par i-neta veikaliem

Aizsāka quutii 

quutii
par i-neta veikaliem
12.03.2008 18:52
kados interneta veikalos Jus esat iepirkusies? kadi ir labaki? Jusu ieteikumi? velos iegadaties telefonu internetaa.
Re: par i-neta veikaliem
12.03.2008 21:12
kaada starpiiba... ja peerk no LMT visi vienaadi, ja ved pashi vai no cita piegaadaataaja paarbaudi vai IMEI kods sakriit reaalais ar raxtiito uz kastiites. Viens no net veikaliem izceelaas jau. Kaa arii paarbaudi vai trubai ir globaalaa garantija, jo tie kas ved un paarkodee subsideetos telefonus taadu nenodroshina, bet saka lai nes pie vinjiem uz garantiju. Viss. Taalaakais nekaada starpiba.

Uz vietas taapat nevienam nekaa nav iznjemot piem 24.lv, kuriem ir arii liels reaals veikals, bet arii ne vienmeer.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mana_aada
Re: par i-neta veikaliem
12.03.2008 22:03
neteikðu

p.s. neòem ïaunâ ;)
nu taa
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 00:08
regulaari iepeerkos euroshop un intershop.
par abiem dodu tikai labaakaas atsauksmes. nekad nav bijushas probleemas ar preceem, to kvalitaati vai piegaadi.
no dziivnieku vajadziibaam domaatajiem i-veikaliem esmu iepirkusies vauvau (tikai nesen paraadiijies) un arii realpets (sheit pieredzeeju labaako un sirsniigaako apkalposhanu savaa muuzhaa!) :)
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 09:19
euroshops. var nedaudz kavçties ar piegâdi.
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 09:27
nu vai zini... piegaadi... nopeerc un brauc pakalj tikliidz ir piegaadaats no piegaadaataaja. Gruuti liidz Pas.Tirdzn. centram aizbraukt? :? i visa probleea ar piegaadi. Kaa arii ja godiigi, tad neesmu manijis ka no pasutijuma apstiprinaajuma briizha vinji tieshaam nokaveetu max laiku kas no vinju puses ir mineets.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 13:54
ko sabozies? viss ir vienkârði: tev nav gadîjies, man ir gadîjies, ka viòi nokavç piegâdes termiòu, pazvanîjos pâris reizes, dabûju biðíiò vçlâk. So what? Arî pati esmu gâjusi pakaï, kad gribçju fiksâk tikt pie tâs pasûtîtâs mantas, tikai saproti pats, ja tâ manta tâda lielâka gadîjusies, labprâtâk pagaidîðu piegâdi, ko viòi piedâvâ...
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 16:25
Nu un kaads tavupraat ir vinju piegaades terminjsh no pasutijuma noformeeshanas briizha (lasi noformeeshanas briizha nevis piezvaniishanas un pateikshanas ka Tu gribeetu)?

Diezmzheel ikdienaa saskaroties ar dazhaadu pateereetaaju tipiem, naakas atziit ka dalju jaadeevee par pacientiem nevis klientiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 18:38
lûk, to par i-neta veikaliem LV joprojâm lîdz galam neizprotu, kâpçc man, klientei, kkur jâzvanâs, kkur jâbrauc u.t.t., ja tas ir interneta veikals?!? Es par tçmu kopumâ, nevis par kâdu konkrçti.
Kas par cik ir nopçrkams, cik ilgâ laikâ kur dabûjams - tam bûtu jâbût weblapâ, kâ arî iespçjai to pirkumu noformçt (ja ir priekðapmaksa, arî apmaksât). Viss. Sçdçt un gaidît lapâ norâdîto piegâdes laiku.
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 20:00
Neostore - serviss bija labs, cenas arî. Bija nepiecieðams garantijas remonts, bet tâ jau ir raþotâja vaina, ne pârdevçja...
Re: par i-neta veikaliem
13.03.2008 21:15
ir pirkts 24.lv, 220.lv, xnet.lv. Visi normaali, probleemu nav bijis
Re: par i-neta veikaliem
14.03.2008 09:41
"Piegâde tiek veikta darba dienâs, 1 -3 darba dienu laikâ laikâ no pasûtîjumu apstiprinâðanas brîþa." http://www.euroshop.lv/shipping/
Re: par i-neta veikaliem
14.03.2008 10:34
esmu pirkusi 24.lv, xnet.lv, 220.lv un neostore.lv
24.lv pirktajam portatîvajam un foèukam pçc gandrîz 2 gadiem lietoðanas vajadzçja remontu - viss kârtîbâ, âtri un kvalitatîvi.
xnetâ - vislaipnâkâ un âtrâkâ apkalpoðana.
ar pârçjiem arî esmu apmierinâta, izòemot - viens liels mînuss neostore - viòus NEKAD nevar sazvanît ne pa parasto, ne mobilajiem numuriem, jâzvana vismaz padsmit reizes, kamçr kâds noreaìç.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: par i-neta veikaliem
14.03.2008 19:53
n o datortehnikas bodeem vienas no labaakajaam cenaam ir metaleks bet arii vinjus nekad nevar sazvaniit :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par i-neta veikaliem
14.03.2008 21:03
Nu es tikko pirku tel. 220. Ir ok, 2 dienu laikaa tel. Cena bija mazaaka par 45ls nekaa citur
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 22?
Ziņa: