Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!

Aizsāka Spy 

Kadi ir plusi un minusi? Kapec kadreiz sito pasakumu uztvera ar pozitivismu bet tagad negativismu? Vispar jega preceties ja nemil otru vai melo bet ir kopa piem del berna? Kapec toposos parus nonirdz? Vai tad ir TIK traki?
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
10.03.2008 16:19
Ko Tu te murgo. Katram taa ir privaata lieta. Kaadi plusi??? Kaadi vel miinusi??? Nu ziimogs pasee un?! Aa tagad tak pat to neliek! Ja pashiem gribas tad super. Beernam toch pofig kas Tev par aplieciibu maajaas jo beernus arii pasee tagad neraxta.

Nav nekaa pozitiiva vai negatiiva - stabilitaates apzinja kaadam varbuut. Bet tik pat aatri kaa aprecas var arii shkjirties un basta. So... peec patikas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
plants no cita PC
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
10.03.2008 16:52
Jautâtâjs laikam pusaudzis.
Mateus. Tu vienkârðo to lietu. Es pieòemu, ka ar laiku ìimenes institûts varçtu novienkârðoties, bet var gadîties, ka aizejam citu ceïu. Ja ir ìimene, tad ir abu puðu tiesîbas, kuras nevajag pierâdît, apliecinât un tiesâties. ja ir civillaulîba, tad var gadîties situâcija, kad brîvîbas mîlestîba var atspçlçties.
Ðogad atvaïinâjumâ, ðtatos gadîjâs kâzus. Îrçjâm automaðînu. Pieteicâm divus stûrçtâjus - es un mana otra pusîte. Sarçíinâja palielu apdroðinâðanu + vçl kaut kâdu maksu, jo mums ir daþâdi uzvârdi. Viòiem tâ kompim programma strâdâ - divi braucçji, nav vîrs un sieva - citas izmaksas.
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
10.03.2008 17:15
piekrîtu plantam - juridiska stabilitâte pirmkârt.. ticîgajiem - citas prioritâtes..
par to negatîvismu neteikðu, ka daudz bûtu dzirdçjusi.. bçrna dçï kopâ - situâcijas ir daþâdas, bet pa manam îsti jedzîgi nav..

bet TIK traki.. :) TIK traki nav vis.. :))
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
10.03.2008 18:33
vispamanâmâkais pluss: juridiskâ puse - laulîbas laikâ nopelnîtâ un pirktâ manta kopîga, mantojama bez papildu sareþìîjumiem (testamentu var apstrîdçt, piemçram, alkatîgi vecâki, juridisks/a vîrs/sieva pie mantoðanas ir lîdzîgi vai tûlît aiz bçrniem, aber civilpartneris var palikt bez nekâ), 2 algas kredîtu pieteikumos arî labâk kâ 1a izskatâs, pamats vienoties vienâ uzvârdâ, kvai med. info pieejamîba par otru (civilvîru/sievu ârsti nedrîkst informçt par pacienta/es stâvokli, kur nu vçl ïaut pieòemt lçmumus - smagos gadîjumos tas var baigi smagi nospçlçt, it seviðíi, ja asinsradinieku nav vai ar tiem ir sliktas attiecîbas) u.t.t.
Tieði ðo iemeslu dçï uzskatu, ka bûtu jâïauj juridiski reìistrçt laulîbu arî starp 2 viena dzimuma cilvçkiem.
Ðoreiz piekrîtu Mateusam. Manuprât cilvçki pârâk tiecas visur uríçt, analizçt un sazin kâdu "dziïâko jçgu" meklçt.
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
11.03.2008 13:55
Es gan neesmu precçjusies, bet nebûtu pret. Tas taèu ir skaisti. :)

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Re: Preceties vai Nepreceties? - tads ir jautajums!
11.03.2008 20:00
Es biju preeejies. Taadeelj tam pieeju nedaudz savaadaak. PROTAMS nesaku ka tas ir slikti un ka to nevajag, bet taa jeegas mekleeshana gh... kaa jau mineeju... cik aatri apprecies tik pat aatri var izshkjirties jo cilveeku nenotureesi ne ar beernu ne ar lauliibaam. 100%

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: