Atakriiba no tualetes?

Aizsāka kreimene 

Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 14:17
Sakiet, cik reizes naktii ejat uz tualeti? Man sanaak vismaz reizes 3, miegs trauceets, pretiiga spiediena sajuuta, peec tam saap puuslis. Dzeru uudeni padaudz, bet vakaraa nee. Vai arii sievieteem peec 40 ir atkariiba no tualetes? Vai ir kaads, kas izgul visu nakti no 24 liidz 6iem no riita?
Tai pasaa laikaa dienaa eju loti reti, labi ja reizi 5 stundaas.
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 14:20
Man 56 un "dresçts" pûslis. Parasti pirms gulçtieðanas vçl iedzeru kafiju, bet mierîgi guïu lîdz rîtam (parasti no 23 lîdz 7). Tad arî vçl nav tik traki, jo pirms tualetes apmeklçjuma LNT ziòu bloku noskatos.
ritta
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 15:59
Nekâda paðsaprotamâ lieta tâ noteikti nav. Man 45 un nu tieðâm ðauuuusmîgi retos gadîjumos sagribas pa nakti pastaigâties. Un, piem., manai mammai, kam ir 70+ arî nav ðâdas problçmas. Nav jau arî uzreiz jâdomâ, ka sazin kâda baigâ kaite, bet nu, es tomçr aizietu gan pie ârsta. Tie iemsli var bût stipri daþâdi, varbût vienkârði zudis muskuïu tonuss, bet varbût arî akmeòi, cistas un kas tik vçl ne.
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 16:40
Nu, urîna analîze ir normâla un tad nu es likos mierâ. Es gan ârstam neesmu teikusi, pati aizgâju un nodevu urînu. Tur pateica,. ka viss ok un pie ârsta negâju.
Vai parastâ USG kaut ko redz? Varçtu tur aiziet.
Kad ðíaudu, man vinmçr jâliek kâjas krustâ vai kad kliedzu, tad vienmçr iepil biksçs. es domâju, ka 43 gados tam tâ jâbût, ka vecums.
Vai tas nevar bût saistîts ar olnîcas cistu, kas man ir?
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 16:50
a tâ iepilçðana no smieðanâs nav nesaturçðana?
ritta
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 16:57
Nu gadu pçc vien tâ noteikti nav jâbût:) Bet tajos gados tâ problçma laikam gan kïûst bieþâka.
USG noteikti var ðo to redzçt. Ja nekas nav redzams, tad jâmeklç tâlâk.
Internetâ jau daudz par to tçmu, var palasîties. http://www.tena.lv/consumers/bladder/women/faq.htm
http://www.bikernieki.lv/lv/urologijas_nod
http://www.tvnet.lv/women/health/article.php?id=4824189
utt.
Esmu par to meklçjusi info, jo radiniece mocîjâs un panikoja. Izrâdîjâs, ka dzemdç polips, kas spieþ uz pûsli. Citai paziòai bija ïoti nopietna ðî problçma daudz jaunâkâ vecumâ un atklâjâs kaut kâda mugurkaula problçma. Tâ kâ tur neko pa gabalu pateikt nevar, jâmeklç vaina.
ritta
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 16:59
Vispâr padomâju, ârprâts, kâ var domât, ka 43 gados jau tâds vecums, ka urîna nesaturçðana ir normâli?!
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 17:04
Paldies, viss ðis man liks padomât.
Re: Atakriiba no tualetes?
24.09.2007 17:32
Nu bet mums jau taa tiek iestaastiits, ka peec 40 visas kaites saakas.
Es domaaju, ka visiem taa ir, ka no smiesanaas iepil, goda vaards! mees tak nezinaam, kaa citi juutas savaa kermenii. Liekas, ka visiem taapat. Varbuut tas, kas man liekas normaali, citam liekas sausmas un otraadi.
Man piemeeram katru nakti vismaz gadus 2-3 kaajas rauj krampji, bet es esmu pieradusi un iipasi nesatraucos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 10?
Ziņa: