Neapmierināts ar draugu

Aizsāka Netieku gudrs 

Netieku gudrs
Neapmierināts ar draugu
16.02.2009 18:04
Kopš kopā dzīvojam kojās, draugs sācis šķist kaitinošs. Ar viņu varu runāties par dziļi personiskām lietām - ģimeni, meitenēm. Vārdu sakot - uzticamies viens otram. Bet viņš nav tāds, no kura es kaut ko varētu mācīties - studē tikai diploma pēc, nenodarbojas ar sportu, nemācās brīvajā laikā, bet sēž pie datora un čato ar savu draudzeni. Arī uzskati par dzīvi mums atšķirās - apzinos sevi kā latvieti, viņš sevi kā kristieti.
Ir cilvēki, kurus es cienu par to, ko viņi ir sasnieguši un no kuriem es varu mācīties. Kopā ar tādiem man sanāk tikties dažādos pasākumos un piedalīties kopīgās aktivitātēs. Taču ar viņiem man nav šāda savstarpējā uzticēšanās kā ar draugu.
Draugā kaitina viņa neveiklība - kokainās kustības, lēnums gan runā, gan lēmumu pieņemšanā -, pasīvums - sēž pie datora un necenšas pilnveidoties, un attieksme pret dzīvi.
Neesmu apmierināts ar šo situāciju. Vai nu jāsamierinās un jāpieņem viņš tāds, kāds viņš ir(jau pusgadu cenšos), vai kaut kas ir jāmaina. Ko jūs par šo domājat?
Re: Neapmierināts ar draugu
16.02.2009 18:50
Es domaaju ka Tu esi gejs, bet tavs draugs IDIOTS.
Dziivo kopaa divi dzheki un ar savu beibi tikai chato :D
Nee nu tas ka Tu esi gejs tas toch skaidrs... ja Tev neshkjiet normaali, ka chalis ar beibi bazaree... nafig otrs kuru neinteresee Tava veelme, lai vinjsh met mieru meiteneem un pieveershas Tev, nedziivo ar to beibi, bet chato... tas cits jautaajums.

Katraa zinjaa izskatas peec normaala provo, jo nestaados priekshaa dziivee taadus idiotus

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Netieku gudrs
Re: Neapmierināts ar draugu
16.02.2009 19:25
Nu gan. Es runāju par to, ka dzīvojot kojās mani viņš sāk kaitināt, jo ar viņu neko interesantu nevar padarīt, jo šis sēž pie datora. Ar meiteni viņš tiekas brīvdienās un man ir savas darīšanas. Nu, ja tev liekas, ka laikposmā starp mācībām un gulēšanu ir normāli neko citu nedarīt, kā tikai sēdēt pie datora, tad man gan tāds dzīvesveids liekas garlaicīgs, nevis tāds, uz ko būt greizsirdīgam.
Jautāju vai tā ir arī citiem, ka draugs ir lai izrunātos, bet, lai kaut ko darītu - ir citi.
Un par savu seksuālo orientāciju pats zinu labāk.
Re: Neapmierināts ar draugu
16.02.2009 19:26
Ir cilvēki, kas ir lēnāki. Un vienmēr tādi būs. To nosaka viņu iedzimtais temperaments + audzināšana. Tā ir, un tur neko nevar darīt.

Ir ļaudis, kas lēnāk vai citādi, vai nekad nepamostas dzīvei. Tā arī ir, un arī tur neko nevar darīt.

Ir introverti un ekstraverti ļaudis. Tur arī neko nevar darīt.

Tāpat neko nevar darīt, lai citus pārtaisītu.

Tātad Tu neesi apmierināts ar situāciju, kur neko nevar darīt...

Ar vienu cilvēku var darīt vienu lietu, ar citu – citu. Ar vienu spriest par mūziku, ar citu – par kino.
Re: Neapmierināts ar draugu
17.02.2009 10:45
Drīkst būt vairāk par 1 draugu dzīvē :)
Re: Neapmierināts ar draugu
17.02.2009 18:38
vai ta kojaas dzheku truukst?
Re: Neapmierināts ar draugu
18.02.2009 00:45
Ar vienu draugu var runāt par dzīvi, ar citu- "iet izlūkos". Trešais būs labs draugs tusiņos.
Visi cilvēki laika gaitā mainās, attīstās.
Jo ilgāk ar kādu draudzējies, jo vērtīgākas ar laiku kļūst šīs attiecības. Mēģini pieņemt draugu tādu, kāds viņš ir un centies saglabāt draudzību.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 18?
Ziņa: