Sarezgitas attiecibas...

Aizsāka Amigo 

Es nezinu..laikam judzos nost..sito visu rakstu jo pietrukst risinajuma variantu..vardsakot kadu laicinu dzivoju kopa ar vecako no abiem vecakajiem braliem sencu maja jo otrs sad tad pa brivdienam tikai iebrauc majas bet vinam dzivoklis ir citur pagaidam..problema nav tur bet gan taja ka tam bralim ir sieva ar mazo - nu es loti labi saprotu ka tas ir braladels un ka bralasieva bet man vnk nevelk visu brivo laiku but par aukli mazajam ta itka es butu vinu radijis un par izklaides industriju sievai kura man nepatik del ta ka vina vnm perina kautko aiz adas kamer tevs ir darba jo man ir princips ka vecakiem pasiem tas jadara un ja kautko neizdara tad par to atbildes pasi un man pasam gribas but atseviski. Laikam pieradums no kojam..bet vng. Bez tam nejau es ar to sievieti apprecejos..ta nav mana vaina ka vinai garlaicigi un nav kas velta uzmanibu tapec jaanalize citu dzive ta vieta lai dzivotu savejo. Es saprotu ka viniem ir nesaskanas katgan loti divaini ka ir jo nesen apprecejas bet parejie nav vainigi un tapec nav tas jaklausas un jabut par ielapiem. Kapec es to nemu galva? Vnk man pasam besi sitadas attiecibas un es censtos lai tadas problemas nav bet man tomer ir princips nejaukties jo ta nav mana dzive - nejau man ir jarisina citu problemas - pasam problemu pietiek un pietiek ar to ka vecaki jau stridas sava starpa un nedaudz ari otrs bralis..un neesmu nekads izlutinatais iedomigais jaunakais dels! Vnk ari man gribas savu privato dzivi un mieru pec darba bet sobrid sanak ka gribot negribot liela dala ir japublisko ari tiem kas man nemaz nesimpatize..un netrauceti atpusties ari nesanak..ar pasu brali principa problemu nav atskaitot to ka parak daudz grib sefot bet tas nav tik butiski..principa tas ko gribeju vaicat ir ka lai nenem to visu galva pie reizes nekonfliktejot ar viniem lai neapvainojas?
P.S.Personisku iemeslu del neieteikt variantus kas satur baigo kopa satusesanu jo man vnk ir nelielas bet pamatotas pretenzijas kuras citiem nav jazin!
Re: Sarezgitas attiecibas...
16.12.2008 00:01
Seko otra brâïa piemçram, ievies savu dzîvokli.
Re: Sarezgitas attiecibas...
16.12.2008 01:14
Ja Tu jau strâdâ, tad savs dzîvoklis un dzîve ir labs variants. Tâpat vçlâk divi brâïi ar savâm sievâm un saviem bçrniem vienâ mâjâ nedzîvosiet?!
Re: Sarezgitas attiecibas...
16.12.2008 11:33
sava dziivoklja ievieshana ir zinaamaa meeraa stress un probleemas, bet, ja maajaas ir kshkjis, jaadara tas, kas peec buutiibas nav jaadara, tad kaa gan cilveeks var atpuusties naakamajai dienai? nekaa...

tagad Tev vienkaarshi jaanosprauzh robezhas. sava istaba Tev ir? taa arii saki -- esmu noguris, gribu atpuusties, beebi vaakt nevaru/negribu... to, ka neapvainosies, gan nevar garanteet. ja esi liidz shim ielaidies, tad vinji uz Tava reekjina ir izlaidushies. reekjinies -- saakt pashiem risinaat savas probleemas ir stress, buus jaadomaa, kur likt beernu, tagad nebija jaadomaa. Tu, protams, dazhreiz to vari uznjemties, bet tikai tad, ja veelies... taam jaabuut saskanjotaam lietaam, nevis automaatiski...

kaa var vispaar dziivot taadaa zbrodaa? neesat tak chigaani... brrr...
Re: Sarezgitas attiecibas...
17.12.2008 13:25
Man nesen gribçja uzspiest: "Kâda neliete, braucot no laukiem, neaizvedu radinieci lîdz mâjâm! Bet kâpçc man bûtu jâbrauc cauri visai Rîgai un tad atpakaï uz savâm mâjâm otrâ pilsçtas malâ? Ja brauksim pusnaktî, tad aizvedîðu uz mâjâm. Ar lielâm somâm aizvedîðu tâ, lai centrâ çrti iekâpt sabiedriskajâ transportâ. Kâpçc man viòa jâved, ja es negribu?! Kâdu laiciòu citu radu klâtbûtnç sûdzçjâs, tad pamazâm pierada, vairs nesaka, ka es slikta esmu.
Re: Sarezgitas attiecibas...
19.12.2008 23:15
klau, tad sencu maajaa vai vecaakaa braala maajaa? tas biku vareetu mainiit finansiaalas nostaadnes..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: