...kas i???...

Aizsāka madcynics 

...kas i???...
18.02.2008 00:01
...viss izmiris, aizmirsts un ...hmm, vai zudis???...saprastu - svçtdienas rîts, pohas, nekâ negribçðanas stâvoklis...bet kas tad tagadiòas notiek???...
...gribas pakasîties - nav ar ko!!!...pompinjaks, grand reserva pârdzçries, nodarbojas ar blovdþobu...sasistentu laikam íçris èigânietes novçlejums - lai tu lepns paliktu!!!...laptopu uz nabas novietojis no lajiem pârcçlies pie profiem...asistents tak...:)...noelA ar komatiem galîgi ðïauganas...ar komatiòiem skaidrs - Ozolnieku kroga nomocîta, prâta asums pazaudçts...bet noela???...m-magdalçna meditç, kas labâk - trimçt vai noplûkt...maðînîte vismaz maigi vibrç - var apvienot patîkamo ar lietderîgo...nja...
...grûtsirdîba sit kâ ar slapju lupatu - pïakð...:)
Re: ...kas i???...
19.02.2008 21:56
un tagad uz tevi apvainosies visi tie, kurus tu nepieminçji (es tai skaitâ), jo sanâk, ka pçc tiem tu neskumsti... :D

vispaar forums ir gan izmiris... visiem varbuut kaut kaadi priekshdarbi pavasara gaidaam daraami.. aiznjemti cilvji
Re: ...kas i???...
19.02.2008 23:43
Es arî tieði iedomâjos, ka mani nepieskaitîja...
Re: ...kas i???...
20.02.2008 10:29
jâ, tagad savâcamies visi nepieskaitîtie un kopîgi ðòukstam kaktiòâ.. ðòuk-ðòuk..:))

tak visi te esoðie viens par otru zina visu lîdz pçdçjai vîlîtei - kas, ko, ar ko, par ko, cik bieþi, kâpçc, un arî - kas pârçjiem par to bûs ko teikt.. :)

jaunas asinis vajag.. tâ kâ visi - marð uz donoru centru un pçc tam atpakaï ar svaigâm idejâm! :)

ðòuk.... :((
Re: ...kas i???...
20.02.2008 11:00
Man tur draudzene ir donoru centrâ, laba doma :)
Re: ...kas i???...
20.02.2008 14:34
Fi Wrote:
-------------------------------------------------------
> tak visi te esoðie viens par otru zina visu lîdz
> pçdçjai vîlîtei - kas, ko, ar ko, par ko, cik
> bieþi, kâpçc, un arî - kas pârçjiem par to bûs ko
> teikt.. :)

tieðâm lîdz pçdçjai vîlîtei??? ak, vai, ðòuk, ðòuk, esmu apdalîta 2tik - ne tikai nepieminçta, bet nezinu par pârçjiem visu :((
Re: ...kas i???...
20.02.2008 15:08
#1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...esmu apdalîta 2tik - ne tikai nepieminçta, bet nezinu par pârçjiem visu :((

sarunâ ar ciniíi, lai tak viòð ieraksta Tevi tai listç.. tad Tu tik ïoti neizcelsies ar tâm divâm apdalîðanâm no kaktiòa kontingenta.. :)
Re: ...kas i???...
20.02.2008 17:08
Bet kur ir mûsu ku! pazudis (arî nepieminçts).
Mani arî aizmirsuði, bet cenðos neraudât:)
Re: ...kas i???...
20.02.2008 17:44
jaa, ku! tieshaam ir pazudis...

nu turies, Alstere, kaut kaa buus jaapaardziivo :D

es taa saprotu, ka cinikjis ilgojas tikai peec tiem, ar kuriem kopaa var taa kaartiigi villas laist pa gaisu. ar paareejiem nekaads adrenaliins nesanaak.
Re: ...kas i???...
20.02.2008 18:47
...ðodien labais noskaòojums...sabirstçju ceïu policistiem, ka viòu virsuzdevums ir nevis mani sodît ar latu, bet izteikt - nu, nu, rakari...un pakratît pirkstu...abi òçma vçrâ...izmanîgi piecirta rokas pie savas cepures un vçlçja man laimîgu ceïu...tikai pirms rokas pielikðanas viens uz manu garo tirâdi noòurdçja savos sârtajos vaigos, ka izteikðot rakstisku brîdinâjumu...un izteica...jeb uzrakstîja...kaposta ekonomija na ïico...ja pazirgojas ar bâleliòiem...viòiem tâpat grûta dzîve...:)
...redz, bumbulîði, augðminçtâs jumpravas ar savu kareivîgumu atstâja dziïas rçtas manâ trauslajâ dvçselç...it seviðíi Noela ar savu kara cirvja vicinâðanu...nu akurât kâ tâda amazone...tapçc tâs tiek minçtas kâ pirmâs...bet tas nenozîmç, ka nepieskaitîtâs aizòemtu mazâk vietas manâ dvçs'lç...:)...
Re: ...kas i???...
21.02.2008 11:46
Nu it kaa jau nekur es pazudis neesmu... Kaut kaa darbi daudz saradushies... bet galvenais, zheel to forumaa noteereeto laiku kljuvis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kas i???...
21.02.2008 21:53
Tik daudz to sadaïu....
Pavasara nogurums.
Un es jau kaunos tâdu profu sabiedrîbai uzbâzties,neçrti.
Cieòâ.
Rakstît arî ne visai mâku.


Jâ!!!!!
Somu stiklu izstâde Rîgâ Skâròu ielâ 10.Dekoratîvâs mâkslas muzejs,ja nemaldos. Tas aiz Pçtera baznîcas. Biju. Lieliska. Strâdâ no 11oo lidz 17 oo Treðdienâs lîdz 19 oo
Bûs tikai lîdz 2 martam.
Kolekcija no 2000.-2005. gada. 60 autoru darbi.
Re: ...kas i???...
21.02.2008 23:04
...mazdakter, kâ man patîk Tavs lakonisms...:)
Re: ...kas i???...
22.02.2008 16:07
...ku! sad.... forumu un notinaas...
Re: ...kas i???...
22.02.2008 16:15
nu bet cik var lasiit -- ku!, paliidzi!!!!!

ku! es nekakaaju!!! paliidzi!!!!

man kolonoskopija!!! ku!, luudzu, paliidzi!!!

ku!, vai Tu nevareetu veelreiz par to piena seeni!?!?!

viirieshiem jau nav paaraak tipiski nepaartraukti buut par glaabeeju...
Re: ...kas i???...
22.02.2008 19:38
madcynics pusnaktî izsaka savas skumjas pçc foruma... nez, kur tâ Vijolîte palikusi...

ku!
nenoþçlo gan to forumâ pavadîto laiku- te jau vesela paaudze izaugusi, kas izglîtota par klizmâm pateicoties tieði TEV, paldies par to! :)
Re: ...kas i???...
22.02.2008 23:47
...labs vakars oga :)Tepat vien kopshš vakar vakara esmu,paviesojos latvju tautieshu laimes zemē - Īrijā,apskatīju tās ķīseļu upes un kā tur bija par to debesmannu...ciemos labi,bet mājās vēl labāk...redzēju tur pelēku bērza stumbru,bet vainagā-priede,vo tev kā.:)...dīvaina zeme,dīvaina.

...pirmo reizi lidoju viena-labais,ja nu vienīgi atpakaļ ceļā blakus nebūtu apsēdushies divi Īri,kas nepārtraukti rija un rija,un dzēra tēju...a ko es- demonstratīvi izvilku čupa-čups:) un tā,ar glanci,pārlasot Meistaru un Margaritu,to konču,izgrozot kā nu vien var-nosūkāju...kad gaidījām bagā˛u ,šshamējie tā dīvaini mani vēroja:))...laikam man tas process labi sanāca:DDDDDDDDDDDD
n f A
Re: ...kas i???...
25.02.2008 00:40
nepieskaitîtie... :(
Re: ...kas i???...
26.02.2008 10:00
...drîz saulîte pa zemes virsu staigâs...jau tagad smagi un grûði biezo ziemas manteli uz pleciem kraut...izgâjðdien pçc pavasara smarþoja...maíenît, bet tomçr...
...jâââ, nav ziemas pûkainâs un baltâs...ðis fakts tomçr nomâc sirdi...viendien uzbûru galvâ kâ SKAN aukstums vai lçns sniedziòð lielâm pârslâm...ehhh...GRIBU ZIEMU...bet riktîgu...lai suns var ienirt sniegâ lauka vienâ galâ...un iznirt otrâ...lai pilnmçness naktî sniegs vizuïo...lai...lai...

...esmu tomçr ziemas cilvçks...:)
Re: ...kas i???...
26.02.2008 10:01
Tad Tev bûs jâdodas tâlâk uz ziemeïiem:)
Re: ...kas i???...
26.02.2008 13:58
Ziemelos ari trabls ar sniegu...
Re: ...kas i???...
26.02.2008 15:42
...apsistent, prieks Tevi manît..:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: