Saaku uztvert kaa gimenes locekli

Aizsāka Kljudijos 

Kljudijos
Saaku uztvert kaa gimenes locekli
11.03.2008 14:33
Iss problemas apraksts:

Es meitene, satiku iekarojamu puisi, bijaam viens pec otra kaa traki, bet aprobezhojaamies tikai ar skupstishanos, lai gan abi gribejam ko vairak, bet ta kaa bija dazhi parpratumi, pateicoties kuriem, domaajam, ka ar seksu nesteigties mums, lai gan abi to arpratigi gribeejam, tas izpalika. Gaja laiks, daudz tikshanas reizes,lidz sapratu, ka ir noticis kas neatgriezenisks - kare pec seksa ar vinju pazuda, saku uztvert sho puisi kaa savu gimenes locekli, vinjam ari lidzigi.
Kad meginajam pargulet, nekas nesanaca - jo, nu kaut kadas psihologiskas traumas viens otram esam sataisijushi, atsakoties ieprieksh no seksa.
Ko tagad darit - kaa lai atgriezh gribeshanu?
Acimredzot, pec vairakkartejas skupstishanas "tapat" un logiska turpinajuma, kura nebija :( abiem radies k-kads reflekss pret seksu vienam ar otru.

Risinajumi ?
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
11.03.2008 14:37
Palieciet labi draugi.
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
11.03.2008 15:10
vienâ upç divreiz neiekâpsi.. pati jau saki - ir noticis kas neatgriezenisks..
un ar to gribçðanas atgrieðanu (ðitais labi skan :))), manuprtât, ir tâ - vai nu ðî pati vienkârði òem un atgrieþas, vai ku-kû..
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
11.03.2008 15:47
Rakstîji jau, ka uztver viòu savâdâk. Znaèit vairs nav tas. Ja sajûtas ir mainîjuðâs, tad viòas arî ir mainîjuðâs.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
11.03.2008 16:01
Beidzies jûsu hormonâlo vçtru uzplûdi.
Mîlestîba ir hormonu,nosacîto un izveidoto refleksu kombinâcija.Ðo laiku nedrîkst nogulçt.
Ja hormonu lîmenis vairs nev tad iestâjas izsîkums.
Paliek `berni,ieradums un atmiòas par neaprakstâma reibuma devçju.(vîrieti,sievieti).
Þçl.
Vçlvar pamçìinât kairinâtâju (vecas fotogrâfijas,atmiòas par seksa mçìinâjumu,erotika).Bet tas bûs îslaicîgi.
Pareizi teikts iepriekð : "Vienâ upç divreiz neiekâpsi".
Kljudijos
Mazdakteris
11.03.2008 16:33
Nu protams, atminjas ir un vispatikamakaas.
Tikai vismaz es, esmu tadaa divainaa stavokli - lidzko iedomaajos vinju kaa par draugu, iekseji juutu sevii protestu un negribu tam piekrist, lai gan puisis to ierosinaja. Un divaini ir, tagad kad apzinamies, ka mums butu ar seksu janodarbojas, jo noskaidrojam, ka abi tach to gribejam, mums uz to nevelk. Kaut kas divains ir iestajies, ta kaa miljums un patikama sajuta, ka esam viens otram blakus un viss. Vai tiesham viss?
Nu jaa, bet ja esmu vinjam blakus un iedomajos, ka vinjs man ir tikai un vienigi draugs, man gribas vinjam mesties virsuu. Varbut slepus man izspelet psihologisku speli - norunat ka busim tikai draugi un ta kaa draugiem ir aizliegts kas vairak, varbut abi pec aizliegtaa tieksimies un viss notiks?

Esmu shokaa, ka taa var pazust kaisle :(
Re: Mazdakteris
11.03.2008 18:34
...klusejot...pazûd un viss...:)
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
17.03.2008 23:02
Bet tu ,kâ draudzene uzaicini viòu uz pirti,vai jûrmalu,ezeru un nejauði plânâs drçbes aplej sevi ar ûdeni.
Pirms tam pacienâ viòu ar nedaudz piparotu çdienu, nedaudz íiplpciòu(pavisam nedaudz)kafiju,ðokolâdi,riekstiem.
Paskaties seksuâlu filmu kopâ ar savu draugu. Neaizmirsti ieslçgt sarkanu gaismu (sarkanu apakðveïu), vai ievieto sveci sarkanâ traukâ,kas itkâ uzbudinot seksuâli.....
Neaizmirsti,tîri nejauði pieskarties viòa erogçnâm zonâm ( notîri viòa lûpas no`ðokolâdes,uzliec ,tîri nejauði, rokas uz gurniem, uz krûtîm,krûðu galiem vai it kâ jokojot uzðauj viòam pa dibenu ar savu plaukstu.Neviïus garâm ejot pieskaries viòa vîriðíîbai. Ar gurniem,elkoni,nu tîri nejauði....
Neaizmirsti,ka vîrietis mîl ar acîm.
Atceries ,kas viòu toreiz tevî uzbudinâja.Tavi smiekli,jautrîba,nebçdnîba,`íircinâðana? Varbût tu toreiz lietoji kâdas îpaðas smarþas?
Bet nekad nelieto pârâk stipras. Jo tava âda ,tava dabiskâ smarþa uzbudinâs viòu.Pacînies ar viòu.Jo tad tu varçsi pieskarties gan viòa lupâm,sçþai,krûðu galiem,vîriðíîbai....Un viegla greizsirdîba. Pajautâ ,garâm ejot,kas vîrieðiem patîk. Jo tev ir viens kandidâts. Jo laiks rit un tu gribi par kâdu rûpçties,bçrniòu gribi,apmîïot gribi.Un parâdi viòam,kâ tu viòam ,tam otram,glâstîtu vaigu un to kas viòiem ,vîrieðiem patîk..
Nu ,nevar bût,ka tas viss kopâ neizsitîs to mûri,kas nostâjies jûsu starpâ.



Edited 2 time(s). Last edit at 15.04.2008 13:45 by Mazdakteris1.
Re: Saaku uztvert kaa gimenes locekli
20.03.2008 21:02
Aij es atkal viens ibio :D :D Attiecibas II cauri !
Labak sevi pilnveidot un atdoties sev, nevis perties ar taam attiecibu problemam!
Turies gan buus labi, klausi Mazdakteri, pamodini snaudoso tiigeri! :D
Kljudijos
Mazdakteris1
28.03.2008 14:00
Paldies par jusu ieteikumiem;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: