Vaksacija virslupai

Aizsāka usinas 

usinas
Vaksacija virslupai
19.12.2008 20:37
es velos novakset virslupu,jo matini ir loti tumsi un trauce. loti neestetiski izskatas.
jautajums ir tads, vai pec vaksacijas ir kads apsartums, vins atri pariet, vai varu aiziet iztaisit vaksaciju un tad iet uz nozimigu tiksanos uzreiz? jeb tur bus viss sarkanns un nevares cilvkeos radities - sanaks vel briesmigak ka ar usinam?

paldies jau ieprieks.
Re: Vaksacija virslupai
19.12.2008 23:30
ja tiksanaas meerkis ir nogriezt turpmaaku komunikaaciju pasaa saknee, tad pavisam drosi jaiet uzreiz peec vaksaacijas.. var ar spirtu to virsluupu veel biskin pasmeereet.. 3 minutes pirms tiksanaas.
Re: Vaksacija virslupai
20.12.2008 18:22
Labaak jau nu neriskee un eksperimentee vismaz paaris dienas pirms tikshanaas. Pamanaams kazhoks neataugs paaris nedeeljas, paspeesi uz randinjiem aiziet.

Apsaartumi un caurumi ir atkariigi no vaksaacijas meistara un pashas aadas reakcijas.
Re: Vaksacija virslupai
20.12.2008 23:27
Ir redzēti gan apsārtumi, gan pumpiņas pēc vaksācijas.Tāpēc labāk to veikt dienas divas pirms kkur jaiet.Bet, kā jau aseksuaalaa minēja un mana pieredze rāda, ka tomēr tas vai kkas tāds būs, ir atkarīgs cik prasmīga meistare Tev pagadīsies.
didii
Re: Vaksacija virslupai
23.12.2008 19:17
Ar pinceti labaak man domaat
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: