Nezinu :( :(

Aizsāka v1r00z 

Nezinu :( :(
13.04.2008 12:52
Sveiki visiem !
Man tads jautajums radas... Vai tie kas tupjas piemeram uz 300 kg ar stieni plecos un pat vairak, vini visu to dabigi sasniedz, bez kimijas ? Es veel sito lietu nevaru saprast, piemeram krievu gramatas visas rakstits ka bez metandrostenlona devas kopa ar speka treniniem labus rezultatus nu diezgan profesionalus nesasniegt, bet ir tacu dopinga parbaude kaa ar to ?
Vienkarsi es pats tagad pieversos nopietni triscinai un sito lietu veel nesaprotu. Ja kads varetu, ludzu apskaidrojiet man !
Paldies !
Re: Nezinu :( :(
13.04.2008 14:49
Cik man stâstîja , tad tâs dopinga pârbaudes ir tikai tâds blefs! Jo principâ viòas dârgi maksâ, un nav izdevîgi tagad katru sportistu pârbaudît! Nezinu vai tieði tâ ir trîscîòâ , bet nu visâ visumâ ,kûltûrismâ noteikti , ka jâ !
Paskatoties uz tiem ''milþiem'' neliekas, ka viòi trençtos dabîgi! Tie paði strongmani arî jau nav labâki!
Re: Nezinu :( :(
13.04.2008 16:28
Ja Latvijas cempi ta vareetu but kad nenem asins analizes, bet domaju kada Eiropas vai Pasaule gan nemtu !
Njaa man sitas jautajums liekas interesants, vai speka sporta veidos bez kimijas var sasniegt augstus rezultatus ?
123
Re: Nezinu :( :(
13.04.2008 20:07
Metâns diezgan âtri iziet ka ar nekâdâm analîzçm viòu neatradîs.
Re: Nezinu :( :(
13.04.2008 22:03
Tikai metaans = metandienone
MEtans tieshaam mega aatri iziet aaraa, bet nu arii ne dienu laika.

Ar dopoinga kontroleem ir taa, ka cik esmu manijis, paarbauda tikai tos kas startee no klubiem. Tjipa vot... iegaaziisim jo vinjiem shogad kturi dzheki. Individuaalos kaut kaa nebauda. Un nav nemaz tik ljoti daargas taas analiizes. Bauda bauda vinjus. Ne jau visus... uzvareetaajus ;)

300kg bez kjiimijas... ar kapeec ne. Bet nu 300 ir dahujaaaaaaa... :) Mans rekords ir krietni piezemeetaaks un ar kjiimiju dabuuts i to hujova peec taada pietupiena :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nezinu :( :(
14.04.2008 20:15
O to gan nezinaju kad metans iziet atri ara !

Man pasam merkis ir pietupties uz 300 kg sasniedzot 19 gadu vecumu, tas ir pabeidzot vidusskolu, man liekas dabigi to nedabut !

Paslaik ar saitem rezultats ir 140 kg, diezgan maz, bet salidzinot ar to kad pirms pusgada tikai gaja man 70 kg, tad diezgan labs progress !
Man negribas sakt neko kimikot, bet mana rajona viens dzeks jau 13 gados metandienonu mauc, pasam vinam tagad ir 15 gadu !

Ko jus ieteiktu ? Iespejams sasniegt bez farmakologijas ? Vai tomer pienemt metandienone ?



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2008 20:16 by v1r00z.
123
Re: Nezinu :( :(
14.04.2008 21:14
Pacieties labâk mazliet, kamçr Tev svari vçl iet uz augðu tikmçr mauc naturâli, un kad bûsi apstâjies pavisam, pat ar kârtîgu çðanu un miegu un visiem kreatîniem glutamîniem, tad vari mçìinât, 300 nav joka lieta :) Strâdâjot ar ïoti lieliem svariem diezgan tas viss spieþ uz redzi.
Re: Nezinu :( :(
14.04.2008 22:06
140 gan nekas nav.
Nezinu kaa naturaali vairaak nekaa dubultot svaru. Gan jau ka var ar gadiem.
Bet nu 300kg 19 gadu vecumaa... nav paaraak daudz taadu kadru... un vel naturaalju :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nezinu :( :(
15.04.2008 16:38
Es zinu kad 140 kg nav nekas ! Dubultots mans svars :)
Tad Jus sakiet kad tas ir iespejams ar kimijus 2 gadu laika ar nopietniem treniniem, nopietnu treninu planosanu utt.
Es domaju 300 kg pietupiens un 19 gadi un naturalis tadu neatrast saj pasaule !
Tas jau ir pardabisks svars :)
Viena krievu gramata lasiju kad ari dzeks saka no 100kg ar methandrostenolonu 2 gados aizgaja uz 300kg/2 reizem ! Un tikai vienu pasu methandostenolonu pienema, par proteiniem ne nieka nezinaju un par visam aminoskabem :)
Vins tikai bija bisk vecaks pa manim vins saka nopietni treneties 17 gados :)
Re: Nezinu :( :(
16.04.2008 00:13
visaadi friiki gadaas.
Tev jaarunaa ar lifteriem.
Man iisteniibaa nav ne mazaakaas ponjas par speeka palielinaashanu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nezinu :( :(
11.05.2008 11:17
Kaa ir ar metana noturesanu pec kursa ??
Iespejams noturet rezultatu ? Daudz dzerot udeni ?
Vienkarsi divas nedelas pec kursa ir tas grutais periods, kad rezultati sabruk, un pats ari atrodies uz sabruksanas robezas !!!
Re: Nezinu :( :(
11.05.2008 12:04
Ko Tu tur murgo?
Cik Tev gadi vispaar?
Metandienons rada principaa tuusku un peec lietoshana LOGJISKI ka tuuska zuud un 30-50% svara kas pieaudzis zudiis. Speeku vel varbuut ar drakoniskiem treninjiem dieetu var saglabaat. Arii uudeni var sadziit ar kretiinu kas arii speeku dos. Bet Tu neesi biki pa jaunu kjiimijai?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: