trūcīgo statuss

Aizsāka minchuxxx 

trūcīgo statuss
12.11.2012 17:25
gribēju zināt, vai jauna 20 gadiga meitene varetu iegut trucigo statusu un sanemt tos 40 ls menesi, ja nekur nestradaju. un vispar kur jadodas un kas jadara ja gribu pieteikties tam statusam ?
Re: trūcīgo statuss
12.11.2012 17:49
Sāc ar bezdarbniekiem. Vēl var aprunāties ar rajona sociālo darbinieku. Bet kāpēc tāda situācija?? :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trūcīgo statuss
12.11.2012 19:27
Katrā pagastā diemžēl skatās inviduāli, lai cik arī likumā nebūtu teikts, ka tam pienākas tas un šitas. Tur jārunā ir ar pagasta sociālajiem. Bet principā pienākās, bet tākā tu esi viena, tev piedāvās darbu simtniekos.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 19:28 by enfuego.
Re: trūcīgo statuss
13.11.2012 17:59
nava vienkarsi darbu normalu kur dabut. laukos dzivoju.
Re: trūcīgo statuss
13.11.2012 18:45
minchuxxx, uzraksti man uz e-pastu. Man periodiski vajag palīgu saimniecībā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 01:43
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> minchuxxx, uzraksti man uz e-pastu. Man periodiski
> vajag palīgu saimniecībā.


Es jau sapratu kādā saimniec;ibā :) Es nederu tavā saimniecībā, ā pareiz tu slimos neņem!
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 02:34
enfuego

Redzi, es te grozos pa medicīnas forumu un pie slimajiem esmu pieradis bet Tev ja tā var teikt, sērga ir apsēdusi pašu rumpja virsotni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 09:15
kur tad atrodas tava saimnieciba? ar dzivosanui uz vietas jau daudzkur piedavaa, bet negribu taa, pasai majas ir jadara arii daudzkas..
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 10:48
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego
>
> Redzi, es te grozos pa medicīnas forumu un pie
> slimajiem esmu pieradis bet Tev ja tā var teikt,
> sērga ir apsēdusi pašu rumpja virsotni...


:DDD

__________________
dr.puce@gmail.com
mad uzjautrinās
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 13:56
...ku!, ka kulaks uz acs...:))
Re: trūcīgo statuss
14.11.2012 14:14
minchuxxx

Saimniecība atrodas Alūksnes novadā. Uzraksti un visu izrunāsim. Jā, tajā periodā kad ir darbs, dzīvošana ir uz vietas jo tas ir vienīgais loģiskais risinājums dabam laukos. Kaut vai tāpēc, ka viens no darba uzdevumiem, ir mājas pieskatīšana kamēr saimnieki nav mājās. Kāds Tur var vēl būt variants?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trūcīgo statuss
15.11.2012 15:52
aluksne taka biskin pa taalu.. a moska kads zin kaa ir ar tiem bezdarbnieku kursiem, kur jaiet 2 reiz nedeljaa un pa to 70 ls sanem?? manaa tuvaakajaa pilseetaa tie ir no 8iem lidz 2viem, bet nez vai nav iespejams tikt atrak prom, jo man 12os jabut citur.. ja zinaatu ka taa var varetu ioestaties..
Re: trūcīgo statuss
16.11.2012 23:54
ooo joptvai ko es tanos pāķos pa kartupeļu tiesu takš neietu pat strādāt :) hehe Es labāk izeju pravas pa velti un man vēl par to bezdarbnieki maksās 70ls mēnesī.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2012 23:54 by enfuego.
Re: trūcīgo statuss
17.11.2012 17:45
... it sevishkji Tev dos, kad Tu gatavojies sev taisiit shizas diagnozi, Turklaat ar taam zaaleem, ko Tu lieto, nemaz nedriikst pie stuures seesties, Tu vari dabuut par to zinaamas nepatikshanas.
Re: trūcīgo statuss
17.11.2012 18:17
tu domaiji tos kursus bezdarbnieku? a kaa ir ar viniem? cik zinu vini ir 2reiz nedeljaa, no 8iem lidz2viem, bet nevar iet atrak prom no viniem? un jebkurs tur var taa vnk iestyaties?
Re: trūcīgo statuss
17.11.2012 20:22
Nē rindas kārtībā, un vari nolikt visas kategorijas, bet a sāksi kavēt, tad tevi atstādinās! Tur bij ierobežojumi cik daudz reizes drīksti kļūdīties. Ar tām zālēm ko es lietoju man viņas pofig es tāpat māku braukt kopš bērnības man pofgi man tieši vieglāk koncentrēties kad iedzeru nomierinošo tableti. Nu taga Runcen, vairs nav tādu ierobežojumi, tragad var likt tiesības kautvai ar otro grupu! Es jau visu noskaidroju pie psihiatres. Vnk ja es sūdus ar mašīnu sataisīšu, tad visa vaina jebkurā gadījumā tiks vairāk vēsta uz manīm, tikai tāpēc, ka man grupa, tas arī viss!



Edited 2 time(s). Last edit at 17.11.2012 20:24 by enfuego.
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 14:01
enfuego, klausies uzmanīgāk vai lasi uzmanīgāk...

ar grupu VAR dabūt tiesības, bet...

Otro grupu, kur pabalsts ir kaut cik civilizēts, dod ar dažādām diagnozēm. Ar šizofrēniju, ar depresiju, ar bipolārajiem traucējumiem, pat ar VD var dabūt. Tai pašā laikā cilvēks ar šizofrēniju var būt bez grupas, jo slimība viegla, zāles labi palīdz utt.

Ja Tev uzliks šizofrēniju (un tā ir vienīgā, kur visas zāles par brīvu, un Tu gribi, lai Tev par tām nekas nav jāmaksā), tad Tev tiesības nez vai spīd, jo lai dabūtu atļauju tiesībām ar šizofrēniju (nav svarīgi, ir vai nav grupa), atkal ir jāiet slimnīcā, un visi doki un psihologi Tevi baigi pēta. ja Tu tagad gribi piesimulēt, lai dabūtu grupu un zāles bez maksas, tad tiesību ziņā tas nav izdevīgi. Ja Tevi interesē tikai zāles un pensija, cik vien iespējams liela, tad vari simulēt uz nebēdu.

Tā kā izdomā labi :)
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 14:15
Tiesībām visi autovadītāji iziet attiecīgo komisiju un atnes arī izziņu, ka nesastāv uzskaitē pie psihiatra, tāda ir prasība.

Ja Tu esi uzskaitē jau kopš bērnības (un Tev būs tāda izziņa), tad komisijas doks Tevi sūtīs pie ārstējošā, lai tas lemj, vai Tev var dot tiesības, bet psihiatri ir aizdomīgi un tā uz aci tiesības nedod, jo ne visas slimīgos un potenciāli bīstamos stāvokļus var pamanīt apmeklējumam paredzētajās 15 minūtēs. Psihiatrija ir sarežģīta + te ir runa par paša braucēja un arī pārējo cilvēku drošību.

Šādos pasākumos gudrāk ir būt tādam, kāds esi, jo psihiatri ir trenēti un simulāciju ātri atkož, it sevišķi slimnīcas dakteri. tu taču vari pateikt, ka ir grūti strādāt, ka ir mazi bērni, kas jāuztur, lai viņi domā, ko ar Tevi darīt. Ja neadekvāti neuzvedīsies un ar galvu stenderē neskriesi, Tev ar tādu situāciju ir cerības dabūt arī tiesības.
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 17:33
Runcen, nu es jau netaisos stimulēt, tas tikai tā es ākstos, reāli jau arī man ir slikti, un teikšu viņiem tas kas reāli arī ar mani notiek, nejau es iešu simulēt, teikšu pilnīgi visu, jo man jau nav arī ko melot, pati zini kādi mni stāsti te forumā gāja, nu es jau ceru, ka būs tā kam na atļaus nolikt tās tiesības, tikai jautājums, vai man būs par maksu jaiet vai es tomēr varēšu iet bezdarbniekos ar savu grupu? Nekas jau īsti manī 2 gadu laikā nav mainījies, tikai depresīvāks esmu palicis, un ja nedzeru zāles, tā ar mani sākas viss pilnīhi no jauna!
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 18:19
To Tev vajag noskaidrot Nodarbinātības valsts aģentūrā, vai uz autovadīšanu pie viņiem var pieteikties, ja ir grupa. pieņemot, ka Tev to gupu iedod... tipa bezdarbnieks ar grupu.

pieņemot, ka ārsts atļauj.

vienīgi tur ir tāda fiška, ka dažas zāles leitojot, nedrīkst vadīt auto, viņas Tev nedrīkst būt asinīs. ar AD varēja laikam, bet ar nomierinošiem nē.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.11.2012 18:21 by Runcene.
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 18:44
Nomirinošās skaitās aizliegtās vielas??? Likumā?
Re: trūcīgo statuss
18.11.2012 20:42
Jā, ja Tu vadi auto, Tavā sistēmā nedrīkst būt neviens trankvilizators vai barbiturāts; tagad kādu laiku neesmu iedziļinājusies šajās lietās, bet tas ir rakstīts instrukcijā un arī likumos un MK noteikumos.

Piemēram, uz klonazepama kastītes ir rakstīts, ka NEDRīKST vadīt automašīnu 3 dienas pēc lietošanas.

Ja ir avārijas situācija un ja viņi pa saviem kanāliem uzsit, ka esi uzskaitē, viņi uzreiz var iedomāties, vai neesi lietojis tabletes. Ja būsi, tad ir sods, un visu vainu var sagāzt uz Tevi pat tad, ja neesi vainīgs.

Es zinu reālu gadījumu, kur sodu samaksāja cilvēks var valokordīna lietošanu, jo tur iekšā ir fenobarbitāls. Viņš tās zāles bija dzēris miegam iepriekšējā vakarā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: