vingrojumi lielaakaam ciskaam

Aizsāka Fransîne 

Sveicinati!Varat ieteikt kaadus vingrinaajumus,lai es savas ciskas vareetu padariit mazliet resnaakas un stingraakaas!?sanaaca taa ka ilgu laiku slimoju un notieveeju un ciskas palika pavisam bez muskuliisha,ka apseezas tad taadas plakanas!slimiibas deeelj nevaru tagad veikt pietupshanaas vingrinaajumus,bet paareejos gan:)ar velotrenazieri var?iesakiet arii vingrojumus ar kuriem vareetu ''pakuplinaat" arii citas kjermenja formas!(dibenu,rokas,):)
paaaaldies!
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
18.04.2008 11:49
Ðis man arî interesçtu, jo man ir tâda pati problçma. Pçc slimoðanas kâjas ir palikuðas gandrîz bez muskuïiem, nu jau ir daudz maz labâk, bet vajag vçl labâk. Braucu ar velotrenaþieri un nesen arî iegâdâjos steperi, ðâdu -
http://www.discover.lv/lat/sport/training/16143?PHPSESSID=1830f5d9570347c8db476853c1464f5b
Ir ok. Vçl arî vingroju, bet vingrojumus bûs pagrûtâk izstâstît tâpçc iesaku Tev pilates, tas tieðâm ir ko vçrts.
Reku bûs viens piemçrs, bet ir vçl dikti daudz -
http://youtube.com/watch?v=DefXxHEvVVA
Iesaku ar ðo sievieti kopâ pamçìinât, jo pârçjie klipiòi ir so so.
Varbût kâdam ir vçl kâdi varianti?

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
delta
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
18.04.2008 13:03
Uz sporta zâli var piesataigât, ir visâdi trenaþieri kâjâm un tie jau nu toèna baigi efektîvi. Es kâdu laiku pastaigâju uz sporta zâli un tâââdas ciskas uzkaèâju, ka pilnîgi pârbijos. Laikam jau kaut ko nepareizi darîju. Pârtraucu momentâ. Es regulâri skrienu lielus gabalus, bet no tâ nekâdi nesamçrîgie muskuïi nerodas.
Njaaa,taas pilates tieshaaam labas,saakshu jau sodoen!:))
sporta zaalei iisti neatliek laika,bet japadomaa arii par to!
123
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
18.04.2008 13:27
un kâ sastâv ar çðanu?
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
18.04.2008 15:02
Çdu es normali,nav bijushas probleemas ar to!Un peedeejaa laikaa arii saldumus eedu diezgan padaudz,kaut arii kaadrez man nemaz tik ljoti neprasiijaas un negarshoja:)svars ir nedaudz palielinaajies,bet es par to tikai priecajos!
123
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
19.04.2008 12:49
"normâli" ir subjektîvs jçdziens, ja vçlies kâjas muskuïotâkas tad jâçd ir daudz.
Padalies ar savu çdienkarti.
Re: vingrojumi lielaakaam ciskaam
21.04.2008 10:36
tak padalijaas jau... eed daudz saldumus :)
Bet pareizi vien 123 teica.. lai kaut kas augtu ir jaaeed DAUDZ un ne jau taukus un saldumus. No tiem arii protams aug, bet shaubos gan vai muskulji :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: