Angels and Demons

Aizsāka Mateus 

Angels and Demons
07.11.2008 00:21
http://www.imdb.com/title/tt0808151/

Man patiks 8)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Angels and Demons
11.11.2008 21:05
Vçl neesi redzçjis filmu un saki, ka patiks? Laikam kristâla bumba pateica.
Re: Angels and Demons
11.11.2008 21:06
Vot ir taa tauta tumsonji tach... Tu laikam nezini peec kaada romaana motiviem filma veidota un kas ir filmas veidotaaji... Pamaacies ENG valodu un noklausies ko runaa treilerii arii ;)

Bumba blja kristaala :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Angels and Demons
13.11.2008 10:42
vispâr jau IMDB rakstîts, ka pçc Dan Brown noveles...
Ðo neesmu lasîjusi, bet pçc 1 citas viòa grâmatas pârçjâs i negribas.
OK, Hanks un McGregor ir vieni no populârâkajiem aktieriem, bet tas vçl negarantç, ka filma bûs laba, tâpat kâ Ron Howard par reþisoru - Beautiful Mind bija super, bet tajâ laikâ vçl bija vairâkas lîdzîgas; The Da Vinci Code (2006) - s**s, How the Grinch Stole Christmas (2000) - glâbiet bçrnus un nelieciet to skatîties! Tâ ka nekas te nav viennozîmîgi labs. Ak jâ, un lai nu kas, bet Holivuda tieðâm ir spçjîga sabojât labas grâmatas, piemçram, Trîs musketierus pat vairâkkârt un jo tâlâk, jo trakâk...
Re: Angels and Demons
13.11.2008 10:48
Nezinu. Man Dena Brauna darbi visi ko esmu lasijis patika. Filma Da Vinci Code bija sliktaaka par graamatu (logjiski) bet tik un taa laba. Cik cilveeku tik gaumes :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Angels and Demons
15.11.2008 23:53
Zini, Matîss, kad izlasîju grâmatu Grâfs Monte-Kristo, domâju, ka arî filmai bûtu jâbût labai, bet man nepatika. Varbût tâpçc, ka pârâk attâli no grâmatâ rakstîtâ, bet nepatika.
Re: Angels and Demons
16.11.2008 00:59
Nu tam piekriitu.. jaasaak ar filmu un tad graamatu, tad ir ok :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: