...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...

Aizsāka mad garlaikots 

Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.05.2013 01:16
!!!! @



Edited 1 time(s). Last edit at 08.05.2013 01:56 by existential fool.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.05.2013 10:11
Labrītiņ, kas tie par izsaukumiem un etiem e.fool?
Lūk, inka,es par darbu domāju tikai tik daudz,ka gribu jaunu darbu, bet vairs ne "sēdošu". Jo apzinos, ka no liktens neizbēgt un arī man noteikti palēlināsies vielmaiņa un ko tad? Mēdz teikt, ka baudkāra ēšana esot vecu sieviešu sekss, es no tā gribētu izbēgt.
Lūk, Tev laikam bija tā uzņēmējdarbība, tad nu ir tā, ka tur ir savi prieki un savi mīnusi. Domā vien:))
Bet ja par " lielo " tēmu. Es vēl esmu domājusi, kā tas būs, teiksim pēc gadiem 10. Ar ko tad es piesaistīšu vīriešu uzmanību, un vēl es domāju - vai es patikšu, vai mani arī mīlēs mazbērni. Un ko man darīt,lai es arī tad vēl patiktu gan vīriešiem , gan bērniem. Bez sievietēm kaut kā nebūt es iztiktu, ar domu,ka viņas jau tik un tā tepat vien būs, bet kā ar tiem vīriešiem un kā ar bērniem,.
Lūk. Par sauli gan Tu pareizi saki. Gribētu noņemties un iemācīties celties līdz ar saullēktiem un iet gulēt līdz ar saulrietiem, esot cilvēki, kas tā dzīvo. Labi, seksīgu dieniņu:))
Cik jauki palasīt kaut ko vieglu...malači meitenes:)
Es gan bikšu cienītāja,bet laikam arī man ir pienācis brīdis, kad gribās ietērpties gaisīgā kleitā...esmu jau soli spērusi-nopirku liderīgus svārkus,tos gan pirku pie zābakiem,kas man ir steampunk stilā,trūkst tikai lidotāju brillītes:)
...ak pavasar'...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
11.05.2013 15:17
Vijolīt, kas Tev vainas, ka esi kopā ar to madu? Tu pati liecies diezgan sakarīga.
...pat pie labākās gribas nevaru neko sliktu teikt,savādāk atkal dabūšu zilu aci:))))

Eksistenciāli redz',esmu mad gaišā puse, līdz ar to mūsu ģimenē ir līdzsvars:) Un kā reizi man nav nekādas vainas-vnk esmu eņģelis...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
13.05.2013 04:11
Laikam tiešām esi enģelis- šitādu smagumu vilkt sev līdzi. Bet šādi jau nekat nepacelsies spārnos.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.05.2013 04:13 by existential fool.
...austrumniekiem ir tāda zīme - iņ-jaņ...esi dzirdējies par tādu???

...par eksistenciāli...eksistenciālis lepns putns - neiespersi - neaizlidos...
Redz',kā saka reklāmā:...tikai Red Bullll ceļ spārnos...
Kailā, domā par šodienu.
viss mainās pamazām.....nu izņemot, piemēram, amputētu kāju vai roku.
kas būtiski šodien, nebūs aktuāli rīt.


šorīt konstatēju, ka šis tas joprojām ir super, proti, pasen atpakaļ nodarbojos ar visādiem spēka vingrojumiem, cilāju svaru bumbas, uzkačāju muskulīšus, viens mīnuss bija: paplašināju krūšu kurvi. Nu lūk, atsākot fiziskas nodarbes, un ne jau tās smagākās, kā vienmēr diezgan strauji atguvu agrāko izskatu. Superīga sajūta :)
...vīrusam bietē varēji sadot???
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
13.05.2013 17:12
Nu nezinu gan, es nekad neesmu domājusi iet uz kādu svaru zāli. Pirmais, kas mani vienmēr baida,ka kāds no tiem dzelžiem man uzkritīs virsū, otrais, ka nevarēšu kaut ko pacelt, vai ilgstoši cilāt un visi redzēs to tizlumu un tad es labāk, kur tikai sievietes un kāda grozīšanās un stiepšanās. Man jau šķiet, ka galvenais, tomēr ir lai ir veiklas kājas. Vingrums lai ir,lai muguru var visādi izlocīt. Jo tos kulakus es stipri šaubos, ka varētu uztrenēt. Priekš kam Tev to?
Vispār jau inka, ir jādomā par nākotni arī. Naudu gan es nekrāju, bet kaut kā gribu būt morāli gatava tam, kas ar mani notiks vēlāk. Lūk, man nejauši iedeva palasīt četrus 2012.gada žurnāla Mistērija numurus un tur visos rakstos runa tik ir par to, ka pēc nāves tā īstā dzīve tik sāksies, un man tas ļoti iepatikās. Kaut kā pavisam citādi ir,ja no visām pusēm bombardē ar to solījumu - pacieties un pacenties, debesīs labāki būs. Man tie draugi vīrieši lielākā daļa bijuši tādi pagāni, kā saka, ka ir tikai te un tagad , bet tas te un tagad jau paskrien kā viens mirklis.
Nu, jā - kas ir steampunk stils nezināju, pirmoreiz dzirdēju, izlasīju - jā , kaut kas briesmīgi smalks. Nu labi, man atkal tāds stils - bijušās greznības palieku mikslis. Nē, nu uz atlaidēm jau allaž kaut ko nopērku. Un zīmoli man nav, bet priekš mana darba un sociālā statusa- nesūdzos. Galvenais, ka es labi jūtos:))
steampunk nebūs tas briesmīgi smalkais :), bet Vijolītei piestāv.
par fiziskām nodarbēm: man viss periodiem, te locīšanās, te spēka vingrinājumi....kā arī lāča stiliņš (pa ziemu neko nedara, tik guļ:))

mad, vīrusam nav mēģināts dot pa aci.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
13.05.2013 17:39
Zin ko es domāju- mad un Vijolīte ir viena un tā pati persona, tikai kad jūtās mačo, tad raksta ar savu alter ego madcynics, bet kad sievišķā puse ņem virsroku- tad Vijolīte. :)
fool, tā nav.

tad viņš/a rakstītu atšķirīgi, piemērotu katram savu stiliņu, piedomātu pie katra vārda, lai nekas nedublējas. Galu galā tas ir apgrūtinoši :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
13.05.2013 17:47
Bet Tu fool jau arī savdabīgs, tomēr...
Šovakar gribu izbraukāties ar riteni. Nevaru sagaidīt , kad tikšu peldēties. Kā viss superīgi smaržo.
Inka, es mēģinu no krēmiem pāriet uz eļļām, bet man tās eļļas lien acīs un tad man tādas asarainas acis. Man teica, lai es tik tuvu acīm nē, bet tur jau tās krunciņas ir ap acīm, kkur tad lai citur es smērēju to eļļu. Ko teiksi?
aizmirsti to eļļu, manām acīm arī nepatīk, piemēram, sausās ēnas, eļļas, pārāk taukaini krēmi. Puscm no skropstām atstāju brīvu, un cenšos nekad negrābstīties ap acīm. 2x nedēļā lieku acu, lūpu masku no Matis, ļoti laba konkrēti man.
...http://www.ladiesemporium.com/ladies_victorian_clothing.php...o, tas ir steampunk...:)
...inka, un nekad, nekad nav uznākusi vēlme ievilkt???...čudno, odnako...:)

...fool, Tu tiešām esi duraks...pie tam pamatīgs...starp šejieniešiem ir ķermeņi, kuri ir redzējuši gan mūs katru atsevišķi, gan kopā...tā ka vari iekost sev dirsā...je esi spējīgs to izdarīt...
vēlme?
vēlmes ir visādas bijušas, nemēdzu visas piepildīt :)

varbūt kādreiz vajadzēja vairāk vēlmju īstenot, varbūt daudzas citas vajadzēja atmest un aizmirst? bet tiktu pieļautas citas kļūdas, kaut kāda muļķīga rosīšanās notiktu jebkurā gadījumā :), iedzimtība, audzināšana un traumas virza cilvja dzīvi noteiktā virzienā, pārējais ir tikai nianses...
...bet nagi niezējuši ir...:)
neatceros.
tāda vēlme varētu rasties, kad trūkst vārdu....bet es ar vārdiem varu sakaut lupatu lēveros.....ar ko , protams, nelepojos,... jo tiek vispārināts un pieminēti vecie grēki :)
kur Kailums ar acu eļļām?

starp citu, ņem vērā, ka normāli ādai ir milzu aizsargbarjera, un nekādi superkrēmi vai eļļas neko būtiski nemainīs. Izņēmums varētu būt tad, kad seju noskrubē, tad krēma, maskas iedarbība būs vismaz kaut kāda.
,,,bet vispār bija interesanti aar Tevi pakasīties...nevaid vairs dristos kārtīga indes zoba...:)
...kailums acis aizmālējis ar tām acu eļļām...un ja nu vēl neveiksmīgi...tad gan šaize...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
14.05.2013 16:51
Ar jums te totālā garlaicība. Reku vismaz fonam feins muzāriņš. :)

mad,
tas tāpēc, ka jūs abi ar Vijolīti interesanti cilvēki....neesat vidējie parastie :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 11:37
Vispār jau man tiešām ar tām eļļām problēma,jo esmu safanojusies, cik tās veselīgas un labas un ziežu maksimāli tuvu skropstām un tad acīs iekšā un tas neesot labi.
Bet lieta tāda,ka man ir āda - sausā un man vajag mitrināt un kaut kā eļļot visu laiku.
Vijolīte ir klusa un mierīga, bet tik rupjš kā mads, reti sastopams. Es tā spriežu - vai nu vijolīte ir visas cerības atmetusi sieviete un pieņem lietas kā ir ar rupjo madu. Vai arī viņai - vijolītei ir kāda slēpta patika uz rupeklībām.
Man ir kaut kā tā, ka ir rupjības ar robežu. Varu būt rupja, bet kādā brīdī tas ir par daudz un to pārkāpto roežu nespēju piedot.
Tāpat kā esmu cilvēks, kas kavē. Un mans tagadējais draugs ir tieši tāds pats - mīl kavēt. Tas nefunkcionē,ka vienās attiecībās abi ir kavētāji un rupekļi. Zūd līdzsvars, harmonija.
...aprādi ar pierstu tās manas rupeklības...plikā, vai Tu esi pārliecināta, ka es te esmu absolūtos līderos pilnīgi nevajadzīgā vietā lietojot Tavas maigās ausis skarošos vārdus???...

...ak jā, smalki ļauži ni un ni neņem mutē šīs nepiedienības...klau, plikā, vai blovdžobs Tev ir pieņemama lieta???...vai tikpat jocīgi skanošais kunilings???...ak jā, darīt var, bet saukt lietas īstajos vārdos mēle negriežas...nja...labāk noteikti ir nosaukt augstākminētās darbības ar nezi no kurienes pagrābtiem apzīmējumiem...:)

...ir pantiņš par balto balodīti, un kā to ir labāk palaist mežā...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 14:48
Nu netaisnojies, mad. Tik rupjš kā tu, reti kurš ir. Man vienbrīd bija patēvs un es savās vizuālicācijās tevi redzu kā viņu. Izskatā. Nu nekas ne glaimojošs. Cita lieta,ka katrs mēs pats izvēlamies kur esam un ko darām.
Tāpat arī -viņš, tas patēvs tāds - ne visai kā cilvēks, un tomēr vienlaicīgi - nu kāds un kāda viņu tādu uzaudzināja.
Vēl es tiku domājusi - mana māte. Nu kas viņu tramdīja ar tādu rupekli būt kopā. Jo es no tā esmu izvairījusies - lai ko var pārmest saviem mīļākajiem - rupjību nē.
Mana mamma ir ļoti maiga, sievišķīga, gan jau,ka vijolīte tāda pati. Un to vien ļoti smalki izglītotie zin- kāpēc tā ...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 14:49
Starp citu, es savām " austiņām" esmu sabeigusi vadus - tie ir saplīsuši. Diez tos var kaut kur salabot, jeb labāk uzreiz pirkt jaunas. Man bija AEG par 25 ls
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 15:03
Labāk pērc jaunas, var jau tur savienot, bet visa tā padarīšana ir taisīta vienreizējai lietošanai; pat proefesionālās "ausis", kas maksā ap Ls 200-300 un ko lieto studijā, ir vienreizējas, tikai kalpo ilgāk, bet citādi tas pats vien ir.

Ja kādam jāmaksā par darbu, tad vispār pat nav jēgas par to domāt. Ja kāds pats labo, tad ir jēga padomāt, cik ilgā laikā varētu nopelnīt jaunas "ausis" (cik stundās), un vai ķēpa ir tā vērta, ja vispār iespējama.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
21.05.2013 15:07
Debess Runcene, Tu laikam esi ļoti gudra. Paldies. Bet tagad nākamais lūgums - varbūt vari ieteikt labas un lētas. Protams, saka, ja ka tā nemēdz bet tomēr.
Paldies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: