krâna ûdens.

Aizsāka dzuksters 

krâna ûdens.
01.03.2008 20:43
Kas slikts piemît krâna ûdenim? Un ja dzers daudz krâna ûdens katru dienu... sekas?
Re: krâna ûdens.
01.03.2008 22:19
var dabût A hepatîtu.
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 00:02
nez... es visu muuzhu dzeru. Lai gan reizeem peerku veikalaa vai vaaru teeju

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 10:03
...kâ nu kurâ rajonâ...blakus mâjâs var bût diametrâli atðíirîgs ûdens...atkarîgs, no kura toròa vai sûknu stacijas nâk...bet vispâr - lçtais dzeramais ûdens vai krâna ûdens - tur atðíirîbas NAV...te par pilsçtu...laukos???...ja pareizi ierîkota ûdens òemðanas vieta - aka, artçziskais vai spice - tad brîþam ðis ûdens ir labaks par veikalâ pçrkamo...vismaz nav miris...
...ûdens - smalka lieta...jo vairâk to apstrâdâ, jo nevçrtîgâks paliek...it seviðíi osmotiski attîrîtais un caur sadzîves mîkstinâtâjiem un atdzelþotâjiem laistais...:)
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 15:04
Krâna ûdens (pilsçtâs) tiek hlorçts un hlors nav tas labâkais priekð organisma. Turklât tas hlors tâpat neiznîcina visas sliktâs baktçrijas.
Sekas var bût visdaþâdâkâs - sâkot no brûnganiem zobiem (ja sarûsçjuðas trubas vai dzelzs par daudz), neveselîgas âdas krâsas, lîdz pat nopietnâkâm slimîbâm vai esoðu slimîbu saasinâjumiem.
Padomâ pats - cilvçks sastâv no apmçram 60 - 70 % ûdens (precîzs skaitlis ðobrîd piemirsies). Smadzençs ûdens ir 75 %. Kâ tev liekas - vai tas ir pietiekoði liels procents, lai uztrauktos, kas tevî ir iekðâ?
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 17:28
...vo, vo, tâ iet, kad smadzençs 75 % ûdens...:)
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 18:15
Es arî visu laiku dzçru krâna ûdeni lîdz draugs vairs neizturçja un nopirka man ûdens filtru. Çrti un garðîgi. Atðíirîbu var just. :)
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 18:18
un?
ghh... atshkjiriiba ir vai nu totaala bezgarsha vai arii piegarsha. Kas nu toch ir pieraadiits jau sen, leetaak tad jau pirkt 18l uzreiz uudeni jau tiiru ne kaa vel filtreet un skuju Tu pieraadiisi vai tieshaam atfiltree. Bet bakteerijas utm shaubos vai vispaar taa aktiivaa ogle iisti atfiltree.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 18:24
No sâkuma ðíita tâds saldâks nekâ krâna un arî pliekanâks mazliet, bet pçc tam iegarðojâs. Nu, vismaz sirds mierîga, ka nav manî tik daudz to slikto baktçriju un tâ. Bet ir òammîgi, tas noteikti. :)
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 19:43
domaat jau tu taa vari...
Viss tas ir normaals marketings. Iestaastiit kaadam, ka tiekai shie filtri Tevi pasargaas. Bet iisteniibaa kraana uudens atbilst visaam veseliibas normaam ja vien nedziivo kaada nolaistaa pritonveidiigaa hataa kuru apsaimnieko kaads pendzha bez sajeegas par to kas ir jaadara un tur ir vnk aizaugushas trubas ar kaut kaadiem suudiem :)

Mad pareizi pateica - kraana uudens no leetaa veikala uudens neatshkjiras, bet taapat arii neatshkjiras Tavs filtreetais uudens no kraana :) Ja nu agraak vieniigi kad viss peec hlora smirdeeja, tad gan bija jeega.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 20:23
Tur jau nav nekâda iestâstîðana - gribi dzer, gribi, nedzer. Varbût jau krâna ûdens atbilst normâm, bet daþâs Latvijas vietâs tas negarðo visai labi, bet vinekârði tâ, ka vçmi parauj, un es nerunâju par pritoniem. Tâ, ka filtrs ir laba lieta.
Re: krâna ûdens.
03.03.2008 22:53
...akrila vai gela nagi arî laba lieta...un preþi ar dzingliem arî...un activia - vispâr pizdec...un kur nu vçl pieadzçtâs skropstas!!!...:)
Re: krâna ûdens.
04.03.2008 00:09
:D
akrila nagus nenoliec!!! Ar tiem mana beibe pirkstinjus sev liidz asiniim nenoknubina :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: krâna ûdens.
04.03.2008 08:14
Tad nu gan neþçlîgi izcçlies mad... ! Ganrîz jau pârsmçjos..
Re: krâna ûdens.
04.03.2008 08:20
vot, atkal man jâatceras tas gadîjiens, kad kâdâ no lielpilsçtas ûdensvada caurulçm lîíîti atrada.. daudzus gadus pçc killerçðanas.. pârdaugavâ..

bet, nu - tas bija pagâjuðajâ gadsimtâ.. :)) un es arî dzeru krâna ûdeni.. man gan spice 90 m... :)))

atvainoðanu par netçmu..
Re: krâna ûdens.
04.03.2008 10:35
Mateus,

varbût uzraksti uzreiz grâmatu par savu beibi un izkar to kâdâ tçmâ, tad es vismaz zinâðu, kur nevajag iegriezties...

:)
Re: krâna ûdens.
04.03.2008 22:20
liikjis trubaa? aga :D kur ir taads raxsts? kaa trubaa peec attiiriishanas iekaartaam ticis liikjis?

Puce - ;) Akrila nagus deelj shii iemesla liek ljoti daudzas sievietes. Tieshaam daudzas. Attieciigi nekaa jauna. Kaa arii sorry, neesmu teoreetikjis kas runaa fantaazijas :) Saku to ko pats vai tuvaakie cilveeki piedziivojushi...piedod ja vari ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2008 22:29 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: