300g proteiins + 500g ogljhidrati

Aizsāka Mateus 

es esmu no tiem kas nevar atlauties kubikus uz vedera muhahahaha :))
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
22.11.2007 15:59
Neredzu neko smiekliigu.
Cilveekiem kuri nodarbojas ar BB/Fitness tauki ir ienaidnieks nr1
Svarcelshana/strongi utm, tas viss sameeraa pie kaajas, ja vien nav par daudz holesteriina kas asinsvadus i sirdi chakaree. Vai ne taa?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ta ir, bet es uz skatuves neesmu cienigs kapt :) tapec neiespringstu loti uz tiiru muskulmasu.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
22.11.2007 18:18
nu tak katram savs. Es ljoti ceru ka liidz maijam jau driixteeshu kaapt uz skatuves :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Klau kadi ir Tavi speka raditaji? spiessana/tjaga/tupiens? augums, bicis? :))
123, Mateusam kjaga apaksa jau uzrakstita :)
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
23.11.2007 11:42
njaa.. tjaga man 210kg bet domaaju ka ilgi neiespringshu uz speeka raadiitaajiem. Tagad darba svars tjagai ir 185kg uz 6-8x tupjos kaa kuru reizi sanaak bet rekords ir 180kg darba svars 150-160kg uz 6-8x

spieshu gan drausmiigi suudiigi un grudaks arii ir atpaliekoshaa dalja. Tagad guljus neesmu spiedis jau vairaak kaa meenesi jo straadaaju tikai ar hanteleem un uzsvaru lieku uz sliipo solu, bet kad peed spiedu bij tikai 110kg uz 7x.

Bicis 41cm
augums 183 vai 184cm

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
aakstinsh
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
23.11.2007 13:15
Bicis 41 ? Diezgan maz liekas. =/ Man kruutis arii vienmeer bijushas atpaliekoshaa dalja, laikam, bet pats sevi veerteet jau nevaru =[
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
23.11.2007 17:03
un kas tad vel var veerteet ja ne pats? :D
Pie kam... iesaku tiem kas teemee uz fitness ne tikai uz pliku massu luureet bet sekot liidzi proporcijaam. Piem ka bicepsiem un ikriem jaabuut vienaa izmeeraa.

41cm bicis.... nu nav tas maz, bet nav arii daudz. teelaini iedomaatais mostra graals = 130kg un biceps no 50cm uz augshu. savukaart 40cm ir robezha kur lielaakaa dalja kljuust iedomiigi itkaa buutu JAU monstrs :)

mani 41cm: http://kachok.lv/forum/files/dsc03685_188.jpg
Nu tagad liidz JG ir jaadabuun 43cm lai zhaaveejoties pa daudz nepazuud.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
29.11.2007 18:31
Cik ilgi pec 3 menesha ka4ashanas ir jaatpusas, ja grib palielinat speeku ?
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
29.11.2007 18:49
:)
lai palielinaatu speeku ir vienas treninja metodikas, bet masai citas.
Masas un speeka attieciiba nav proporcionaala. Tam ir daudzi jo daudzi pieraadijuma.

Bet cik es zinu no lielajiem puikaam, tad liela dalja ik peec 2meen 1 nedeelju panjem briivu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2007 22:30 by Mateus.
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
30.11.2007 20:59
nu skaidrs tad sanaak kad man tagad piemeram 2 nedelas brivas japanem ! ko jaaed ? daudz olbaltumvielas, lai nezaudetu svaru, vai tomer oglhidratus ? nu es domaju ko vairaak !
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
30.11.2007 21:54
Taa kaa sldoze tev brivdienas liela nebus, tev nepieciesams vairak olb. un mazak oglhidratu! Vnk mazak kaloriju!
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
30.11.2007 22:30
es tur sajaucu un jau izlaboju. 1 nedeelju sorry. nee nu task skaties kaa juuties. ja vajag puuties vairaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
30.11.2007 23:02
nu tak paarlasi :) es jau izlaboju - 2meen kachaajas 1 ned atpuushas :)
Un katram tas individuaali. es vnk kad atpuushos 5-6treninju vietaa tagad domaaju likt 2-3treninjus nedeeljaa. Bet nu es tikai 2ned tik intensiivi treneejos taadeelj nezinu kaa buus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
30.11.2007 23:40
Es teiktu liec 4 treninus vai 3, bet butu labak 4,jo mazaka slodze katru trenin dienu.. Ja man ir 3 treninji nedelaa es vnk praktiski visu nevaru iznemt, ko vajag,jo sanak trenins no 1,5-2,5 stundam... Un parnakot majas vnk vairs nevar kajas pavilkt pec tadas slodzes!
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
01.12.2007 20:59
a ko tur visu jaaiznjem. Tu ko varbuut meegjini iznjemt visas muskulju grupas obligaati vienaa nedeeljaa? :D Nu turpini taa ;)

Es izveelos maaciities no Latvijas lielaakajiem :) Treninju ciklus daliit nevis pirmdiena otrdiena utt bet gan pirmaa cikla diena, 2. cikla diena un pohuj vai ciklu iznjem nedeeljaa vai divaas ja nepiecieshams. Man kaa reiz ir speciaali cikli kuri ir uz nedeelju (5-6 treninji) un ir cikli uz divaam nedeeljaam (2-3treninji).

Kaada gan jeega bljin no nosaciitaas atpuutas samazinot treninju skaitu, ja slodzi tikai palielini :D beigaas buus vel lielaaka paarslodze, lielaaks paartreneeshanaas risks utt.

Visi tak zin, ka atpuuta ir LJOTI svariiga, lai turpinaatu progreseet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu ja vai ari megamass 4000 tur pahodu ja mani atmiòa neviï viens kokteilis jau sastâdîja 400 kalorijas.
_____

Nu tas jau nemaz nav daudz, piemçram tâdam PVL geinerim viena deva ir 240g un ap 1000 kalorijâm, ja jauc ar 1L piena nevis ûdeni tad bij vçl vairâk. Garða ïoti laba, bet nu 4.5 kg spainî tik nepilnas 20 porcijas sanâk ;)
Re: 300g proteiins + 500g ogljhidrati
24.04.2008 09:21
Panjem Mass Tech un buus Tev 1000kcal vienaa kokteilii ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: