Bez vainas

Aizsāka vipsis 

Bez vainas
23.05.2008 09:21
Visu laiku notiek diskusijas par daiïâ dzimuma pârstâvju nevainîbu- kâ, kur, ar ko, vai vajag... A kâ ir ar puikâm? Man jau 24, bet vçl nav sanâcis. Vai jau nebûtu laiks, vai "taupît vienîgajai"?
Re: Bez vainas
23.05.2008 10:17
Sperma jau nu nav tâ manta ko var sataupît... bet vîrieðiem jau arî ir sava veida nevainîbas sindromi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bez vainas
23.05.2008 10:32
Ja negribas, tad nevajag.
Varbût meklç to vienîgo ap 35 ;)
Re: Bez vainas
23.05.2008 17:00
nu un kas- varçtu domât , ka valsts likumâ ierakstîts lîdz cik gadiem tas jâidara- necieðama demogoìija- es arî vçl to neesmu darîjusi, bet es negrasos ðo aizspriedumu dçï skriet un likties gultâ ar kuru katru sts pârnçsâtâju:))
tâpçc nekreòíçjies- un protams galvenais- lai runâtâji paklusç
Re: Bez vainas
23.05.2008 20:12
fan:

demAgoìija
Re: Bez vainas
25.05.2008 10:36
Reiz mana mâðele, kad viòai bija trakais pusaudþu laiks, sacîja mâtei: " Manas draudzenes mamma pârgulçja ar puisi, kad viòai bija 15gadi, bet tu pârgulçji pirmo reizi tikai 24gados!"
Mamma paskatîjâs uz mâsu un pajautâja: "Un kâds rezultâts?"
"Viòai ir 4 bçrni."- Mâsa atbildçja. Mana mâsa arî ir 4 bçrns ìimenç.
Kâda starpîba?
Re: Bez vainas
28.05.2008 16:32
to kachenite()

re kâ jums labi. manâs mâjâs vçl joprojâm seksa nav. :)

laikam tâpçc tas ir mani tâ ietekmçjis. tas viss ir baigais tabu pat manâ vecumâ. dîvaini, ja kaut ko aizliedz, tad parasti ir tâ, ka nevar apstâties, kamçr to aizliegto augli nenoplûc, bet es esmu samierinâjies :)
bûs jâmeklç atbildes meditçjot vai pie psihologa :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 24?
Ziņa: