Ar ko es nokrâsoju mçli?

Aizsāka Mateus 

Ar ko es nokrâsoju mçli?
18.12.2008 19:37
Kr4 brûna mçle... kaut kâ pçdçjâs dienâs pamaniju.. gan jau arî senâk bija.. tieðâm var bût ka ja visu laiku... kandriiz 1-2x stundâ dzer melno tçju tâ notiek? Un tad jau tas varbût ir iemesls kâdçï nu nekâdîgi nevaru dabût kârtîgi baltus zobus???

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
19.12.2008 17:18
Pârtrauc to melno tçju dzert - ïoti ticams cçlonis.
No tâs nobrûnç gan krûzîte (ja balta bijusi), gan zobi, nu mçle laikam tomçr ne katram.....
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 12:49
...bet padomâ, kas notiek iekðâs... ;D
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 13:19
mnjaa... liidziigi kaa reiz es izleeju kaut kaadu siirupu uz virtuves iekaartas... taa arii uz visiem laikiem palika tur saarts plekjis :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 13:23
vispâr jau krâsvielas produktos ir viens no kaitîgâkiem ingredientiem... runa, protams, neiet par bietçm un mellençm, bet par, piem., èupaèupsiem un limonâdçm :)
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 13:35
ticu, bet es taadas nelietoju :)
ne chupachups ne limonaades. dzeru drausmiigi daudz teejas un kafijas :) censhos atradinaaties bet nesanaak :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
krokodils
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 14:12
Tas ir mîts vai taisnîba, ka no kafijas un varbût arî no melnâs tçjas paliek sausas un lîdzar to tiek bojâtas balss saites?
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 14:45
...par melno tçju...90% gadîjumu tiek pirkta kkâda susla, ko andelçtâji sauc par tçju...no labas tçjas, kaut vai dzerot po bajarski - kkaas stipri tuvs èîfam - ne zobi, ne mçle nevar iekrâsoties...tâ ka, mateus, streb vesels...:)...par daudzumu...katram mçrs individuâls - vienam spannis, citam jau divas tasîtes ir par daudz...man, par provi, kâds pusspannis...:)
Re: Ar ko es nokrâsoju mçli?
20.12.2008 16:50
nu es meegjinu dzert mazaak, lai nav tik daudz jaachuraa :D Apniik staigaat uz tualeto :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 21?
Ziņa: