300g proteiins + 500g ogljhidrati

Aizsāka Mateus 

300g proteiins + 500g ogljhidrati
18.11.2007 03:26
Domas dalaas. Ar ko labaak savaakt nepiecieshamo daudzumu olbaltumvielu un ogljhidratu.

Ogljhidraati sameeraa viekaarshi. 300g dienaa riisi/grikji/auzu paarslas = ap 350g, bet truxt vel 150g ko mieriigi var uznjemt no 1-2gainera kokteiljiem.

Olbaltumvielas: 3 Valmieras biezieni = ~130g, vistas kruutinja, olas vel ~100g un 3 proteiina kokteilji dienaa savaac paareejo.

Kaadas citu sportistu domas? Shajaa gadijumaa protams meerkjeeju uz fitness/bb

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
18.11.2007 10:05
Kad galigi nav laika, oglhidratus un olbaltumvielas es uznjemu ar rozinem un zemesriekstiem !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
18.11.2007 16:50
Snuker cik tad taas roziines sver un zemesrieksti ? Pec savas pieredzes aukstakais varu apeest 100 g zemesriekstu nu pec tam jau zoklis saap no taas koshlasanas... Nu roziines neteikshu kad ir daudz oglidrati, tad jau labak es apeedu 300 gr pilngraudu paarslas !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
18.11.2007 18:03
Rozines ir loti daudz oglhidratu, es saku , ja galigi nav laika, jâed rieksti un rozines!
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
18.11.2007 21:51
300gr paarslas? :) tb 60% no paarslu iepakojuma... Tev gan ir iekshas :D Es arii apeedu ap 300gr dazhaadus graudaugus utm (riisi, paarslas, grikji) ko jau mineeju, bet tur ir TIKAI ~350g ogljhidraatu. Paliek tie pashi truukstoshie un shajaa zinjaa piekriitu snukeram. vieniigi zamesrieksti... tie nav rieksti - tie ir paakshaugi, necieshu paakshaugus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 09:42
Nav jau tik traki, es eksperimenteju un meginu to visu apest garsigi :D
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 11:31
neiet runa ar garshiigi. No paakshaugiem man vismaz vienmeer veeders gaazeejas. A nafig man lieki pirzt :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 14:14
Man pirmo reizi no kreatina tik daudz speks ir pienacis :D
Es tik nedelu vinu dzeru kopa ar L.energiju un pagaidam diezgan daudz pielieku speka, bet lidz jaunajam gadam es tikai krutis treneju parejo tikai tonusam, bet pec jauna gada saksies smagie trenini :D
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 14:29
17.maija bus pamatigas sacenes Klaipeda, veselas 3 uzreiz, ta ka iespejams mes tur brauksim !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 16:55
Jûs jçlas olas arî dzerat? es jau pus gadu man liekas katru rîtu çdu auzu pârslu putru, bet svarâ vispâr nçesmu pieòçmies. Da nav jau laika 5 reiz dienâ çst.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 17:39
Jçlas olas çd tikai Rokijs :D
Tur nekas gruts nav , vajag tikai apnemibu un protams naudu ! :)
Ka tu velies pienemties svara , ja noteikti pat neaped 2000 kalorijas diena ? :D
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
19.11.2007 20:10
2000 kalorijas diena? tad man visu dienu jâsçþ un jâçd. Es tagad sveru apm 65, gribetu pacelt vismaz lidz 75. Nu ja vai ari megamass 4000 tur pahodu ja mani atmiòa neviï viens kokteilis jau sastâdîja 400 kalorijas.
aakstinsh
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 01:28
Mateus dod tak savu e-pastu. =} Vajag privaati parunaaties :P
aakstinsh
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 09:16
2000 kalorijas dienaa ? :D Un Tu saki ka deelj taa ir visu dienu jaaeed :D BWAHAHAHAHAHAHAH =]]]] Atceros Mateus vienreiz teica, kaa jaaeed ;] Un kaa vinsh to dara. Atceros bija dienas ka es riju kaa zirgs, vienaa piegaajienaa 1kg pelmenju, pljuksh un nav :D Svars gaaja griezdamies augshaa. Nav ko fuflo visaadu eest. Piem saldeejums, 1 litrs un 500 kal. Nav nemaz tik gruuti,vajag tik eest dazaadi, nevis visu laiku vienu un to pashu, lai neapniik. a vot 3500-4000 jau gan gruutaak savaakt. :D
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 13:06
Man epasts ir zem mana nika.
2000kcal dienaa... kautkaadas beernu un sievieshu devas :/
man uz doto briidi sanaak maz...ap 3000kcal, bet nu es arii shonedeelj puushos, naak ned atkal buus 5000kcal. un nav jau nemaz tik gruuti to visu apeest.... 4 bundzhinjas vajpiena biezpiens, 10olu baltumi, ~300g auzu paarslas/riisi/grikji, ap 300g vistas fileja, kautkaadi 500g banaani utt... tur no auzu paarslaam vien manupraat ir 1000kcal :D lai gan biki mazaak buus. Eniivei, lai augtu jaaeed vairaak nekaa pateeree. Es pashalaik eedot 2500-3000kcal vieniigi nekriitos svaraa, bet arii neaugu. Individuaali protams tas katram.

Un veel... saldeejumi, pelmenji utt ir ok retu reizi, bet tas viss arii spekji normaalu uzaudzees :(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Piem saldeejums, 1 litrs un 500 kal.
-------------------------
paliela dala bus uz tukso oglhidratu rekina.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 16:08
Es pats censos vairak oglhidratus est, ar 140-160 g olb. diena man pietiek !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 19:00
123: es gan teiktu savaadaak. tie ir gruuti sashkjeljamie ogljhidraati (cukurs iisteniibaa) un arii tauki saldeejumaa ir normaala deva. Bet man pasham reizi nedeljaa ljoti patiik eest saldeejumu :)

140-160g proteiins??? tu ko sver 60kg? jeb masu Tev nevajag?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 19:24
cik vienâ jçlâ olâ ir kaloriju? kefîru dzert vajag? siers rulez?
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 19:33
siers???? tu ko lasiit vispaar nemaaki? :(
siers ir NENORMAALI taukains. Manupraat sviestaa ir tikpat daudz tauku :D
Jeelaa olaa... da kas juus te rokiju paarskatijushies vai? Nahuj Tev jeelas olas? Un nav kalorijas jaaskaita olaa, bet proteiins. vienaa L izmeera olaa ir ~6-7g olbaltumvielu.

Olas dzeltenumu gan labaak need. 1 dzeltenums satur 85% no holesteriina dienas normas.

Kefiiru... nu ja garsho dzer :) jeega nekaada. Ja nu vieniigi ar bakteeriju piedevaam. Bet nu arii...trkni vinji parasti.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 20:02
Man nebija jegas est tos 200-230g olb. , jo es tapat lielako dalu izdirsu :D
Lielako dalu kalorijas savacu ar oglhidratiem, respektivi visu to ko nodedzinu uznjemu ar oglhidratiem , un plus 500-600 kkal ar olb. !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 21:06
Ko ko tu ar vinjaam izdariiji???
Kur tu raavi ka olbaltumvielas izdirsh?????????
Tikai tad Tu vareetu sriest, ka vinjas Tev ir pa daudz, ja nieru analiizees uzraadiitos, ka caur niereem izdalaas virs normas olbaltumvielas. Tikmeer kameer taa nav - vinjas jaaeed dahuja. Ja nekjiimikjo tad 2-2.5g uz katru kjermenja kilogramu dalot 30-40g porcijaas. PROTAMS, ja tu eedi vienaa reizee 100g, tad jaa... tad Tu vinjas izdirsi :) Nu taas kuras neuzsuucaas, jo uzsuucas 30-40g

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 22:54
Labi es esmu iesâcçjs un sorry par stulbiem jautâjumiem. Tad sieru jâçd, ja grib uzòemt svaru? un reâli uzraksti vçl kâdus konkrçtus produktus kuros ir daudz visu to lietu ko vajag lai uzòemtu svaru.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2007 22:57 by dzuksters.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
20.11.2007 23:05
taksh ieej veikalaa un lasi.
es iesaku izvairiities no taukiem un ogljhidraatiem cukura izskataa. Paareejais... nu iisteniibaa jau arii jaazin ko sporto un kaadaam slodzeem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Labi es esmu iesâcçjs un sorry par stulbiem jautâjumiem. Tad sieru jâçd, ja grib uzòemt svaru? un reâli uzraksti vçl kâdus konkrçtus produktus kuros ir daudz visu to lietu ko vajag lai uzòemtu svaru.
---------------------------
Olbaltumvielas saturoðie produkti: gaïa, zivis, olas, biezpiens, siers, brinza, piens, paniòas, kefîrs, pupas, lçcas, ziròi, rieksti, sçkliòas, sçnes....

Ideâli kombinçjas ar sçklâm un dârzeòiem.

Izòçmums ir piens, kuru labâk lietot atseviðíi kâ patstâvîgu çdienu. Vislabâk lietot siltu nevârîtu, nepasterizçtu pienu. Atseviðíos gadîjumos pienu var kombinçt ar saldiem augïiem, piemçram, banâniem.

Pieïaujama olbaltumvielu savietoðana ar taukiem, turklât dzîvnieku izcelsmes tauki labâk kombinçjami ar dzîvnieku izcelsmes olbaltumvielâm, bet augu tauki - ar augu izcelsmes olbaltumvielâm.

Jâòem vçrâ, ka tauki palçnina gremoðanas procesu, tâpçc tâ sekmçðanai vçlams pievienot svaigus dârzeòus un zaïumus.

Olbaltumvielas labâk nelietot kopâ ar cieti saturoðiem produktiem, augïiem un cukuriem. Izòçmumi ir biezpiens, siers, skâbpiena produkti, rieksti un sçkliòas.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
21.11.2007 08:44
Pamekle literaturu, labs apraksts ir M.Ðveiduka diska "Kulurisms no A-Z"
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
21.11.2007 12:34
Jâòem vçrâ, ka tauki palçnina gremoðanas procesu: nepiekriitu. Tauki traucee bariibas vielu uzsuukshanos, jo noklaaj to pashu kungja gljotaadu.

Par olbaltumvielaam un ogljhidraatiem arii nepiekriitu - gainers=proteins+ogljhidraati

Ja gaaja runa par jelgavas cukuru kaa cukuru tad gan piekriitu jo to vispaar nebuutu jaaeed :)

Par pienu... tauki tauki tauki... ja gribas peec tam nomest 20kg bvar jau eest visu peec kaartas, bet vai tad nav vienkaarshaak piem dzer 0.5% pienu, eest 0.05% biezpienu utm? Katram savs protams.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
21.11.2007 12:37
Snukers...piedod, bet nu nav taa nekaada labaa graamata. Nav slikta, bet tomeer nee. Nevar ielikt vienaa graamataa visu no A-Z :) ja jaaiesaka literatuura ..oi... kaadas 50 graamatas buutu :D Bet kaa baaze, pamats protams arii taa A-Z noder.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nu Tu gan dod :) 0.5% pienu, eest 0.05% biezpienu utm? tikai zavejoties :))


Par olbaltumvielaam un ogljhidraatiem arii nepiekriitu - gainers=proteins+ogljhidraati
----------------------
olbaltumvielas lielakoties ir sukalu kuras ka jau tu zini iegust no piena produktiem. un oglhidrati ir kompleksie

(Vienkârðie ogïhidrâti iedalâs vienkârðajos cukuros (kâ glukoze un augïu cukurs) un divkârðajos cukuros (savienojums no diviem vienkârðajiem cukuriem). Cukurniedru cukurs, sastâvoðs no glukozes un augïu cukura, ir vienkârðâkais divkârðo cukuru paraugs. Kompleksie ogïhidrâti ir polisaharîdi (sastâvoði no daudzâm vienkârðo cukuru molekulâm). Tiem pieskaitâma stçríele, kuru organisms pârstrâdâ un uzsûc, un balastvielas, kuras nepârstrâdâjas, bet tikai veicina zarnu trakta darbîbu. Priekðroka dodama kompleksajiem cukuriem.)
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
21.11.2007 16:06
Paarliecinaats par tiem suukalu proteiiniem? :)
Ljoti mainiigi tas ir. Fitnesaa lieto gan kazeiina, gan olu, gan sojas, gan suukalu proteiinu. Un nee nav visos gaineros tikai suukaliu proteiins.

0.5% pienu un 0.05% biezpienu need tikai zhaaveejoties. Te nu Tu paarshaavi paar striipu. Varbuut veelies uz naakamo seminaaru D-pilii pieteikties? Tur daudz jauna apguusi. Pats tur neesmu bijis, bet ja Tu uzskati ka no taukiem jaabaidaas tikai zhaaveeshanaas laikaa... iesaku aizbraukt.

Iiss ieskats - zhaaveeties noziimee atbriivoties no liekiem taukiem, jo vairaak buusi eedis taukus un nosaciiti nepareizos ogljhidraatus jo vairaak buuz ko zhaaveet un attieciigi intensiivaak vai ilgaak buus jaazhaaveejas un attieciigi arii pazaudeesi vairaak muskulju massu. Jeb Tu esi no tiem, kas uzskata, ka zhaaveejoties muskulji nezaudee massu? :) Tad tik uz priekshu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2007 16:06 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: