Lûdzu izpalidziet!

Aizsāka JanisV 

Lûdzu izpalidziet!
02.05.2008 15:47
Labdien!

Es nesen saku iet uz trenazieru zali un man ir vajadziga programma,kads nevaretu man sastadit programmu pec kuras varetu atri uzaudzet muskulus? Un kadi produkti uztura man jalieto lai atrak uzaudzetu muskulu masu?
Re: Lûdzu izpalidziet!
02.05.2008 21:00
Programmu tev neviens ta uz dullo nevar sastadit, tikai par naudu !
Tev jamekle kads labs treneris, kas tev visu izskaidros, par programmam, sastadis tev programmu pec kuras treneties un apstastis visus kas un ka !
Izstastis visu par esanu, kuri produkti velamakie, kuri ne tik.
Bet galvenais saprast kad muskul masas audzesana nav 1 menesis vai pusgads, tas ir diezgan ilgs laikposms lidz tiesam spoguli sevi ieraudzisi lidz nepazisanai !
Re: Lûdzu izpalidziet!
02.05.2008 21:29
Un rekinies uz normalu summinju!
123.
Re: Lûdzu izpalidziet!
03.05.2008 17:14
oþ pçc pavasara kaèoka, diemþçl âtri uzaudzçt muskuïus Tev nesanâks. Paðas programmas http://www.animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=41 te kaut kâdas ir, sâc droði vien ar bâzes vingrinâjumiem sâkumâ un viss. Par çðanu bûs vien netâ jâpameklç. Un jâ rçíinies uz normâlu summu cik Tev aizies paikâ + trenera programmâ.
Re: Lûdzu izpalidziet!
07.05.2008 09:35
aatri uzaudzeet un vel bljin ievaljii tjip davai man na haljavu visu un aatri :D

123: es arii cienu to saitu ;) :)

A par eeshanu pareizi te saka... lai augtu jaaeed daudz... DAUDZ :) un nevis tik daudz cik Tev shkjiet ka ir daudz, bet vel 3x vairaak ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: