ikdienas striidi attiecibas

Aizsāka asdf 

Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 15:44
lej eïïu ugunî, ko? :))
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 15:59
Fi, nebija ne kaðíîguma, ne neiecietîbas, bet mani mazliet sakaitinâja tavi texti, un tâpçc arî pateicu to, tik nenormâli "rupjo' vârdu- vecis, atvainojiet.

Manus darbus vari apðaubît kaut no rîta lîdz vakaram- ne tev ir iespçjas tos pârbaudît, ne man pierâdît, ne arî tas kâdam vajadzîgs. Ja es saku- tad saku to, ko domâju un daru. Ðis jautâjums nebija izòçmums.

piekritîðu Mateusa pçdçjam komentam par to pierîvçðanos.
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 16:06
bruute Wrote:
-------------------------------------------------------
> mani mazliet sakaitinâja tavi texti..

:)) tâ jau arî ir tâ ikdiena.. ka sakaitina.. kaut kas.. un kâ mçs reaìçjam? :))

kbj
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 16:20
nu ja nu ja... kurð nervozâkas dabas, tas âtrâk aizkaitinâs... Kad otrs izvçlas bût vai nebût kopâ ar to neiecietîgâko- viòð zina, uz ko parakstâs... Parasti jau nesâkas attiecîbas ar noteikumu- bûðu ar tevi kopâ, ja tu darîsi tâ un tâ, un nedarîsi tâ un tâ... un tad otrs izdara nepareizi un nu ir iemesls kaðíim... Jâmâk to otru pieòemt, ja IR vçlme... ja nav, tad ko tur vispâr... Joprojâm ir runa par pieslîpçðanos vienam pie otra ilgâkâ laika periodâ... bet ar nosacîjumu, ka abi to saprot, ir tam gatavi un to vçlas.. Bet jebkurâ gadîjumâ- strîdi kâ tâdi diez vai ir izbçgami. Un nav jau aizliegts strîdçties, jo viedokïi taèu var atðíirties. Jautâjums, par cik nebûtiskiem niekiem reizçm bojâjam dzîvi sev un otram.
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 17:07
Klasifikaacijas jautaajums - kas kam ir nieks un kas katastrofa. Fi ljoti pareizi saka un der ieklausiities. Pieriiveeties, piesliipeeties un izrunaaties var tad, kad abaam puseem zekjes uz paklaaja, atraugas peec vakarinjaam vai lasiishana pirms iemigshanas patieshaam ir nieks nevis dzelzhains ieradums vai principiaals jautaajums. Ja augstaakmineetais ir "otra daba", tad kopdziive buus cilveeku spiidzinaashana. Viens nesapratiis - kaapeec nevar, otrs - nu kaa taa var. Taa ka pirms liekat rozaa brilles uz deguna meegjinat ekstrapoleet situaaciju. Vai tas otrs vispaar ir piecieshams, un vai nebriest upureeshanaas muuzha garumaa.
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 18:17
Man pagaidaam gada laikaa upureeshanaas nav bijusi. Tikai paarmainjas... tad jau pagaidaam viss ok :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ikdienas striidi attiecibas
17.12.2007 22:30
...bieþi vien sanak - kâds podiòð, tâds vâciòð...un ja podinð meklç vâciòu, kuru plâno laika gaitâ piedzît zem sava formâta, tad...
...tçma veca kâ dzîve...:)
Re: ikdienas striidi attiecibas
18.12.2007 11:25
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------
... un ar savu necilo 20 gadu kopdzîves
> pieredzi atïauðos tomçr teikt, ka tieði ikdienas
> sîkumi, ikdienas sîkumi un vçlreiz ikdienas sîkumi
> ir vislielâkais attiecîbu bieds.. :))

Klau, Fi, tu taèu esi îsta veterâne :) Es domâju par tiem kopdzîves gadiem... :)
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 07:46
tâ, tâ.. ak tad veterâne, ja.. cilvçks nonâcis tai skaistajâ vecumâ, kad dzîve tâ pa îstam tikai sâkas, un - kas viòam jâdzird!!

bet nevîkðâs, nevîkðâs man tos virtuâlos ðtrausîðus darinât, ja! jeðèo òe veèer..

nu, att.. nu pagaìi! :))
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 10:24
Fi, ðoreiz tas par tiem gadiem ar apbrînu tika teikts... :) Ne visiem lemts un sanâk tâds stâþs...
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 10:54
Sîkumi ne sîkumi, bet piekrîtu Fi sacîtam, ka sîkumi ir attiecîbu bieds...Mançjais sâkumâ arî nevarçja saprast, kâpçc tas vai ðitais mani kaitina....jo pasaku vienu reizi, pasaku otro reizi - it kâ saprot, bet tad bac un atkal viss no jauna... Sâku savâdâk to lietu virzît, nju lai saprot...Teicu, ja nezini, kad bûs labi vai slikti - iedomâjiesmûs mûs mainîtâs vietâs..nju vai patiks, ja es darîðu kâ Tu? Izrâdîjas, ka nemaz nepatîkot... :)
Ir jau tie sikumi un kuriem Tu vari pievert acis...kâ saka pieberzties... :).., bet ir lietas kuras nevis domâtas, lai lauztu otra cilvçka bûtîbu, bet liktu arî viòam mazliet pieberzties..., jo abiem jâmeklç kompromiss... ;)
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 14:51
Toties, kad paiet pirmie kopçjie 20 gadi, tad tie sîkumi, kas sâkumâ likâs ðíirðanâs vçrti, vairs nav bûtiski:-)))
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 15:13
Bet citi pçc pirmajiem 22 gadiem saprot, ka jâðíiras ;)
Re: ikdienas striidi attiecibas
19.12.2007 15:40
nu ja pirmie 20 gadi gruutaakie peec tam saak p[ierast :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: