DDD

Aizsāka ! ! ! 

! ! !
DDD
11.12.2008 18:00
empty



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2008 15:09 by osis.
Re: DDD
11.12.2008 19:38
:D :D :D

tur tieshaam ir "sikraatiskas" sarunas...
Re: DDD
12.12.2008 01:37
ja izkopç no skypes tad (flag:lv) vairs nelîdz :P
un vispâr no tçmas nosaukuma jau padomâju, ka kkas smieklîgs bûs :DDD
Re: DDD
12.12.2008 02:45
Saits ar Joomla taisiits... var redzeet uz ko ekonomeets, lai nolaistu cenu :)

Eeee... tur slavenais raxts par Cofee nation arii :D Tikai shajaa raxtaa izpaliek video ieraxti no noveeroshanas kameraam :D

slimi cilveeki.. man vinjus zheel :(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 12.12.2008 02:49 by Mateus.
A-G
Re: DDD
12.12.2008 10:33
Mateus tieðâm ir sajucis, ja kaut kâdas novçroðanas kameras viòam te rçgojas!
Re: DDD
12.12.2008 21:08
Nepis bobi blaa ;)
Ja nemaldos, tad lieta nonaaca arii taalaak, tiesiibsargaajoshaas iestaades pieprasija video ieraxtus ( gan DC gan CN viss visu diennakti tiek filmeets un vel jo vairaak lidostaa ;) )... video ieraxti paraadija kaut ko pavisam preteeju tam, kas apraxtiits raxtaa.

Un vel kas.. ja gribi man kaut ko uzbraukt.. atnaac klaatienee pasaki man kaut ko nevis rej no attaaluma... paraadi ka esi par mani labaaks ar zinaashanaam, ar fizisko formu, ar to kaa Tevi noveertee Tavi darba deveeji galu galaa un tad gvelz ;) A to manupraat runaajot par tautas tiriibu, Tevi pashu patiiriit dereetu :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: DDD
12.12.2008 21:25
DDD= :D:D:D
- nav ko velti tçrçt laiku. Ak, jâ- trollis vidçji ik pa divâm nedçïâm kaut ko lielâku iespamo- laikam strâdâ grafikâ nedçïa darbâ/nedçïa brîva? :D:D:D
to !
Re: DDD
14.12.2008 11:03
Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portâla lietotâju ievietotajiem komentâriem, kâ arî aicina portâla lasîtâjus, rakstot atsauksmes, ievçrot morâles un pieklâjîbas normas, nekurinât rasu vai sociâlu naidu, neaizskart personas godu un cieòu. Komerciâla rakstura paziòojumi jâsaskaòo ar administrâciju. Lûguma neievçroðanas gadîjumâ www.dr.lv ir tiesîbas liegt rakstu komentçðanas iespçju un dzçst personu aizskaroðus un rupjîbas saturoðus komentârus.
!
Re: DDD
14.12.2008 19:05
Kurð ir tik gudrs, lai izðíirtu, kurð k-rs nekurina naidu, kurð nç! Manuprât, to tikai tiesa spçj izlemt!
Re: DDD
14.12.2008 19:23
Maza niance... likums nedefinee administraacijas darbiibu forumos ;) Kaa grib taa dara ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
?
Re: DDD
15.12.2008 13:44
Tu bûtu tâ administrâcija? :))
Re: DDD
15.12.2008 20:47
Es esmu mazs un melns cilveecinjsh :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: DDD
19.12.2008 15:11
lai izvietotu reklaamu pietiek uzrakstiit info@dr.lv un uzzinaat siikumus, kas un kaa, cik maksaas.
!
Re: DDD
19.12.2008 17:03
Ðito varçji izdzçst, tâpat jau parakstîðanâs akcija galâ!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 14?
Ziņa: