietnelis tik tieðâm ir nekrietnelis???...
...un skumji tik velk laukâ vienu asarainâku tematu par otru...
Gribu un rakstu! Ar ko viòas sliktâkas par tavâm klizmu tçmâm?
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 09:34
Pompinjak,

tu ïoti dramatizç un pârspîlç... Ir tikai normâli, ka jebkura sieviete vçlâs nodarboties ar sex, bet ir jau arî tâda lietâ, kâ paðcieòa un spçja vçrtçt otru cilvçku. Ja tas, ka tavs vecis dara pâri Tev un tavam bçrnam ir mazâk svarîgi kâ tas, ka gribi nokniebties - uz priekðu.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 09:59
skumji

Nu padomaa pati, klizma ir pavisam cita lieta, taa piepilda veederu ar siltu uudeni un atbriivo... bet kaads labums no taveejaam teemaam... neskaitot gribas apmierinaashanu... :)

p.s. Neuztver to paaraak personiigi, man arii regulaari aizraada ka paaraak daudz uzmaniibas veltu klizmaam.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:02
skumji taisa sev psihologiskaas klizmas - visus galvaa sakraajusos meeslus salaiz forumaa.. :)
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:06
Hmm? Taa vareetu buut :)
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:34
nu nav jau tik traki, 'skumji' aizskartâs tçmas ir gana aktuâlas, varbût virnîgi nç îsti piemçrotas medicînas forumam... Bet jâteic, ka te ir manîtas arî daudz bezsakarîgâkas tçmas... Un 'forums' tak nozîmç, ka katrs var runât par ko vçlas... Bet tas nu tâ...
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:40
Nu es jau arii neaizliedzu par to runaat, es tikai pavaicaaju autoram par iemesliem kaapeec gribas tieshi taas teemas cilaat visu laiku... un es teiktu ka tas vienmeer tiek pasniegts ar rosinaajumu uz konfrontaaciju, noraadot uz viirieshu suudiigumu...
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:42
nu ja izrâdisies ka abi vainîgi (viens darîja,otrs zinâja un tml), tad abi bûs vienlîdz sudîgi, ne?
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 10:45
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 11:12
un kaa buutu ar mazmaziitinu respektu pret nevainiibas prezumpciju?

jebsu te pilns ar skumjiem aculieciniekiem?
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 11:17
manâ textâ bija - "ja izrâdîsies ka".
Par vainu protams ka spriedîs tiesa.

Es tik lîdzîgâs situâcijâs domâju kas notiek ar tiem kas ðitâ tiek apcietinâti, un pçc tam tiek palaisti un attaisnoti. "Zîmogs" taèu paliek, ne?
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 11:24
es taa kaa teemas autoram to biju domaajusi.. jo teemas nosaukums un ctrl+c->ctrl+v ir pilniigaa bezsakaraa kopaa sakarinaats..

nu, jaa, tas ziimogs.. kad savaac, tad jau izkladzina visaados aspektos pa visu valsti, a kad palaiz... kaut kaa paaraak daudz nav dzirdeets.. :)

un vispaar riebjas peedeejaa laikaa zinas lasiit un klausiities.. laikam buus jaaiesaistaas diskusijaa ar nosaukumu "depresija".. :))



Edited 1 time(s). Last edit at 24.09.2007 11:33 by Fi.
Nepatîk mums patiesîba.
Lai kâ spârdîtos pretî neapstrîdams ir un paliek fakts, ka tieði vîrieði visbieþâk pamet ìimenes un ir iniciatori pagrîdes attiecîbâm jeb citiem vârdiem sakot - mîïâko attiecîbâm.
Par to rakstît man neviens nevar aizliegt. Pietiekoði daudz cûcîbu no vîrieðu puses ir piedzîvots savâ, tuvinieku un draudzeòu dzîvçs.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 13:13
skumji

Domaaju ka probleema ir nevis tajaa ka patiesiiba nepatiik bet gan kaada kuram ir ieksheejaa nostaajaa... Piemeeram, ex sieva mani apchakareeja peec pilnaas paplashinaataas programmas, daudzas no draudzeneem ar kuraam veelaak centos iepaziities izraadijaas vienkaarshi stulbas un normaalu veci vinjaam neredzeet kaa savas ausis bez spogulja, taa kaa man ir pietiekami daudz iebildumu pret sievieteem... Un vai ir redzeets ka es biezhi par to suukstiitos un posteetu atbilstoshus rakstus...?
Kas tev liedz postçt? Bûtu pat interesanti palasît, tâ teikt pieredzes apmaiòa.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 13:23
a ko Tu gribi panaakt ar saviem postiem?

un Tavas pieredzes jau Tavos textos taa pamaz.. :)
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 13:34
skumji

Posteet man negribas taapeec ka neredzu nekaadu jeegu tai samazgu publiskai izlieshanai... un neko vairaak kaa savstarpeejo ienaidu tas nevairo...
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 14:39
skumji;

Tu no mçness esi nokritusi? Sievietes arî laiþ pa kreisi, un jo labâks vîrs, jo vairâk laiþ. Cietçjas paðas izvçlas ciest un attiecîbas nepârtrauc. Godîgi sakot Tava nostâja izklausas pçc 16gadnieces îdçðanas. Tipa: sievietes, bûsim vienotas, nîdîsm vîrieðus. Pamosties! Sievietes Nekad nav vienotas cîòâ pret vîrieðiem! Un nav arî jâcînâs. Abas puses ir vienâdas. Ne fiziski, bet morâli, ja Tev tîk paaugstinâti apzîmçjumi. Vçl par krâpðanu -ïoti populârs teiciens sievieðu vidû ir: Melo arî tad, ja Tevi pieíer, melo lîdz galam!

Un ðajâ postâ, par to, ka sieviete pacieð, ka viòas bçrnu nogalina viòas vecis. Tu skaties saknç, cienîtâ: labais tçls - sieviete, pieïauj, ka vecis novâc viòas sîko. (ja vispâr tâ ir, to nevar zinât.) Kurð tad te ir vainîgais? Sieviete izvçlas veci bçrna vietâ. Viòa Tev nepiekristu, ka veèi ir mçsli. Un nav arî. Nevajag defektus pçtît. Dzîvo savu dzîvi.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 14:40
...jobvaðmantelît!!!...skumji, kas Tev liedz iegâdâties bisi un slaktçt nekrietnos paklîdeòus???...ja jau tâds ienaids...:)
...çzelîtis arî skuma bez astes...
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 14:42
uh, double nodeva



Edited 1 time(s). Last edit at 24.09.2007 14:42 by bruute.
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 14:43
...ko - uh...par ko nîgrums???
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 15:27
man nîgruma nav..

nesaprotu, ko uzklupât autoram. kad Kaija postçja iekðâ anomâlijas, tad nebija labâk..starpcitu. Bet ne par to ir stâsts. Ja kâdam kas uz sirds, lai tak parunâjas..
Re: Ko tik sievietes nepiecieð, lai tikai viòâm bût kaut kâds vîrs..
24.09.2007 16:11
viens luugums tev, skumiji - seko liidzi shai lietai, un iepstee arii izmekleeshanas/tiesas rezultaatus, ja jau saaki/paceeli teemu, tad arii esi speejiigs/speejiiga novest liidz galam
Iesûtîjis: Fi ()
Datums: 24-09-2007 11:12

[..] nevainiibas prezumpciju

Hmmm... Juridiski taa kaa buutu nevainiiguma prezumpcija. Par nevainiibu un taas zaudeeshanu te citaas teemaas diskutee. :D

Par teemu kaa taadu - savaa zinjaa jaapiekriit. Daudzas sievietes piecietiis jebko, lai tikai viiriesha karikatuura blakus buutu. Un nav pat buutiski, kaada, ka tikai dzimumpaziimes atbilst...

Par konkreeto gadiijumu - kameer nav pieraadiits, nav komentaaru.

ku!, Tev neshkjiet, ka daudzaam no Tavaam netapushajaam draudzeneem Tu vienkaarshi nebiji tas "normaalais vecis"? Ka vinjas neizveeleejaas Tevi, bet Tu sev postulee, ka neveeleejies vinjas? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 15?
Ziņa: